Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 238 / 286 Wstecz Następny
Samanya
bywalec

nic nie układa się po mojej myśli...

mi też 🙁
i w dodatku kasa się mi kończy
na czesne brakuje i w ogóle jest coraz gorzej z wszystkim...nie tylko z kasą ale i z "ludziami ' w domu się nie dogaduje.
ughh!!!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2013 3:49 pm
VikVeg
bywalec

nic nie układa się po mojej myśli...

mi też 🙁
i w dodatku kasa się mi kończy
na czesne brakuje i w ogóle jest coraz gorzej z wszystkim...nie tylko z kasą ale i z "ludziami ' w domu się nie dogaduje.
ughh!!!!!

Ale potem jak sie wspomina te czasy studenckie!!! Piekny Wroclaw...

To se ne wrati 🙁

[edytowane 20/1/2013 przez VikVeg]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2013 4:22 pm
tru
 tru
stały bywalec

Nie lubię wegetariańskich mediów.

Wiecie czemu ?

W żadnym innym miejscu nie otacza mnie tyle mięsa...

Wchodzisz rano na facebooka, otwierasz czasopismo, wchodzisz na portal.. ale mnóstwo zdjęć z fruwającymi flakami, obciekającą krwią, gnijącymi resztkami, porozrywanymi ciałami, latającymi członkami i obdartymi skórami ....

może to jakiś fetysz....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2013 8:36 pm
bułek
forumowy expert

Wyłącz powiadomienia na FB ;). Mnie ciągłe informowanie zmęczyło i sam klikam jeśli coś chce przeczytać.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2013 10:10 pm
VikVeg
bywalec

Dzisiaj i ja pomarudze.. jeszcze jeden dzien do weekendu 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2013 8:55 am
Fatty
weteran forum

Opowiem Wam kawała
Uczelnia wycięła fatysi Wała
Myślała, że zawód ma i z głowy strupa...
..a tu doopa!
Podań musi złozyć protokół
Na uczelnie wrócić jeszcze na poł roku
zaliczyć 17 przedmiotów
i żeby zadowolić zapominalskich idiotów
prace licencjacką napisać, raz jeszcze.

Mam dreszcze :/

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2013 11:44 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Co to za ponury żart Fatty? Nie da się wszystkiego odkręcić w normalniejszy sposób?

Cholernie chce mi się spać, od 3 tyg nie wysypiam się, do 2-3 w nocy siedzę nad książkami. I przy okazji jem zbyt dużo słodyczy, zbyt dużo kawy (ba...nawet colę piję 😮 )... Ale za 2 dni wyśpię się, zacznę ćwiczyć itd itp 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2013 11:56 am
Fatty
weteran forum

To nie żart- to Uniwersytet Rzeszowski dał czadu 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2013 12:00 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Jezu jaka żenada...
A wynagrodzą to jakoś? Może jakiś liścik powinnaś wystosować, niech zwrócą koszty jednego semestru. W końcu to jest ich wina.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2013 1:25 pm
VikVeg
bywalec

To nie żart- to Uniwersytet Rzeszowski dał czadu 🙁

To w Rzeszowie jest jakis uniwersytet? 😉

A tak powaznie to w takich dziwnych sytuacjach zawsze pisze bardzo rzeczowa reklamacje-mail, poparta skanami dowodow wplaty lub innymi dokumentami.
Balagan jest wszedzie, wazne zeby nie pisac emocjonalnie i trzymac sie faktow.
Do tej pory mam 100% skutecznosc reklamacyjna

[edytowane 31/1/2013 przez VikVeg]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2013 1:56 pm
Fatty
weteran forum

Liścik wystosowano i własnie w odpowiedzi podsunięto zapisanie sie na 2 semestr studiów Praca socjalna i napisanie kolejnej pracy licencjackiej.... dzis jedno dziewczę z grupy ma się skonsultować z prawnikiem.

Gdyby nie to, że jak na mnie poszło na to potężne pieniądze to bym nie warkotała, a tak? boli trochu.

tutaj reklamacji nie rozpatrzy się jako "ok, masz racje, jednak masz te uprawnienia" - po prostu program wg którego się uczyłam jest niezgodny z wymaganym programem z rozporządzenia z 2008 r - doopa zbita no.

[edytowane 31/1/2013 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2013 2:17 pm
Samanya
bywalec

spać nie mogę
i jeszcze w dodatku nie gadam z mama od dwóch tygodni...
masakra jakaś, normalnie rekord i nie zanosi się na zmiany...
nie wiem co we mnie wtąpiło :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2013 2:25 am
VikVeg
bywalec

No ale ten program to uczelnia wprowadzila a nie ty? Wiec dlaczego teraz masz placic za kolejne semetry a do tego tracic swoj cenny czas na napisanie kolejnej pracy?

To jest jakies nieporozumienie, nie miesci mi sie to w mojej malej makowce.

[edytowane 1/2/2013 przez VikVeg]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2013 8:58 am
Fatty
weteran forum

To jest masakrejszyn 😉 Za studia już zapłaciłam pieniądz cieżki, teraz uzupełnienie tego, co skopała uczelnia byłoby darmwe- no ale czas i dojazdy...

Teraz jest jedno wielkie ustalanie, co robić i czego rządać, część grupy wściekła niemiłosiernie chce sądownie sprawę rozstrzygać, część sie opiera bo zależy im na jak najszybszym uzyskaniu kwalifikacji(m.in to dziewczę które odkryło machlojkę gdy juz właściwie przyjęto ja do pracy i tylko donosiła dokumenty do weryfikacji)

Rzygać się chce, ale jestem w o tyle dobrej sytuacji, że ja, mając na względzie praktyki w MOPS i tal nie chciałam w tym pracować- wiec sprawa aż tak mnie nie boli, jak zapewne boli dziewcze wyżej wspomniane.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2013 8:14 pm
zuzik
forumowicz

A ja dziś narzekam na brak poprawy w wykończeniu mieszkania kiedy ja w końcu się tam wprowadzę do chole****.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2013 11:05 am
Strona 238 / 286 Wstecz Następny
  
Praca