Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 239 / 286 Wstecz Następny
kalinka71
początkujący

Witam. to ja tez pomarudze:) nieukrywam ze nie wiedziałam gdzie umiescic ten komunikat, ale z marudzeniem ma duuuzo wspólnego. Kochani wegetarianie!Prowadze badania do pracy doktorskiej na UM i szukam Ochotników....Bardzo bardzo mi zależy a nikt nie chce sie zgłaszac....wiec prosze Was . oto sczegóły:
. Prowadze badania na uniwersytecie medycznym dotyczace wpływu diety laktoowowegetariańskiej na zdrowie, a w szczególności stezenia róznych witamin, mikroelementów w organizmie.Poszukuję chetnych:18-35 lat, laktoowowegetarianizm 9niespożywanie mięsa i ryb!!) od conajmniej 3 lat, brak nałogów, NIESTOSOWANIE suplementacji co najmniej przez ostatnie 3 miesiące.Bardzo prosze o pomoc, chetnych brakuje !!!!Prosze o kontakt: fizjolog13@wp.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2013 2:36 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

ja pobije wszystkich w marudniku 😉

mama właśnie się mnie wyrzekła ,ponieważ śmiałam się zakochać i zeszła na plan dalszy 🙁 powiedziała mi że jeśli nie jestem absolutnie z nią to jestem przeciwko niej ,teraz oczekuje że jak najszybciej wyprowadzę się z domu -patologia jak nic...aż wstyd pisać ale musiałam wywalić to z siebie :(( :(( :((

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2013 3:28 pm
Samanya
bywalec

ehh te mamuśki...
[b]jazz [/b] współczuje. Ja mieszkam z mama pod jednym dachem a przechodzimy obok siebie jakbyśmy sie nie znały. Stwierdziłam, że lepiej będzie jak słowem się nie będę odzywać niż powiedzieć coś co doprowadzi do kolejnej kłótni.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2013 4:04 pm

to współczuję Wam, dziewczyny.
moja mama akurat jest w porządku (nawet jeśli chodzi o wegetarianizm - zaakceptowała to w 100 procentach).
Szczerze powiedziawszy jest jaka moja przyjaciółka, mimo iż dzieli nas spora różnica wieku... Ale niestety nie mamy na to wpływu. Mam nadzieję, że u Was sytuacja ulegnie poprawie ;)) trzymam kciuki.

[edytowane 6/2/2013 przez Princess_Leia]

sky's the limit.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2013 4:57 pm
an
 an
bywalec

Odpowiadałam na posta kalinka71 o poszukiwaniu chętnych do udziału w badaniach, ale później znalazłam, że dopisała się także w innym temacie, więc przenoszę tam posta.

[edytowane 6/2/2013 przez an]

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2013 10:09 pm
Fatty
weteran forum

Trzym się jazz.
Przeciwko Tobie to jest ona, skoro nie potrafi znieść że chcesz być odrębną i szczęśliwą jednostką.

Ja marudzę bo brak mi kobiecego towarzystwa - babski wieczór raz na jakiś czas cudownie doładowywał akumulatory i był jak psychoterapia 😉 A teraz? posypały się kandydatki do spotkań, bo praca, bo studia w innym mieście, bo dziecia nie ma z kim zostawić albo po prostu ktosik znalazł sobie bardziej odpowiadającego kompana do chichrania(w tym przypadku: grubszego. Sprawa skomplikowana, po prostu jestem za chuda, żeby dobrze się przy mnie czuła osoba z wyimaginowanym kompleksem dotyczącym wagi! lol! )

[edytowane 12/2/2013 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/02/2013 9:37 pm
Samanya
bywalec

co za nudna niedziela!
takiej nudy to jeszcze nie było 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2013 10:04 pm
VikVeg
bywalec

co za nudna niedziela!
takiej nudy to jeszcze nie było 🙁

No nie?
Ja bylem tylko na krotkim treningu a potem w koncu znalazlem sobie hotel w Warszawie i zarezerwowalem pokoj...

Przylece do stolicy za szkolenie za 3 tygodnie, zobaczymy jak tam stolica sie rozwija 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2013 11:09 pm
Bellis_perennis
Famed Member

zobaczymy jak tam stolica sie rozwija

Z roku na rok korki coraz większe 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2013 11:14 pm
VikVeg
bywalec

Hmnn rozwija sie w tym kierunku?

Dobrze ze sa taksowki, nie bede jezdzil po nieznanej metropolii 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2013 11:23 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Oho, widzę, że kolejna osoba się przechrzciła 🙂 Można się pogubić, kto jest kim. Jak tak dalej pójdzie, to może warto by założyć temat do informowania pozostałych użytkowników o zmianie nicku?

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2013 11:35 pm
StellaArtois
weteran forum

Nie moja wina, że wszyscy mnie naśladują ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2013 11:47 pm
cienkun
rada starszych

To tak można?!! 😮

[edytowane 17/2/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/02/2013 12:33 am
Samanya
bywalec

zawsze się zastanawiałam jak można mówić o zmęczeniu kiedy pracuje się w biurze...
dopóki sama nie przyszłam jak zmięta do domu.
Mózg mi się zlasował od tych wszystkich liczb i kartek.
I'm exhausted 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2013 7:32 pm
VikVeg
bywalec

zawsze się zastanawiałam jak można mówić o zmęczeniu kiedy pracuje się w biurze...
dopóki sama nie przyszłam jak zmięta do domu.
Mózg mi się zlasował od tych wszystkich liczb i kartek.
I'm exhausted 🙁

Mozna byc zmeczonym od pracy biurowej. Nie da jej sie porownac do pracy w metalu i sporym jej mankamentem jest fakt, ze tak po prostu nie odespisz zmeczenia psychicznego.

Dopiero zaczynasz, a co bedzie potem? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/02/2013 8:55 am
Strona 239 / 286 Wstecz Następny
  
Praca