Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 217 / 286 Wstecz Następny

Dzięki Nela 😛
Jak na razie i tak mam zakaz wstępu na solarium bo jadę na takich lekach gdzie w połączeniu ze sztucznym nasłonecznieniem mogłoby być dość nieciekawie 😛 Zresztą do tego jeszcze łykam dziurawiec, tak więc odpada 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2012 4:51 am

Nie stosuje się do opalania w solarium kremów z filtrem przeznaczonych do opalania na Słońcu!!!!!!!!!!!! W solariach są specjalne kosmetyki, mega nawilżające i to je należy stosować. W dobrym solarium doradzą odpowiednio.

Nie stosuje się, bo co? Krzywdę zrobią? Nie. A, że się człowiek nie opali to inna sprawa.
Na solarium można chodzić również dla podniesienia nastroju, a nie wyobrażam sobie, żeby atakować tak skórę promieniami UVA bez żadnej ochrony.

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2012 7:40 am
cienkun
rada starszych

Annadagmara, nie doczytałaś chyba wypowiedzi Neli.
Motylku, nie przejmuj się. Nie przytrzymanie drzwi to jeszcze nie brak kultury.
A ja też się cofam ciągle jak wychodzę, bo zawsze czegoś zapomnę.

A mnie nie chcieli zatrudnić w sklepie z butami z ceraty i kartonu 😉
A miałem nadzieję że będę jak All Bundy 😛

[edytowane 4/3/2012 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2012 11:11 am

Ależ przeczytałam dokładnie. Ale moze coś mi umknęło, naprowadź mnie proszę.

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2012 12:49 pm
cienkun
rada starszych

Bo ona pisała, że trzeba używać kremów, tylko innych, bardziej nawilżających, ale nie pisała że bez filtrów

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2012 6:16 pm
StellaArtois
weteran forum

Filtry na pewno nie zaszkodzą, a w solarium i tak dostaje się chusteczki nawilżające, więc można miec i jedno i drugie ;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2012 6:28 pm

Cienkun, dzięki, trochę podniosłeś mnie na duchu 😛
Jednak powinnam w końcu przestać robić wszystko na ostatnią chwilę bo to często naprawdę stresujące zwłaszcza dla nerwicowców 😀 Poza tym można nieźle sobie namieszać i głowy zapomnieć 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2012 6:44 pm

Napiszę tak: nie ma medycznych bądź kosmetycznych przeciwwskazań do stosowania kremów z filtrem (tych normalnych, "letnich") w solarium. Jeżeli jednak ktoś chodzi na solarium po to, żeby się opalić, to faktycznie nie ma to sensu, bo nawet najsłabszy filtr uniemożliwia opalanie się w ten sposób.
A co do nawilżania skóry, to np Iwostin Solercin 50+ ma więcej składników nawilżających niż niejeden supernawilżający, wysokopółkowy krem do twarzy.

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2012 7:17 am
xxl
 xxl
weteran forum

Na uczelni rozwiązano moją "klasę" i porozrzucano nas trójkami do pozostałych grup rocznika - do bani 🙁 Dla mnie to problem, bo poza moją grupą znam ludzi tylko z widzenia, osobiście - pojedyncze osoby . Trudno mi się będzie odnaleźć. Plus inni prowadzący, po których nie wiadomo, czego się spodziewać. Takich rzeczy nie powinno się robić w środku semestru.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2012 7:42 pm
Fatty
weteran forum

xxl, jako introwertyk ceniący sobie stałość i jasność reguł wyobrażam sobie co czujesz.. trzymaj się, ja trzymam kciuki za szybką adaptację do tego przemieszania.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2012 10:19 pm
cienkun
rada starszych

Gorszy dzień dzis, a wczoraj było już tak dobrze. Zaczęło się tym, że postanowiłem sobie trochę dłużej pospać. Jak wychodziłem to świeciło słońce i zmyliło mnie to, tak więc ubrałem za cienkie kalesony i na spaceru z kundlicą było mi zimno. Tak mnie to sfrustrowało, że po powrocie do domu pociąłem sobie przedramię i straciłem cały dobry nastrój. Potem siedziałem wciąż pobudzony i sfrustrowany przed komputerem i frustrowałem się jeszcze bardziej tracąc przy tym czas. Odechciało mi się robić sobie obiad, więc go nie zrobiłem. A teraz się zastanawiam, jak to możliwe że takie cos mnie wyprowadziło z równowagi. Poza tym mam tragicznie słabą pamięć.
Nie muszę używać zakładek bo pamiętam na której stronie skończyłem czytać którą książkę, ale nie potrafię zapamiętać co mam zrobić danego dnia czy kupić. A jak sobie napiszę na kartce, to zapominam że mam taką kartkę przy sobie. To jest jakiś koszmar! 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2012 10:20 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Dzięki Fatty. Cóż, w nowej grupie przynajmniej plan zajęć korzystniejszy.

Cienkun, rozważałeś wizytę u psychologa?

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2012 10:23 pm
cienkun
rada starszych

XXL, nawet nie wiesz ilu tzw. specjalistów ja zaliczyłem w swoim życiu i ile leków. Na mnie to nie działa zwyczajnie. Teraz jadę bez leków od ponad roku chyba. Ogólnie nie jest źle tak na co dzień, ale bywają i dni gorsze. Ostatnio przez to przedwiosnie, jest ich więcej.

edit. Tzn jadę na preparatach ziołowych. Ostatnio na szyszkach chmielu które mnie wyciszają.

[edytowane 6/3/2012 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2012 10:30 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Przeżywam mały kryzys uczciwości połączony z frustracją. Ile zostało jeszcze osób, które nie ściągają? 🙁 Czuję się jak ginący gatunek.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2012 4:35 pm
cienkun
rada starszych

Wszyscy ściągamy 😛 Tylko każdy co innego 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2012 5:11 pm
Strona 217 / 286 Wstecz Następny
  
Praca