Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 248 / 286 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

Trzeba dzwonić, za coś się podatki płaci, niech panowie policjanci też mają trochę ruchu...

A ja dzisiaj doczytałem że masmal produkuje także smalec... Na pewno postaram się żeby mnie tam zatrudnili... :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2013 4:00 pm
Reiha
stały bywalec

mój kot ułamał sobie ząb trzonowy dzisiaj na suchych chrupkach. 🙁 Bardzo się o niego martwię 🙁

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2013 2:26 pm
eRZet
weteran forum

Zniszczyłem sobie życie i nie wiem, co dalej. 🙁

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2013 3:15 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Reperować. Ostatecznie Hakuna Matata.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2013 3:50 pm
cienkun
rada starszych

Zniszczyłem sobie życie

W jaki sposób ??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2013 6:06 pm
eRZet
weteran forum

Chyba jedząc za dużo czosnku i cebuli 😡

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2013 7:45 pm
Reiha
stały bywalec

Chyba jedząc za dużo czosnku i cebuli 😡

w sensie, że o kobietę chodzi?

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2013 7:58 pm
an
 an
bywalec

Chyba jedząc za dużo czosnku i cebuli 😡

Rozumiem, że możesz nie chcieć ujawniać szczegółów, czytać komentarzy, rad itp.

Ale zasiałeś wątpliwości i obawy, powiedz przynajmniej czy ta cytowana wypowiedź była na serio, czy w przenośni

[edytowane 11/10/2013 przez an]

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2013 6:19 am
cienkun
rada starszych

Zapewne na serio, kolega pewnie ma nieświeży oddech... 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2013 12:22 pm
eRZet
weteran forum

Ale zasiałeś wątpliwości i obawy, powiedz przynajmniej czy ta cytowana wypowiedź była na serio, czy w przenośni

W przenośni, w przenośni.

Chodzi o długofalowe konsekwencje braku wstrzemięźliwości. A mogłem jeść dużo jajek (podobno one hamują popęd seksualny) 🙁

[edytowane 11/10/2013 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2013 1:09 pm
an
 an
bywalec

Ale zasiałeś wątpliwości i obawy, powiedz przynajmniej czy ta cytowana wypowiedź była na serio, czy w przenośni

W przenośni, w przenośni.

Chodzi o długofalowe konsekwencje braku wstrzemięźliwości. A mogłem jeść dużo jajek (podobno one hamują popęd seksualny) 🙁

Tak właśnie podejrzewałam, że była to przenośnia i aluzja zarazem

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2013 1:12 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Ej no, ale co to znaczy? Jakaś choroba, ciąża? Oczywiście nie namawiam do pisania publicznie.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2013 2:57 pm
Reiha
stały bywalec

Pokłóciłam się z chłopakiem i chyba juz pozamiatane jest. Strasznie nie chcę się rozstawać, ale nie podoba mi się jak mnie traktuje w pewnych kwestiach i nie widzę już wyjścia ani pola manewru 🙁

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2013 5:25 pm
xxl
 xxl
weteran forum

A ja, choć co rusz mi los zsyła wspaniałych mężczyzn, zakochać się nijak nie mogę, ani nawet konkretnie zauroczyć. I dogódź tu każdemu sercu 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2013 5:33 pm
cienkun
rada starszych

Ale zasiałeś wątpliwości i obawy, powiedz przynajmniej czy ta cytowana wypowiedź była na serio, czy w przenośni

W przenośni, w przenośni.

Chodzi o długofalowe konsekwencje braku wstrzemięźliwości. A mogłem jeść dużo jajek (podobno one hamują popęd seksualny) 🙁

[edytowane 11/10/2013 od eRZet]

No z tego ci mi wiadomo, to jajka akurat pobudzają...

Jeżeli choroba, to jeszcze nie wyrok, każdy na coś choruje, los zsyła nam różne dolegliwości, jak nie taka, to inna, być może gorsza...
A jeżeli przyprawiłeś brzuch jakiejś pannie, - nie Ty pierwszy, nie ostatni, po prostu kolejne zobowiązanie, w życiu jest ich pełno, nie widzę powodu określać tego, jako zmarnowanie życia...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2013 5:51 pm
Strona 248 / 286 Wstecz Następny
  
Praca