Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 231 / 286 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

Powinnaś się cieszyć że Twój ojciec przyszłego zięcia tak polubił, a chłopak przyszłego teścia... :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2012 12:23 pm
Daiana
bywalec

Dziś nie jest mój najlepszy dzień (humor poprawia tylko padający śnieg).
Wchodzę po zajęciach do mieszkania i widzę współlokatorki w kuchni - jedna z nich radośnie smażży na MOJEJ patelni (powtarzałam 100 razy, która to i, żeby na niej mięsa nie robić) i mówię, że hola hola, co to ma znaczyć, ja się jasno wyrażałam. Oczywiście ona 'była przekonana, że to nie moja patelnia i i tak już kończy' a druga, żebym nie przesadzała, że talerze mamy wspólne to patelni nie można użyć? Gotuje się we mnie bo to przecież MOJE rzeczy, jakim prawem sobie nimi rozporządzają?
Drugą sprawą było znalezienie kubka ze złamanym uchem (mój ulubiony, ma z 10 lat pewnie, może i więcej) i nikt się nie przyznał, że coś się stało. Pochowałam swoje rzeczy i szykuję się do rozmowy jak wrócą...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2012 9:07 pm
Mango
rozmówca

Od niedzieli jestem chora.
Nie mam siły biegać co rano (3 dzień bez treningu), co mnie bardzo irytuje...

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2012 11:58 pm
OlaS
 OlaS
rozmówca

Od kilku miesięcy bezskutecznie szukam pracy. Dołujące... :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2012 12:40 am
Samanya
bywalec

ja te z szukam pracy odkąd skończyłam średnią i dooopa 🙁
ale dziś nie po tym.
otóż zmarzłam jak cholera czekając na busa godzinę!!!!
żaden bus nie zabierał choćby o jednego pasażera więcej, bo kilka metrów dalej od przystanku stała szanowna Insp. Transp. Drog.....
że też akurat na takim mrozie zachciało się im nagle kontrole robić.
klęłam jak szewc pod nosem!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2012 10:53 pm
cienkun
rada starszych

Ja ogólnie nie lubię busów. Są chyba jeszcze gorsze niż MZK. Jeżdżę tylko autem, albo rowerem. Jak jest mróz to wolę autem, ale niedługo możliwe że będzie trzeba tego grata odstawić do naprawy, więc przymusowo rower. Oby mrozu wielkiego wtedy nie było, bo ja zmarzlak. Kiedyś mi mróz nie przeszkadzał, ale od kiedy zrobił się ze mnie szkielet, to masakra. Aż złości mnie to. Próbowałem przytyć i nic. Chyba muszę wyjechać do Indii. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2012 12:09 am
Samanya
bywalec

Próbowałem przytyć i nic. Chyba muszę wyjechać do Indii.

a co w tych Indiach 🙂 ??
przytyjesz? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2012 12:13 am
StellaArtois
weteran forum

Niestety nie wszędzie da się jeździć rowerem ;<

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2012 12:35 am

cienkun [b] [/b] , wystarczy, że odstawisz rower i będziesz prowadził typowo "osiadły" tryb życia. przytyjesz natychmiastowo;)

ja zamarzam przy tych temperaturach, ale samochodem jeździć nie mogę, gdyż... męczę się z egzaminem na prawo jazdy :c

sky's the limit.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2012 12:41 am
cienkun
rada starszych

a co w tych Indiach 🙂 ??
przytyjesz? 🙂

Tam jes ciepło, to nie będę musiał.

Niestety nie wszędzie da się jeździć rowerem ;<

Tzn. ograniczeniem jest tylko dystans. Bo poza tym, to można wszędzie. :red:

cienkun , wystarczy, że odstawisz rower i będziesz prowadził typowo "osiadły" tryb życia. przytyjesz natychmiastowo

Jeszcze bardziej osiadły tryb życia jak teraz, to smierć od zaniku mięsni w ciągu miesiąca 😉
A w domu mi nie jest zimno, więc i przytycie wtedy nie będzie potrzebne 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2012 12:48 am
StellaArtois
weteran forum

Tzn. ograniczeniem jest tylko dystans. Bo poza tym, to można wszędzie.

Taaa ;]
Ja mam do pokonania 40 km, niby niewiele, ale droga nie ma pobocza, zaraz obok jest rów i drzewa, a do tego całej podróży towarzyszą ciężarówki, jakby było mało to dodatkową atrakcją jest trasa w kształcie serpentyny - oczywiście nieoświetlona ;p Nie ma opcji żeby jechać tamtędy rowerem i się nie obsrać ze strachu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2012 2:42 am
Fatty
weteran forum

Co do tego że rowerem można wszędzie- mam znajomych na Malcie, tam nie ma rowerzystów 😛

Znaczy się, czasami się jakiś nieboraczek utrafi ale przez innych uczestników ruchu drogowego traktowany jest tak, ze zaraz z roweru rezygnuje 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2012 10:23 am
cienkun
rada starszych

Znalazłem w sklepie sportowym ładną kurtkę, a rzadko uważam że cos wygląda gustownie - myślę sobie, "pewnie jest droga, pewnie ze 300zł." - Nie, nie kosztowała 300 zł. Kosztowała 1200zł.! O żesz w mordę! Musiałbym zarabiać 10000zł./m-c netto żeby wydać tyle kasy na kurtkę. 😮

[edytowane 10/12/2012 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2012 5:00 pm
Samanya
bywalec

też byłam na zakupach
znalazłam w sklepie ładną czerwoną sukienkę- dokładnie taką jaką potrzebuję i jaka mi się podoba i cholera za duża jest!!!!!!!!!!!nie ma mniejszych i coś mnie trafia!!! :(( 😡 😡
kurczę cena fajna..normalnie super okazja i dooopa 😡
a poza tym to beznadziejny dzień dzisiaj. Wszystko i wszyscy mnie wkurzają.
a mówią że dziś szczęśliwa data...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2012 3:46 pm
Mango
rozmówca

[b] Nusiaczek[/b] , zawsze mam ten sam problem.
Wszystko jest za duże.

Ja z kolei też mam dziś niezbyt dobry dzień.
Moja przygoda dobiega końca i jest mi na prawdę szkoda opuszczać ludzi, których tu poznałam... Żegnając się dzisiaj z kilkoma, myślałam, że się poryczę. Dosłownie!

Ech, ale to tylko 800 km, wrócę jeszcze...

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2012 6:00 pm
Strona 231 / 286 Wstecz Następny
  
Praca