Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 227 / 286 Wstecz Następny
Mango
rozmówca

Mieszkam w górach.
Chodzę po szczytach.
A raczej chodziłam, bo mi rzepka ze stawu wypadła... :((

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2012 11:17 pm

Mango, współczuję...

Szczur mi spodnie pogryzł :/ Będę musiała chodzić w jakichś starych powycieranych, bo nawet jeśli kupię jutro to i tak krawcowa mi je przerobi dopiero za parę dni. Na dodatek jestem przeziębiona, może choć L4 będzie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2012 1:30 am
paulinka1997
forumowicz

Przeziębienie... Mam wrażenie, że niedługo wysmarkam większość szarych komórek. :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2012 6:27 pm
bułek
forumowy expert

Tylko 2670 km zrobionych na rowerze w 6 miesięcy 😉

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2012 7:48 pm
hipiska
weteran forum

Dawno nie było tak źle, muszę nocować u babci, bo rodzice mnie nie chcą. Brzmi banalnie i dziecinnie, ale tak jest. Bez żadnego konkretnego powodu. Jestem za stara żeby z nimi mieszkać- ich zdaniem. 120 metrów kwadratowych to za mało dla nas trojga. Czuję się koszmarnie, nie wiem co mam dalej robić. Próbuje nie myśleć, zajmuje się bzdetami, ale łzy cisną mi się do oczu. Wiem, wiem, powinnam się wziąć w garść, mam już 21 lat, nie jestem dzieckiem. Do tego jeszcze ten cholerny ból kręgosłupa i problem na uczelni wynikający z mojego przeoczenia za, który mogę słono zapłacić. Najgorsze jest to, że nie mam się komu wygadać. Dziadków nie chcę zadręczać moimi problemami, a przyjaciół niestety nie mam.

[edytowane 30/9/2012 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2012 9:29 pm
cienkun
rada starszych

No co Ty? 21 lat to jeszcze dzieciak. Jak mogą Cię nie chcieć??
Powiedzieli Ci to?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2012 9:46 pm
hipiska
weteran forum

Właściwie to tak. Trudna sytuacja, nie chcę tu wszystkiego dokładnie opisywac. Potrzeba intymności i spokoju. Są mną zmęczeni. To tak w telegraficznym skrócie. Ja natomiast jestem totalnie rozbita, bo kolejni ludzie kopią mnie w zad i mówią "radź sobie SAMA". Jutro muszę wrócic do domu, co właściwie mnie przeraża, bo pewnie będę czuła się jak intruz.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2012 12:19 am
StellaArtois
weteran forum

Myślę, że to, że nie będziesz mieszkać z rodzicami jest Twoim plusem. Ja wyprowadziłam się z domu w wieku 19 lat i uwierz mi, to zaplusuje w przyszłości 🙂 Uszy do góry, przypuszczam, że rodzice Cię kochają, ale to tłumaczenie, że 120 metrów to za mało dla 3 osób? Szok! Większej bzdurki dawno nie słyszałam ;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2012 1:36 am
cienkun
rada starszych

Właściwie to tak. Trudna sytuacja, nie chcę tu wszystkiego dokładnie opisywac. Potrzeba intymności i spokoju. Są mną zmęczeni. To tak w telegraficznym skrócie. Ja natomiast jestem totalnie rozbita, bo kolejni ludzie kopią mnie w zad i mówią "radź sobie SAMA". Jutro muszę wrócic do domu, co właściwie mnie przeraża, bo pewnie będę czuła się jak intruz.

Nie wiem co napisać, chociaż cos chciałem. Poradzisz sobie. W każdej chwili może się zdarzyć cos nieoczekiwanie miłego.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2012 2:06 am
bułek
forumowy expert

Kur** jak takie coś rodzice mogą powiedzieć? Jeśli nie masz komu się wygadać to pisz nam na PW. Może coś poradzimy/ doradzimy. Nie zostaniesz sama :).

Usamodzielnienie sie to fajna sprawa. Na początku na pewno trudno, ale chociaż starych nie ma, a w Twoim wypadku jak potrafią być niemili (lekko ujmując) to w ogóle.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2012 3:25 am
eRZet
weteran forum

Ja też myślę, że usamodzielnienie jest pozytywne.
To może być zmiana na lepsze, choć faktycznie okoliczności nie za bardzo przyjemne.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2012 6:00 am
Fatty
weteran forum

Też mi się to w pale nie mieści... ja mam 24 lata i brak widoków na usamodzielnienie(kwestie finansowe), spięcia są ale wszak gramy w jednej drużynie "My vs rachunki" 😛 <- w kupie siła.

Trzymaj się hipisko.

I popieram innychw kwestiach usamodzielnienia.

Co do mojego marudnika- znowu chora :/ Wszyscy się czepili, ze to przez to iż w piątek poszłam świętować swoje urodziny i wróciłam późno... a tego, ze w czwartkowy wieczór z mokrym łbem musiałam wyjść z psem na pole, bo nikt nie chciał się ruszyć a on już wył, to tego nikt nie bierze pod uwagę.

[edytowane 1/10/2012 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2012 12:35 pm
cienkun
rada starszych

Mam od dłuższego czasu ochotę na pizze, ale nie chcę tej kupnej, bo diabli wiedzą jaki tam jest ser. Chciałem sobie zrobić sam, od podstaw, Lakto-wegetariańską, ale nigdy tego nie robiłem więc się boję że nie wyjdzie, a na domiar nie mogę znaleźć tego przepisu. No przecież był tu! 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2012 3:31 pm
eRZet
weteran forum

cienkun, wrzucasz drożdże, troszkę soli, zioła prowansalskie, troszkę mąki i zalewasz ciepłą (nie gorącą) wodą. Po 10 minutach dodajesz ze 2 szklanki mąki (ja daję jeszcze z pół razowej), wstawiasz do piekarnika nastawionego na 30-40stopni. W tym czasie przygotowujesz wszystko, co chcesz na nią położyć, a potem wyciągasz ciasto, wrzucasz na blachę, wstawiasz na 180stopni i po pół godziny wyjmujesz na chwilę, układasz wszystko i wkładasz z powrotem. Nie może się nie udać.

A mnie wszystko wkurza i w ogóle mam dość 😡

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2012 3:42 pm
bułek
forumowy expert

Ciekun, luknij na mój blog (adres w stopce). Pizza to najprostrze ciasto jakie moze byc :). Mieszasz po prostu mąkę lub mąki z zaczynem drożdzowym (ciepła woda, drożdze, cukier) oraz olejem, solą. Polecam "Aromatyczną Pizzę" (akurat tu nie ma proporcji odnośnie ciasta, ale jest w innym przepisie).

Mnie denerwuje ludzka nieuczciwość, kombinowanie i kantowanie innych - akurat dzisiaj mnie i to drugi raz. Nastepnym chyba zwrócę uwagę, bo się gostek rozkęcił...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2012 5:43 pm
Strona 227 / 286 Wstecz Następny

Praca