Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 249 / 286 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Jak sie szykuje małe erzeciątko to moze nie być źle- mój kolega wpadł sobie po krótkiej znajomości, cały okres ciaży labidował i chodził jak struty, teraz w latorośli swej zakochany ino małżonka okazała się qrwiszon straszny i patologiczny kłamca ale to juz temat odrębny 😛

Pic na wode z tym czosnkiem i cebulą - biorąc pod uwage ile tego żrę powinnam być demon seksu a co jest? Ciapek, co sie go pogłaszcze po włosach a ten z automatu zasypia 😛 😛 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2013 11:10 pm
dragonfly
forumowicz

Ależ dzien smutny. W sumie to miesiąc. Samotność doskwiera coraz częściej i silniej. Kraków niby taki duży jest, a brakuje ludzi... Jeszcze trochę i chyba zwariuję...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2013 9:05 pm
cienkun
rada starszych

Zahaczyłem nogawką nowiutkich, ledwo kilka razy założonych spodenek o niezabezpieczony drut błotnika i poleciało oczko. :crash: 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/10/2013 2:45 am

Ależ dzien smutny. W sumie to miesiąc. Samotność doskwiera coraz częściej i silniej. Kraków niby taki duży jest, a brakuje ludzi... Jeszcze trochę i chyba zwariuję...

Dragonfly, przyjdź dziś o 16 do Kolektywu Dajwór na Kuchnię Społeczną - poznasz nowych ludzi, wegetarian i wegan 🙂
https://www.facebook.com/events/1424224997789501/?ref=22

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/10/2013 2:46 pm
cienkun
rada starszych

Czuję się jak karzełek. A na piersiach usiadł mi słoń.
Dół, dół, dół.

[edytowane 13/10/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/10/2013 6:24 pm
dragonfly
forumowicz

Dragonfly, przyjdź dziś o 16 do Kolektywu Dajwór na Kuchnię Społeczną - poznasz nowych ludzi, wegetarian i wegan 🙂
https://www.facebook.com/events/1424224997789501/?ref=22

oohh dziękuję za informację, ale niestety jak zwykle za późno się dowiedziałam:( może na następne takie spotkanie się wybiorę, tylko też chyba musiałabym sobie znaleźć początkowego chociaż towarzysza, bo wstydno mi tak samej iść do tłumu nieznajomych:D

Cienkun, siedzę z Tobą w tym dole, tylko za wielki ten dół- także w sumie dalej sama.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/10/2013 11:37 pm

Impreza jest cykliczna, w każdą drugą niedzielę miesiąca, tak że nic straconego 🙂
Nie ma się czego wstydzić, nieznajomi nie gryzą 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2013 1:07 am
vegesmile
bywalec

Nie mogę się wyrwać z poprzedniego związku, który zakończył się rok temu. Chodzę struta i wkurzona, dziś facet prowadzący analizę bromatologiczną nazwał mnie "ta co ma do mnie pretensje", no ale kurde!! Dadzą Ci cynamon i każą szukać mod mikroskopem, to niech powiedzą czego mam szukać i na jakim powiększeniu, a nie... W dodatku już dwa razy jako dietetyka zostaliśmy zapytani przez pracownika szpitala, a więc i uczelni czy my tak normalnie po maturze jesteśmy oO No jakby istniał uniwersytet, który bez matury bierze ludzi! I jeszcze dziś ta babka "(...) bo wy płacicie za te studia?" no to wydarłam ryja, że to normalne studia stacjonarne po maturze... to babeczke też nieco wbiło w podłogę... oj no ale do dupy wszystko!

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2013 1:57 am
Reiha
stały bywalec

Świat mnie przygniótł. Nie mogę przeżyć głodzonych na śmierć dzieci, kota którego przejechał samochód, wojen, głodu, uboju rytualnego, umierających zwierząt których nie da się uratować mimo leczenia i mnóstwa innych rzeczy na które nie mam wpływu. W dodatku, była ostatnio na imprezie i trafiłam do hipsterskiego lokalu, który mnie wkurzał. Koleś, który się nachalnie do mnie przystawiał tez mnie wkurzał i w efekcie zachowywałam się jak kretynka (czyt. popiep**ona księżniczka warcząca na wszystkich) i na pewno nikt już nie będzie chciał mnie znać, bo opieprzyłam 2 osoby bez krępacji i byłam wredna przez resztę wieczoru. I jestem naprawdę zasmucona faktem, że nie ogarniam w tym wieku tak wielu rzeczy (w kwestiach emocjonalnych).

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2013 6:05 pm
cienkun
rada starszych

Witamy w tym Świecie. 😀

opieprzyłam 2 osoby bez krępacji i byłam wredna przez resztę wieczoru.

No, myślę że nikt z tego powodu nie umrze...

nie ogarniam w tym wieku tak wielu rzeczy

Nie znam osobiście chyba nikogo, kto by "ogarniał"...

[edytowane 16/10/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2013 6:11 pm
Fatty
weteran forum

Jestem rozbita. Kręci mi sie we łbie. Mdli mnie. Każdy dzwięk odbieram stukroć bardziej, miałam dziś ochote udusić kobity raźnie stukajace obcasami bo mi od tego stukoty pękał łeb. Migreno łelkam tu!

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2013 10:18 pm
cienkun
rada starszych

Pełnia księżyca lada chwila, pełnia... 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2013 1:27 am
Fatty
weteran forum

I co, wyć będę do księżyca? 😛

Btw, jako dziecko, w pełnię zeby mnie bolały :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2013 12:38 pm
cienkun
rada starszych

Odbieram dziś badania i się okazuje, że nie ma B12, a to dlatego, że B12 gdzieś wysyłają i trzeba jeszcze poczekać, pewnie z tydzień jeszcze.
Ale za to reszta badań w normie, choć Leukocyty i erytocyty niżej niż rok temu, (Leukocyty na granicy), ale za to wapń trochę powyżej normy. (??) 😮

[edytowane 21/10/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2013 7:02 pm
cienkun
rada starszych

od kiedy aktualizowałem Avasta, w moim laptopie mam problem taki, że jak tylko próbuje użyć klawiatury, to zawiesza mi się komputer (windows8), wie ktoś co z tym zrobić?
Teraz piszę z innego komputera, bo z mojego nie mogę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2013 10:52 pm
Strona 249 / 286 Wstecz Następny
  
Praca