Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 257 / 286 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

Święta i po Świętach... Fajnie było się byczyć przez ponad 2 tygodnie, a teraz z powrotem na uczelnię i na stancję. Z każdym semestrem studia coraz bardziej mnie rozczarowują i coraz trudniej mi się uczyć, mam coraz bardziej dość, chciałabym już je wreszcie skończyć i iść do pracy, a przede wszystkim wyprowadzić się stąd i nie musieć dzielić mieszkania z obcą osobą. Ile ja bym dała, żeby móc mieszkać sama... Albo z facetem, ale to już kosmos, bo najpierw trzeba go znaleźć, a serce mam takie zimne, że rozważam wizytę u psychologa 🙁

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2014 12:39 am
verufer
bywalec

a serce mam takie zimne, że rozważam wizytę u psychologa 🙁

Gdy spotkasz ta odpowiednia osobe, to samo sie rozgrzeje 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2014 12:22 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Milion razy już to słyszałam... Zresztą nie tylko z tym mam problemy, to bardziej złożona sprawa i chciałabym się dowiedzieć, czy może fizycznie coś mi dolega - jakaś niedoczynność, zaburzenia biochemiczne, coś nie tak z układem nerwowym i czy jest wskazanie do konsultacji psychiatrycznej...

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2014 2:05 pm
cienkun
rada starszych

serce mam takie zimne, że rozważam wizytę u psychologa

Nie, nie, z problemami z sercem, to do kardiologa... 😎
Chciałbym mieć tylko takie problemy... 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2014 2:19 pm
Fatty
weteran forum

xxl, jeżeli Cię to dręczy to idź - pogadasz, nie będzie to już tak na Tobie siedziało.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2014 8:02 pm
cienkun
rada starszych

Całą noc i cały dzień boli mnie pół szczęki i głowa. Nie boli w pozycji do góry nogami a głową w dół, w normalnej pozycji boli. 😮
A moja matka ma paskudne wyniki wątroby. Nie czuje się dziś zbyt dobrze.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2014 9:33 pm
Nu91
 Nu91
forumowicz

Staram się jak najlepiej robić wszystko w pracy, wprowadzić kilka istotnych zmian, ale co z tego skoro większość ma to w d** 🙁 Może trochę przerost ambicji ale chciałabym, by w końcu wszystko było tak jak powinno, ale jak mi pewna osoba dziś powiedziała "muru głową nie przebiję"... Trochę mi smutno bo w ciągu tych paru dni za to, że staram się robić wszystko tak jak najlepiej i tak jak powinnam spotkała mnie fala krytyki niedelikatnej od osób, które wolą samowolkę (są wyznaczone pewne standardy centralnie).

Przyszła kosmetolog i wielbicielka zioł:)
Kocham i dostaję miłość:) W końcu ona jest najważniejsza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2014 5:52 pm
cienkun
rada starszych

Nu91, odpręż się, po co Ci się narabiać? Trzeba tak robić, żeby zarobić, a się nie narobić!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2014 7:45 pm
Nu91
 Nu91
forumowicz

Niestety muszę, zresztą w mojej pracy nie da się nie narobić 😉 A muszę, jeśli chcę dalej pracować, no bo jak nie będę się sprawdzać to mnie wywalą, a w mojej sytuacji nie mogę sobie pozwolić na stratę pracy 🙁 Ja generalnie lubię swoją pracę, poza takimi bardzo nieprzyjemnymi spięciami z innymi pracownikami. Nie jestem kierownikiem (mam jedynie dość odpowiedzialne samodzielne stanowisko), ale w takich sytuacjach przydałyby się zdolności kierownicze i autorytet, a co ja zwykły szaraczek mogę...

To są rzeczy które po prostu MUSZĄ być zmienione, problem leży w tym, że cięzko wyegzekwować ich realizację.

Przyszła kosmetolog i wielbicielka zioł:)
Kocham i dostaję miłość:) W końcu ona jest najważniejsza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2014 10:54 pm
cienkun
rada starszych

Bolą mnie zęby. Problem w tym, że rtg nie wykazał żadnych zmian. Boli mnie pół szczęki. Myślałem że może zatoka szczękowa. Zupełnie nie mam kataru. Ból ustaje gdy stanę na głowie, lub przyjmę inną pozycję odwróconą. Nasila się gdy jem coś gorącego.
Dentystka nie może odgadnąć co to jest.
😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2014 9:55 pm
Fatty
weteran forum

Ostatnio gdzieś czytałam o Zębiniakach , sprawdź.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2014 12:06 am
cienkun
rada starszych

Ale to by było widoczne na zdjęciu RTG, prawda? A tam nic nie ma.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2014 12:16 am
eRZet
weteran forum

Może to nie zęby, tylko coś w innym miejscu, a czujesz, jakby to była szczęka?
Ale ja się nie znam.

Wszystko, ale to wszystko, tak maksymalnie i niemożebnie mnie wkurwia 😡 😡 😡

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2014 12:20 pm
cienkun
rada starszych

Myślałem że to zapalenie zatoki szczękowej, ale wtedy w staniu na głowie, ból powinien się nasilać, a nie ustępować...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2014 1:36 pm
Fatty
weteran forum

Nie smakuje mi NIC, co ugotuję( za wyłaczeniem frytek z piekarnika - w każdej ilości, i z sosem czosnkowym iiiiiha! ) i aż sie zaczęłam zastanawiać czy tak ciulowo gotuję(mam odwieczne problemy z doprawianiem, albo za mało albo przesada) niemniej siostrze i mamie smakuje, czyli ze mna coś nie tak .
Nie wiem o co biega, frajdę z gotowania trafił szlag, bo efekt jest ważny - a jest niesmaczny 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2014 11:24 pm
Strona 257 / 286 Wstecz Następny
  
Praca