Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 240 / 286 Wstecz Następny
Samanya
bywalec

Dopiero zaczynasz, a co bedzie potem?

kto to wie.. 😉
dziś już nie będę narzekać, bo co sobie ludzie o mnie pomyślą 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/02/2013 9:56 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

dramat 🙁
moja mama niespełna 52 letnia zrobiła się fanatyczką religijną ,wszystko widzi i komentuje przez pryzmat swojej religii ,i wszystko co nie jest wdg jej zasad jest złe i potępione 🙁 🙁
ja to już wogóle jestem złem chodzącym powinno mi się wypalić szkarłatną literę i spalić na stosie !!!
ja już nie wiem jak się bronić przed tym wszystkim...

ech musiałam się wyżalić :((

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/02/2013 1:33 am
Sima
 Sima
stały bywalec

Jazz wiesz że jestem z Tobą 😉 jeśli będą cię palić na stosie to idziemy tam razem :heartpump:

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/02/2013 2:03 am
xxl
 xxl
weteran forum

Chce mi się spać, ale nie chce mi się nawet wywlekać spod laptopa i myć. Jego światło opromienia moją twarz jak słońce. Jest taki cieplutki. Ma tyle kolorów. Moje okno na świat.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/02/2013 3:45 am
jazz
 jazz
stały bywalec

życie dźga mnie w tyłek boleśnie 🙁

nie chce mi się już nic :((

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2013 11:26 pm
cienkun
rada starszych

życie dźga mnie w tyłek boleśnie 🙁

nie chce mi się już nic :((

No ba, życie już tak ma... Ja od roku już prawie, się zmagam z lękami i diabli nawet wiedzą skąd przyszły i czemu nie chcą odejść...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2013 11:45 pm
Mateusz91
bywalec

Jest nas więcej. Też boję się życia. Taka już ze mnie ofiara losu.

Brzydka dziś pogoda. Brzydka, bo brakuje słońca. Jak ja go pragnę!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2013 12:15 pm
cienkun
rada starszych

O dziwo o tej porze roku wolę pochmurne dni. Właściwie słońce to lubię tylko latem i to po to żeby się opalać, ale tak, to paradoksalnie, w słoneczne dni mam deprechę i stany lękowe znacznie częściej niż w pochmurne.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2013 2:41 pm
Fatty
weteran forum

Tu bylo marudzenie nadwrazliwej JAGI i zniknęło : chciałam tylko powiedzieć, że doskonale Cię rozumiem bo ja też taki nadwrażliwiec "wszystkomocnoprzeżywajacy."- trzymaj się.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2013 12:12 am
VikVeg
bywalec

Nie spodoba wam sie to co napisze...

Zamiast sie rozczulac nad swoja nadwrazliwoscia to zrewidujcie swoja diete bo ewidentnie widac, ze macie niedobory co rzutuje na wasza chwiejnosc emocjonalna...

Zaraz potem biegiem na dwor, zmeczyc sie, lub isc na silownie lub gdzies, gdzie dadza wam wycisk jesli samemu nie ma sie na tyle samozaparcia.

Jestescie mlodzi a piszecie takie bzdety. Rozumiem, ze czasem jest gorszy dzien, chce sie spac, organizm potrzebuje odpoczynku i... wtedy trzeba odpoczac, ale bez przesady ;)... W tym wieku i takie narzekanie?

Brzydka pogoda? No prosze was, czy deszcz/snieg moze przeszkodzic w czyms?
Dobrze jest zrownowazyc siedzenie nad ksiazkami/studia jakas spora dawka aktywnosci fizycznej

Pora relaxu:
http://www.youtube.com/watch?v=8lOhvS-xyrA

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2013 11:12 am
Fatty
weteran forum

ze macie niedobory co rzutuje na wasza chwiejnosc emocjonalna...

poza jakimś stanem zapalnym wyniki mam wzorowe 😛
Zrobiłam wczoraj 62 długości na basenie 😛 - więc nie to, że nieruchawa jestem.

A kulka emocji to ja byłam zawsze i tak samo jak JAGA źle znoszę czyjeś fukanie czy niezdrową atmosferę- szczególnie, jeżeli w niczym nie zawiniłam.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2013 11:24 am
cienkun
rada starszych

Oj Vikveg, zdrowy chorego nigdy nie zrozumie. Fajnie się udziela rad, jak się nie ma pojęcia jak to jest.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2013 11:40 am
Fatty
weteran forum

Znaczy się Vik ma trochu racji - sport miewa zbawienny wpływ na psychikę, nieraz trzeba się wyładować, zmeczyć - i to bartdzo pomaga. Ale nie na wszystko 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2013 11:51 am
Lily
 Lily
Famed Member

Widzę, że niektórzy tu znają panaceum na wszystko 😉 Mi niektóre osoby próbowały wmówić, że problemy depresyjne zaczęły się u mnie, ponieważ nie jem mięsa. Z tym że fakt, iż to się stało na jakieś 3 lata przed tym, zanim zostałam wegetarianką, już ich nie interesuje 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2013 11:54 am
cienkun
rada starszych

Znaczy się Vik ma trochu racji - sport miewa zbawienny wpływ na psychikę, nieraz trzeba się wyładować, zmeczyć - i to bartdzo pomaga. Ale nie na wszystko 😛

Oczywiście że tak, ja cały czas twierdzę że gdyby nie joga to już byłbym martwy (bo bym się powiesił) albo skończyłbym w domu z miękkimi ścianami, ale gdyby to było takie proste, to żaden z nauczycieli nie miałby problemów psychicznych, a jednak są nauczyciele którzy zmagają się z najrozmaitszymi przypadłościami.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2013 12:21 pm
Strona 240 / 286 Wstecz Następny
  
Praca