Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 230 / 286 Wstecz Następny
Petite
rozmówca

Odlałam tą wodę. A te związki to inhibitory trypsyny 🙂
To nie wiem co zrobiłam nie tak, że mnie tak pokarało.

Ale za to mam wegańskie muffinki kokosowo-waniliowe i po nich mnie nic nie boli 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/11/2012 12:46 am
Lily
 Lily
Famed Member

Następnym razem dodaj sobie troszkę sody do gotowania - ciecierzyca ugotuje się szybciej i będzie lżej strawna.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/11/2012 12:57 pm
Fatty
weteran forum

A spacerowałam sobie z pieskiem i w głos śpiewałam, jak ja serdecznie wszystkich nienawidzę... 😮

Jestem przemęczona chyba.

[edytowane 9/11/2012 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/11/2012 11:07 pm
Petite
rozmówca

Głupia dałam się koleżankom namówić na zrobienie sobie grzywki. Takiej krótkiej, prostej, klasycznej. Myślałam, że wyjdzie ładnie, ale mam za cienkie włosy i wyglądam teraz jak oskubany kurak.

Nie chce mi się patrzeć w lustro :((

[edytowane 14/11/2012 od Petite]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/11/2012 7:02 pm
OlaS
 OlaS
rozmówca

Czuję się podle, fizycznie i psychicznie, właśnie drugi dzień nie palę.... 😡 🙁 :mad2:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/11/2012 8:56 pm
cienkun
rada starszych

Od jakiegoś miesiąca poszukuję mojego dzielnicowego. Dokładnie tak, nie na odwrót!
Ten człowiek to znikający punkt! Przez 3 tygodnie próbuję się z nim skontaktować, gdy nagle dzwoni, umawia się na spotkanie i ... nie pojawia się. Ani widu, ani słychu. Nigdzie go nie ma. Zero kontaktu. Telefon milczy. 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/11/2012 12:38 pm
Fatty
weteran forum

Klienci mnie wku.... 😛

Dzisiaj pani usiłowała oddać lub zamienić na coś używany od kilku miesięcy przedmiot - bo wygląda jak nowy a i pudełeczko ma całkiem niezniszczone.

Powód? Dzieciaki sie już tym nie bawią a pasuje wykombinowac coś na mikołaja 😛 Tłumacze, ze to nie sklep z używanymi ale nie trafia! nic to, twarda sztuka, poluje teraz na szefa aby z nim rozmawiać 😛

powinnam się śmiać, ale mam już takich akcji powyżej uszu no

[edytowane 15/11/2012 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/11/2012 9:04 pm
OlaS
 OlaS
rozmówca

Moja córeczka już trzy dni gorączkuje, jutro wizyta u pediatry! Często choruje od września, odkąd zaczęła chodzić do przedszkola 🙁 🙁 Trzy noce zarwane....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2012 9:07 pm
Fatty
weteran forum

Robiłam sobie rano w domu rewie mody, a tu patrzę, zaraz sie do pracy spoźnię więc sru! Wyleciałam w tym co mierzyłam.
Rewia mody stanęła na rajstopach i dosyć przezroczystej tunice- znac mi było tyłek w różowych majtkach, z czarną koronką. Nikt w pracy mi nie powiedział- ale to może dobrze. Przetrwałam 8 h w słodkiej niewiedzy, zesztywniałam dopiero jak do domu wróciłam i zobaczyłam swój tył w lustrze :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2012 8:24 pm
cienkun
rada starszych

Teraz najdziwniejsze rzeczy się nosi, więc pewnie pomyśleli że tak ma być...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2012 8:25 pm
Fatty
weteran forum

Cienkun- oby 😉

Od 3 dni zamierzam zabawić się w przedsiębiorcę pogrzebowego ale nie mogę bo mimo przeczesywania akwarium nadal nie znalazłam denatki. A nie żyje na pewno bo
a) nie przypływa do żarcia - a ryby to żarłoki!
b)zrobił się rosół :/ Na powierzchni wody pływaja oka tłuszczu- gdzieś jest i złośliwie staje się nawozem, wode mi psuje.
Niewdzięczna rybia denatka.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2012 4:41 pm
cienkun
rada starszych

Może inne rybki ją zjadły?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2012 6:26 pm
Fatty
weteran forum

Niet, nie mam ryb o takich zapędach, ekipy sprzątającej typu krewetki też nie. A oczka tłuszczu świadczą, ze gdziesik jest.

Na wakacjach już miałam taki przypadek- chyba po 2 tygodniach wypłynęła, smrodek niezły, a przy wyławianiu siatką rozpadła się na pół , brrr.
Pewnie gdzie jest zaplątana w kłącza bolbitisa, lub zaklinowana pod kamieniem- ale ni chu chu nie widzę.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2012 7:25 pm
cienkun
rada starszych

A glonojadów nie masz? Glonojady czasem zjadają padlinę. Może zanim ją cos pożarło zdążyła się rozłożyć i stąd brudna woda.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2012 9:21 pm
zuzik
forumowicz

A mnie wkurza to że mój chłopak zaczął planować sobie czas z moim tata a dla mnie nie ma czasu. Co raz bardziej mnie to denerwuję bo już nawet ze sobą nie rozmawiamy. A jak jeszcze walnie tekstem do mojego taty na propozycje grania w szachy a co innego będziemy robić to mam ochotę zebrać się i wyjść na zawsze.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2012 12:02 pm
Strona 230 / 286 Wstecz Następny
  
Praca