Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 200 / 286 Wstecz Następny
waris
bywalec

:(mój franuś (królik) ma łapkę w gipsie :(:(:(:(:(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2011 3:04 pm
Fatty
weteran forum

Oj 🙁 Trzymam kciuki za szybkie łapki gojenie.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2011 5:22 pm
hipiska
weteran forum

Nie mam kondycji, muszę się wziąć za siebie.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2011 5:35 pm
Fatty
weteran forum

Polecam zapisać się na jakieś zajęcia - w grupie ćwiczących i z instruktorem który pokieruje a i huknie kiedy trzeba łatwiej o mobilizację. Ja długo się wstydziłam, w końcu się przełamałam: formą nie zachwycam, ale wszakże jestem tam, żeby jej nabrać 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2011 12:13 pm

Byłam wczoraj z córką u fryzjera. Miało być podcięcie końcówek ale skończyło się na krótkiej fryzurce ( wzór: Alice z sagi zmierzch). Młoda wygląda super, fryzura ładnie się układa sama i nie sprawia problemów...

Właśnie wpisałam w google: skup włosów cennik. Jesteśmy parę stów w plecy 😡

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2011 8:16 pm
cienkun
rada starszych

Było trzeba oddać dla chorych na raka... 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2011 10:42 pm
hipiska
weteran forum

Polecam zapisać się na jakieś zajęcia - w grupie ćwiczących i z instruktorem który pokieruje a i huknie kiedy trzeba łatwiej o mobilizację. Ja długo się wstydziłam, w końcu się przełamałam: formą nie zachwycam, ale wszakże jestem tam, żeby jej nabrać 😛

Na razie chodzę na basen (niezbyt regularnie niestety), od przyszłego tygodnia będzie już wf na uczelni (mam nadzieję, że dadzą nam wycisk).
Póki co bezzmiennie boli noga (od kręgosłupa), czuję się jak stara rencistka 😉 .

[edytowane 25/9/2011 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2011 12:29 am
Fatty
weteran forum

Odwieczne problemy ze skype. Rano rozmawiali, wieczorem już nas nie słychać, a w międzyczasie ja okupowałam komputer, więc moja wina. 😮

Jak skype się pierniczy to zawsze w ten sposób, ustawienia, ok, mikrofon włączony... i diuupa.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2011 12:04 pm
waris
bywalec

mam 27 lat,a dalej jestem naiwna i głupia i wierzę ludziom:(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2011 1:01 am
Anonim
bywalec

Coś konkretnego się stało?
Mnie te cechy też z wiekiem nie przeszły...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2011 1:34 am
waris
bywalec

a parę rzeczy się skumulowało:(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2011 1:46 am
xxl
 xxl
weteran forum

Poprztykałam się z najlepszym kumplem. Wiem, że on się pierwszy nie odezwie, bo miał rację, a ja nie mam nic do powiedzenia, bo nie mam rozwiązania. Niefajnie.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2011 6:04 am
kazik84
bywalec

xxl - skoro kumpel miał rację, to może mu to po prostu powiedz? I powinno być dobrze...

Ja mam znowu w domu armagedon:( Remon łazienki - od wtorku i końca nie widać. Wszędzie kurz. Jak ja nie cierpię remontów. Najgorsze,że nie mam wpływu na nic, bo mieszkanie nie moje. Nawet mój kot już jest nerwowy i ma dość.

Dotego po wakacjach od września wróciłam na jogę. I zdążyłam pójść dwa razy, a później ciągle coś na drodze mi stawało 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2011 9:56 pm
Fatty
weteran forum

Fajerwerki z indeksem 🙁

Zdałam indeks, myślałam, że cacy a tu się okazuje że brak mi wpisu z egzaminu w indeksie(dr wypełniła kartę ale zapomniała o indeksie, a ja to przeoczyłam)- jadę wyjaśniać w sobotę, stresa mam 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2011 11:08 pm
zaneta83
rozmówca

oj mnie tez niedlugo remont czeka, zrywamy sufity, wymieniamy kaloryfery. ale bedzie bajzel!

"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2011 11:56 pm
Strona 200 / 286 Wstecz Następny
  
Praca