Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 187 / 286 Wstecz Następny
jazz
 jazz
stały bywalec

właśnie wypełniłam formularz spisu powszechnego MASAKRA!!!!
tak idiotycznego formularza nie wypełniałam nigdy ,kto to w ogóle wymyślił ?!
tylko mi ciśnienie podniosło!

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2011 9:42 pm
Lily
 Lily
Famed Member

[b]Jazz [/b] , miałaś rozszerzony? Ja miałam zwykły, to było akurat proste jak budowa cepa 😉 Choć byłam w sumie ciekawa tego rozszerzonego.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2011 11:28 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

nie dość że rozszerzony, to jeszcze musiałam wpisywać każdego osobnika w moim "gospodarstwie domowym"
nigdy więcej debilnych spisów !

wiecie co chciałabym mieć tylko takie stresy w życiu;(
dostałam wezwanie do skarbówki 😮 a nie wiem po co bo nie napisali po prostu wezwanie i już ,i jestem w ciężkim stresie ,bo skarbówka=problemy!!!!!!!!!!!!!!!

[edytowane 29/5/2011 przez jazz]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2011 1:09 am
Nonprofit
forumowicz

PanikowaNevcia, czyli to tylko niewinne rozmyślania, które nie prowadzą do radykalnych czynów? W takim razie wybacz mi moje podejście. Sądziłem, że jesteś już w desperacji... Rozważanie na temat śmierci w jakiejś części(czasem większej, czasem mniejszej) poszerza naszą duchowość, o ile nie jest to rozważanie samobójcze...Ale skoro nie o samobójstwo chodzi, to w porządku. I życzę Tobie, aby Twojej głowy( a także duszy i serca) nie trapiły żadne troski, których i tak jest zbyt wiele na tym świecie. Rubio, powodzenia dla mamy. Jaga, oby dziadek
wyszedł z tego i by wszystko dobrze się ułożyło.

Błędny rycerz

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2011 1:12 am

Kiedyś myślałam nad samobójstwem. Ostatnio znów zaczęłam, ale po dłuższych przemyśleniach dochodzę do wniosku, że spróbuję żyć. 🙂 Otacza mnie wielu wspaniałych ludzi i nie będę się zabijać przez jedną osobę.
I nie przepraszaj, bo nie masz za co. Dzięki takim ludziom wierzę, że jednak warto żyć.
Nie spodziewałam się tylko, że z powodu tego zdania będę miała pewną wizytę w domu...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2011 1:30 am
rubia
forumowy expert

Jazz, spokojnie, pewnie coś źle wpisałaś w rozliczeniu. Też mnie kiedyś wzywali, bo pomyliłam rubryki i wpisałam parę cyferek nie tam, gdzie być powinny. Bez paniki, raczej Cię nie wsadzą 😉 , ale trochę się wysiedzisz w urzędzie nad poprawkami.

Rubio, powodzenia dla mamy.

Dziękuję. Na szczęście powoli wychodzi na prostą- jeszcze z tydzień-półtora i powinna być w domu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2011 12:56 pm
Lily
 Lily
Famed Member

[b]Jazz [/b] , współczuję, ja mam zawsze stres, że mnie wezwą, teraz czekam już drugi miesiąc na zwrot kasy i wciąż się boję 😛 No ale może zapomniałaś się podpisać czy coś. Najważniejsze, że złożyłaś zeznanie, największe kary są za brak,a tak to tylko korekta.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2011 1:04 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

30zł !wezwali mnie o 30zł !!!!!!! cały weekend steru 🙁
jednak naprawdę nie warto stresować się na zapas 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2011 2:18 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Ale co 30 zł? Nie dopłaciłaś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2011 2:23 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

podatek od nieruchomości z ubiegłego roku niedopłata 30zł!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2011 3:27 pm
n.i.x
stały bywalec

hej, bądźcie zawsze dobrej myśli, nie dajmy sie zawładnąć pesymizmowi.
a ja się boje kleszczy.... czasem końca świata... ale wole o tym nie myśleć...
życzę Wam udanego dnia 🙂

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2011 12:55 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Arya, ja się pocieszam, że jak w warzywie jest robak, to znaczy, że nie są chemią za bardzo potraktowane. Niedawno miałam ślimaczki w sałacie 😉

n.i.x, kleszczy to ja się też boję, a konkretnie boreliozy - wstrętna, podstępna choroba...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2011 3:00 pm
Nonprofit
forumowicz

Nevcia, jakie spotkanie, o ile można wiedzieć? Czyżby ktoś się zaniepokoił tym, co my tu wypisujemy?
n.i.x, ciekawe podejście, skoro bardziej boisz się niewielkich stworzeń niż globalnego unicestwienia. A tak serio, to to podejście jest racjonalne, jeśli spojrzeć ile końców świata już przeżyliśmy...normalnie jesteśmy twardzi! Fakt, z nadejściem lata znacznie wzrasta możliwość "przyniesienia" do domu kleszcza. Ale nie możemy cały czas zaprzątać sobie tym głowy, choć trzeba być czujnym.

Błędny rycerz

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2011 1:44 am
Fatty
weteran forum

4 czerwca mam poważny egzamin do którego powinnam opanować 4 książki+ kupę materiałów z wykładów. Wiem, że nie zdążę i tak mnie to obezwładniło, że całkiem się w garść wziąć nie mogę. 😮

dalej nic. Rozkładam książki, zaczyna mnie trząść, składam książki.

🙁

bolą odnóża, bardzo bolą.

[edytowane 31/5/2011 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2011 2:09 am
rzymianin
bywalec

No właśnie kleszcze i te głupie komary.
Kota to niemal codziennie muszę z kleszczy obierać,bo jak nie to będą zasysać z biedaka.
A z komarami to jeszcze tragedii nie ma, przynajmniej takiej jak w zeszłym roku.Ale jak zawsze denerwują.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2011 5:15 am
Strona 187 / 286 Wstecz Następny

Praca