Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 233 / 286 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

A nie możecie stawiać aut na innej ulicy, albo na parkingu?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2012 7:31 pm
OlaS
 OlaS
rozmówca

I w tym problem, nie ma parkingów w okolicy, w promieniu kilometra, a najbliższa ulica jest równoległą do naszej, na której sytuacja jest taka sama... W całej gminie postanowili zrobić porządek.... 🙁 🙁 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2012 11:44 pm
Lily
 Lily
Famed Member

A na ulicy jest dość miejsca do parkowania?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2012 2:05 am
Mango
rozmówca

Czekam na pociąg w Katowicach 5 GODZIN.
W dodatku w nocy...
Mam mnóstwo znajomych w całej Polsce, ale ja będę musiała czekać akurat tam.
Średnio przyjemne, będę sama, z bagażami, laptopem i moim zmęczeniem podróżą.

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2012 7:49 pm
OlaS
 OlaS
rozmówca

A na ulicy jest dość miejsca do parkowania?

Zawsze był wolny jeden pas jezdni. Jak dotąd kierowcy sobie radzili. Zresztą to jest bardzo cicha i mało uczęszczana przez kierowców ulica:(

[edytowane 18/12/2012 przez OlaS]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2012 8:53 pm
cienkun
rada starszych

Tzn. z normalnej dwukierunkowej jezdni pozostał tylko jeden pas? To ja wiem chyba czemu Wam zakazali 😉 Nie przeskoczysz tego, trzeba się przyzwyczaić parkować auto gdzie indziej.

A swoją drogą, to ja co rano jak idę chodnikiem to zamykam biodrem lusterka aut które stoją na chodniku. Chodnik wąski, a ci idioci stawiają na nim auta 4 kołami. Ale wszyscy jak jeden mąż.

Dzisiaj po raz kolejny szukałem butów do użytku zimowego, miasto/samochód/pomieszczenia. Znalazłem jedne, fajne z wyglądu, przecenione na 59 z.ł(!) w daichmanie, ale miały tak dziwnie zaprojektowane podeszwy (jak chyba większość ich butów na ten rok, że nie umiałem w nich normalnie chodzić. 🙁

[edytowane 18/12/2012 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2012 12:42 am
OlaS
 OlaS
rozmówca

Tzn. z normalnej dwukierunkowej jezdni pozostał tylko jeden pas? To ja wiem chyba czemu Wam zakazali 😉 Nie przeskoczysz tego, trzeba się przyzwyczaić parkować auto gdzie indziej.

A swoją drogą, to ja co rano jak idę chodnikiem to zamykam biodrem lusterka aut które stoją na chodniku. Chodnik wąski, a ci idioci stawiają na nim auta 4 kołami. Ale wszyscy jak jeden mąż.

Tej jednokierunkowej jezdni było tylko z 200 metrów (taki mały skrawek) na 1000 m. ulicy. 😉 Jednakże nigdy nie stawaliśmy na chodniku pod budynkiem (nawet dwoma kołami) 😉
jak pisałam wcześniej to mało ruchliwa i spokojna ulica. Nikt się nie rozpędzał. Czasami było tak cicho, że gdy jakieś auto przejechało, to się biegło do okna....by zobaczyć kto i do kogo? 🙂 :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2012 2:03 am
Lily
 Lily
Famed Member

A na ulicy jest dość miejsca do parkowania?

Zawsze był wolny jeden pas jezdni. Jak dotąd kierowcy sobie radzili. Zresztą to jest bardzo cicha i mało uczęszczana przez kierowców ulica:(

[edytowane 18/12/2012 przez OlaS]

Wiesz, ja w ogóle nie przepadam za samochodami,a kierowcy parkujący gdzie popadnie doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Ale może tam u Was dałoby się powalczyć o ulicę jednokierunkową? Wtedy spokojnie wystarczyłby ten jeden pas. Bo tak to rzeczywiście nie może być...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2012 3:03 am
OlaS
 OlaS
rozmówca

Lily, to bardzo dobry pomysł z tą ulicą jednokierunkową, ale nie wiem czy to by przeszło...mam wrażenie, że burmistrz uparł się utrudnić życie, albo co jest bardzo prawdopodobne, powiększyć budżet gminy z mandatów za złe parkowanie... 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2012 7:10 pm
Fatty
weteran forum

t bardzo prawdopodobne, powiększyć budżet gminy z mandatów za złe parkowanie... 😉

o, o, o!

U mnie tak łatają budżet w samym centrum miasta - przy plantach zrobiono kawałek ścieżki rowerowej, jednocześnie usuwając parking. Zanim jeszcze oznaczono ową drogę rowerową auta mogły sobie na owej ścieżce stać, teraz znak już jest i to co się odbywa to wręcz polowanie. 😮 Policja jak nigdy okupuje rynek, i co chwila a to kurier, a to dostawca(wszak jak ma ciężkie pudła to nie stanie po drugiej stronie rynku), a to ktoś zaparkował bo miał sprawę do banku/sklepu czy też zaparkował z przyzwyczajenia- a mandaciki się sypią, sypią, policja kosi i kosi...

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2012 7:44 pm
hipiska
weteran forum

Jak ja zazdroszczę ludziom, którzy mają własne M, albo chociaż szansę na posiadanie takowego.... 🙁

[edytowane 20/12/2012 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/12/2012 7:50 pm
cienkun
rada starszych

A ja nie. Mieszkania w bloku nikomu nie zazdroszczę, bo to tylko "społeczna noclegownia" jak to nazywa mój znajomy. Zazdroszczę za to niektórym że mieli w sobie dosyć samozaparcia żeby zamieszkać w drewnianej chacie w środku Bieszczad. Ja też tak chcę, a póki co, z matką mieszka mi się nieźle. Fajnie by było gdyby nie piła i nie paliła tyle, ale co tam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2012 12:27 pm
hipiska
weteran forum

Wiesz [b] cienkun[/b], chodziło mi głównie o to, że koszty wynajmu są bardzo wysokie, nawet w blokach, a ja w swojej 21 letniej karierze przeprowadzałam się 14 razy, dlatego pragnienie posiadania "czegoś swojego" jest u mnie ogromne.

[edytowane 24/12/2012 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/12/2012 1:30 am
Mango
rozmówca

Tak, tak, powtórzę o Wigilii, bo cały czas się we mnie gotuje.
Moja mama cudownie "zapomniała" że jestem wegetarianką, smażąc kapustę na smalcu.

Od dzisiejszego dnia gotuję sama.
Mam okropnie mało czasu, ale postanowiłam nie tykać jedzenia wykonanego matczyną ręką.
Cudownie;/

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2012 7:16 pm
OlaS
 OlaS
rozmówca

O Boże, mam anginę!! Chyba... Od środy bolał mnie jeden z migdałków, wczoraj zaczął drugi, a dziś obudziłam się z opuchniętymi migdałkami, oczywiście boli przy przełykaniu... Promieniuje na węzły chłonne i uszy, ale nie to jest najgorsze... Dzwonię do przychodni (około 10 rano) i już nie rejestrują :(( w aptece nie wydadzą antybiotyków bez recepty... Błędne koło...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2012 9:53 pm
Strona 233 / 286 Wstecz Następny
  
Praca