Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 25 / 286 Wstecz Następny
Stanisław
weteran forum

No właśnie zauważyłem, że jest Ciebie mniej tu na forum.
Vegetenka to tylko przejściowe kłopoty. Każdego dotykają w mniejszym lub większym stopniu w czasie przedwiośnia . To taki trudny, depresyjny okres. Zobaczysz, że za miesiąc będzie już po kłopotach. Będziesz się z tego śmiać. Nie wolno się izolować od ludzi bo można wpaść w osamotnienie a to jest najgorsze co może być. Trzeba rozmawiać o swoich problemach z bliskimi osobami. Nawet gdy nie pomogą , sama rozmowa przyniesie Ci ulgę.

Pocieszacz.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2008 12:49 am
Milunia
bywalec

Wegeteno Stanisław ma rację. Musisz się otworzyć i wyjść do ludzi. Rozmawiaj z bliskimi, aż do skutku. Mów im co czujesz. Bycie w takim złym stanie psychicznym grozi Ci depresją. I pamiętaj, że nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być lepiej. Uwierz w siebie.
''Nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury''

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2008 1:16 am
Lily
 Lily
Famed Member

Spadek formy. Nawet nie wiem, czy chcę się dźwigać. I tak chyba to nikogo nie obchodzi. Tylko ja dla innych - nikt dla mnie.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2008 2:45 am
Likwidator
bywalec

Mam podobne problemy do Vegeteny... nie od przedwiośnia a znacznie dłużej, co gorsza nie potrafię normalnie z nikim porozmawiać, a mam 4 siostry i 9 braci. Niestety u nas nigdy nie panowała tzw 'rodzinna atmosfera'. Już
od kilku dni nic nie mòwie... czyżby swoista forma Zezwierzęcenia? ;p

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2008 4:13 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Jeśli choruje dusza , choruje też ciało, dlatego jak najszybciej należy pozbyć się negatywnych myśli. Łatwo można nabawić sie jakiejś choroby, zwłaszcza jeśli i taki stan trwa u Was od dawna. Umiejętność życia szczęśliwie to sztuka. Może pomogą techniki relaksacyjne ? Ze swojego doświadczenia poleciłabym jogę .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2008 1:21 pm
Stanisław
weteran forum

Ej !!
A może na zły nastrój pomoże Wam, to co zwykle mnie pomaga. Właśnie wcinam Nutellę. Pyszna. Zawiera dużo magnezu ale niestety też dużo cukru. Ale co tam, od czasu do czasu mogę sobie pozwolić. Oto skład nutelli:
Cukier, olej roślinny, orzechy laskowe (?), odtłuszczone kakao, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku, emulgator; lecytyna sojowa, aromat.
😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2008 1:31 pm
velvet
bywalec

Mam podobne problemy do Vegeteny... nie od przedwiośnia a znacznie dłużej, co gorsza nie potrafię normalnie z nikim porozmawiać, a mam 4 siostry i 9 braci. Niestety u nas nigdy nie panowała tzw 'rodzinna atmosfera'. Już
od kilku dni nic nie mòwie... czyżby swoista forma Zezwierzęcenia? ;p

Kilka dni to niedużo, ja nie mówiłam przeszło pół roku.
Jeśli doskwiera Ci samotność napisz:5316819

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2008 7:03 pm
Likwidator
bywalec

Jeśli doskwiera Ci samotność napisz:5316819

Chciałbym... niestety dostęp do net'a z mam tylko z tel. kom. co ogranicza a gg nie mam jak sobie wrzucić 🙁

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2008 8:44 pm
braad
stały bywalec

shit, odwolali koncert 'sztywny pal azji' na 3 dni przed, a tak fajnie by bylo ...

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2008 9:47 pm
lola
 lola
początkujący

przyjaciel powiedzial kocham Cię a ja nie odpowiem mu nigdy tak samo ...

[edytowane 12/3/2008 przez lola]

[edytowane 17/8/2008 przez lola]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2008 1:59 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Tak to zazwyczaj jest z facetami- przyjaciółmi........ 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2008 2:11 am
Stanisław
weteran forum

Trudno się nie zakochać w takiej ładnej dziewczynie jak Ty Lola.
Jeśli to był prawdziwy przyjaciel to przyjmie ze zrozumieniem Twoje "nie".
🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2008 11:07 am
lola
 lola
początkujący

dzieki Stanislaw 🙂 narazie stawiam na "czas"

[edytowane 17/8/2008 przez lola]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2008 4:28 pm
katrinko
stały bywalec

Już trzeci raz zacięłam się nożem w palec - w tym samym miejscu! W ciągu dwóch tygodni. Przestaję kroić, przestaję gotować 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2008 5:02 pm
Stanisław
weteran forum

Wkurzony jestem bo mi po zainstalowaniu jednego programu nie mogę napisac polskiej literki "ci". Zamiast tego jak widzicie jest "c". Jak ten program odinstalowałem to mi się z nim wszystkie sterowniki od karty graficznej wycięły i od nowa musiałem go zainstalowac.
DO KITU Z TAKĄ ROBOTĄ ! :diablo:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/03/2008 1:49 am
Strona 25 / 286 Wstecz Następny
  
Praca