Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 190 / 286 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

A ja mam ogromnego doła przed sesją, nie wyobrażam sobie, jak się z tym wszystkim wyrobię. Egzamin z anatomii za dwa tygodnie, a nie ma kiedy się uczyć, bo po drodze jeszcze pięć kół. Nie wiem, w co ręce włożyć, chyba do wanny z prądem.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2011 2:50 am
jazz
 jazz
stały bywalec

xxl będzie dobrze dasz radę 😉 nie łam się kobieto!!

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2011 2:54 am
eRZet
weteran forum

aż tak było źle?!

Strasznie, choć może to tylko moja wina 🙁
Kilkaset osób w firmie, siedzących przy biurkach ustawionych jedno przy drugim, praca skrajnie monotonna, ale trudna (opierająca się na formułach excelowych i głupich makrach). Poza tym jest taki program, w którym trzeba rozliczać każde pół godziny. Porażka.
Ale jakoś się dogadaliśmy i mnie puścili.

nie wiem czy zauważyliście ale z pracą jest teraz ciężko ,rozsyłam cv i cisza!!

Ale to nasza wina, bo jak wysyłamy dużo cv to kto ma to przeglądać?

A bardziej poniżające od pracy (czyli dyskusji nie prowadzących do niczego i wkręcania klientom, że nie, to nie jest tak, że nasza firma po raz kolejny sp...ieprzyła coś w ten sam sposób) jest tylko jej szukanie.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2011 4:20 pm
cienkun
rada starszych

Ale to nasza wina, bo jak wysyłamy dużo cv to kto ma to przeglądać?

Błagam, powiedz że jaja sobie robisz!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2011 6:17 pm
eRZet
weteran forum

No właśnie nie 😛

Ja wiem, że winni są kapitaliści, system, pracodawcy, itd :rotfl: ale gdyby każdy z nas (poszukiwaczy) wysyłał cv tylko tam, gdzie naprawdę chce pracować... no powiedzmy jedno, dwa na miesiąc, to byłoby prościej. Ludzie wysyłają nawet po kilkadziesiąt dziennie!
Trudno się dziwić, że potem proces rekrutacyjny wygląda, jak wygląda.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2011 6:57 pm
cienkun
rada starszych

😮 Jestem w szoku po prostu... 😮

To chyba normalne że każdy wysyła wszędzie tam, gdzie mogą go przyjąć.

"Gdzie chce pracować"? A kto pracuje tam gdzie sobie wymarzył? Nie znam takich.
Stopa bezrobocia jest porażająca...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2011 7:07 pm
eRZet
weteran forum

Wyobraźmy sobie, że - w obecnej, kiepskiej sytuacji - każdy wysyła maksymalnie jedno cv tygodniowo. Nie byłoby lepiej?

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2011 7:23 pm
cienkun
rada starszych

Statystycznie, nie.

A jeszcze frustrująca jest powszechna praktyka zatrudniania pracownika na umowę zlecenie, o dzieło, agencyjną, na stanowiskach, gdzie powinna być to umowa o pracę.
Jest to zwyczajne łamanie praw pracownika.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2011 7:37 pm
bułek
forumowy expert

Erzet, ja wysyłam bardzo mało CV-ek, bo wybieram te prace, do których potencjalnie się nadaje. Gdybym wysyłał tam gdzie chce pracować, to prawdę mówiąc nie wysłałbym nigdzie, bo w okolicy nie potrzebują.

Śmieciowe umowy to jest skandal. Pracodawcy mają pracowników gdzieś, bo bardzo często jest umowa o dzieło, zlecenie i inne śmieciowe zamiast porządnej o pracę :/.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2011 8:27 pm
waris
bywalec

nic mi się nie chce,na wszystko mam mało czasu ostatnio:(no i jeszcze ten gołąb ze zwichniętą łapką:(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2011 9:29 pm
tru
 tru
stały bywalec

Przyjeżdżam jak co rano rowerem do pracy - patrzę a tam tak zapchane obcymi samochodami gości, którzy przyjechali, że nie ma jak przejść między nimi.
Narzekam sobie pod nosem:
- wszędzie te drogi i parkingi już rowerem nie ma gdzie nawet jeździć
Wchodzę do środka, rozbieram się, z biura obok dochodzą przyjezdne odgłosy narzekania przy kawie:
- dróg nie ma już nawet samochodem nie ma gdzie jeździć

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2011 3:21 am
cienkun
rada starszych

Ja tam jak jadę rowerem to rozumiem kierowców, a jak jadę samochodem to rozumiem rowerzystów. Nie rozumiem tylko skąd tyle złości na drodze. Aż kipi. Ktos na kims wymusi pierwszeństwo czy co innego, nawet niechcący i już się wyzywają. Czemu? :hallucine:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2011 10:18 pm
tru
 tru
stały bywalec

Myślę, że przyczyną jest to, że chamskie zachowanie rodzi chamską reakcję, nawet u całkiem zrównoważonego człowieka. A na drogach chyba widać ile tego jest. Jak ktoś mnie przepuszcza na pasach to aż nieswojo obracam się zszokowany, patrzę na rejestrację, czy to aby na pewno polak.

W naszym kraju jest w ogóle mnóstwo chamstwa. Najlepszy przykład - fora. Są tematy, które mogą budzić emocje - zrozumiałe, ale u nas wystarczy wyszukać dowolną rozmowę, nawet o rzepaku, a 2 strony później na bank będzie obrzucanie się gównem i wyzywanie 🙂 Polak ma to do siebie, że każdy siedział w rzepaku od 20 lat i co inni mogą o tym wiedzieć.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2011 1:12 pm

ale gdyby każdy z nas (poszukiwaczy) wysyłał cv tylko tam, gdzie naprawdę chce pracować...

...to ciekawe kto by siedział na kasach w Lidlu 😉

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2011 9:36 pm
tru
 tru
stały bywalec

Czemu pomimo koszulki z Vaderem, durne baby z Intermarche dalej nie rozumieją, że Mrocznemu Lordowi Sith nie proponuje się zabawy w zdrapkę 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2011 12:25 am
Strona 190 / 286 Wstecz Następny
  
Praca