Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 189 / 286 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

Niestety nie mam ani czasu, ani warunków mieszkalnych na nowych pupili.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 2:33 am

Przykre...
Cóż, z czasem pewne przywykniesz...
Wiem, marne pocieszenie...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 2:34 am
eRZet
weteran forum

Wykipiał mi sok brzoskwiniowy z agarem, cała kuchenka jest teraz w galaretce 😡

Nie inaczej, tylko dogłębniej

Czyli jak?

Lepiej się zamknę, bo jeszcze mnie zabanują 😛

[edytowane 2/6/2011 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 2:42 am

eRZet, to napisz mi na privie. xD Nie zabanują, a i tak się dowiem. 😛

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 3:50 am
Fatty
weteran forum

xxl, a triopsy? Żadna to namiastka inteligentnego szczura któremu można dać buziaka a on populsuje ślepkami, ale zawsze jakaś namiastka dbania o kogoś: trzeba doprowadzić do wylęgu, stworzyć środowisko i zadbać aby w ciągu 60 dni swojego życia przekopnica dobrze się czuła. Zaletą jest, że potrzebują niewielkiego pojemnika(przez pierwsze dni wręcz wskazany kubeczek jednorazowy bądź słoik)

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 10:43 am
jazz
 jazz
stały bywalec

muszę przyznać że z braku wiedzy sprawdziłam co to te triopsy?
i stwierdzam że to okropne!!! na samą myśl o tych stworzonkach dostaje ciarek
no ale rozumiem że każdy lubi co innego
😉
xxl przykro mi że nie możesz sobie pozwolić na pupila ,wiem co to znaczy bo sama też nie mam możliwości finansowych żeby mieć boksera :((
ale szczurki są mniejsze niż pies i potrzebują mniejszego nakładu finansowego i na twoim miejscu nie powstrzymałabym się od adopcji milusińskiego 😉
(ja myśle bardziej sercem niż rozumem)

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 3:20 pm
n.i.x
stały bywalec

fajne te triopsy.. ale jesli chodzi o robactwo to mam juz drewnojady, jako pokarm dla pająka.
Myślałam tez o karaczanach ..tez ciekawe stworki.. ale facet by mnie chyba pogonił na drzewo..
juz ostatnio miałam kazanie po tym jak jeden drewnojad przegryzł pudełko i uciekł.

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 4:04 pm
Fatty
weteran forum

(
ale szczurki są mniejsze niż pies i potrzebują mniejszego nakładu finansowego i na twoim miejscu nie powstrzymałabym się od adopcji milusińskiego 😉

potrzebują nakładu typu miejsce, czas czy uwaga, dodatkowo xxl chyba nie bardzo może trzymać ogony, tam gdzie mieszka w czasie studiów.
Gdy szczuras zachoruje finanse też potrafią dać się we znaki.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 4:23 pm
rubia
forumowy expert

No i w końcu stało się. Żona przyjaciela zaczęła po latach przejawiać zazdrość z powodu naszych relacji. Cóż, zrzucę winę na hormony, bo to fajna kobieta, ale nie było przyjemnie, kiedy wbijała mi jedną szpilę za drugą.
Ech, my kobiety... 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 6:53 pm
xxl
 xxl
weteran forum

ale szczurki są mniejsze niż pies i potrzebują mniejszego nakładu finansowego i na twoim miejscu nie powstrzymałabym się od adopcji milusińskiego 😉
(ja myśle bardziej sercem niż rozumem)

Mi serce nie pozwoliłoby trzymać zwierzaki przez całe życie w klatce. Nie mogłabym ich puszczać luzem po wynajmowanym pokoju, bo po pierwsze byłoby to niebezpieczne dla nich (niepozabezpieczane kable itd.) a po drugie to straszni niszczyciele i sikuny. Nie wiem, czy to nie przesada, ale mama twierdziła, że zapachy z mojego pokoju czuć było na dole w przedpokoju, choć ja tam nic nie czułam. Lubię aromat szczurków, zostawiłam sobie nawet na pamiątkę jeden nieuprany hamaczek.

Brakuje mi towarzystwa zwierząt. One tak dobrze na mnie wpływają, a tak rzadko mogę z nimi obcować. Więcej czasu spędzam z martwymi - 3 do 8 godzin tygodniowo.

Fatty, dzięki za propozycję 🙂 Trochę się obawiam, że łatwo by było te triopsy nieumyślnie uśmiercić, ale poczytam o nich 🙂

[edytowane 3/6/2011 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 8:17 pm
cienkun
rada starszych

Fajne som! 😎
Ale ja ostatnio, stwierdzam że żadnego więcej trzymania zwierząt. Jest mi coraz to bardziej przykro że muszę im wydawać jakieś polecenia i nie mogą sobie chodzić, gdzie im się podoba i żyć jak im się podoba. To tylko takie moje subiektywne odczucie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2011 8:26 pm
Fatty
weteran forum

xxl, tylko nie lej wody z akwarium 😛 I nie bój nic, tyle lat przetrwały, nie zaszkodzisz populacji 😉

Ja myślałam, że się przekopnicom przysłużę nalewając wody z akwarium(woda dojrzała) - nie wylęgło się nic. Potem doczytałam, że triopsy raczej nie wylęgają się w wodzie w której "czuć rybą" - u syna mojego szefa który zalał odstaną kranówką pływa już kilkanaście przezroczystych pyłków kurzu z ogonem.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2011 2:39 am
Tess
 Tess
rozmówca

A ja idę jutro do lekarza bo ostatnio coraz częściej leci mi krew z nosa i zaczynam się i niepokoić i denerwować. Dzisiaj nie mogłam kupić rolek, bo miałam krwotok 😡 Mam nadzieję, że to nic poważnego..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2011 1:32 am
eRZet
weteran forum

Nowa praca okazała się koszmarna, jutro nie idę, pewnie mi dadzą dyscyplinarkę na świadectwie. W ogóle mi źle :((

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2011 2:40 am
jazz
 jazz
stały bywalec

aż tak było źle?! ja jutro idę na próbę do nowej pracy zobaczymy jak mi pójdzie?
nie wiem czy zauważyliście ale z pracą jest teraz ciężko ,rozsyłam cv i cisza!!

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2011 2:45 am
Strona 189 / 286 Wstecz Następny
  
Praca