Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 41 / 286 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

Natasho... Wiem, że łatwo jest pocieszać i udzielać rad, kiedy samemu się nie ma problemu... Ale myślę, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie dało się odnaleźć w danej sytuacji jakiejkolwiek jasnej strony. Szukaj dobrych stron, szukaj nawet na siłę. Dobra strona - zobaczysz tatę, uwolnisz się na miesiąc od codzienności. Wykorzystaj maksymalnie tą okazję. Są wakacje, wypocznij. Czy naprawdę nie dało by się częściej widywać taty? Są dni wolne w listopadzie, grudniu, maju, są ferie zimowe...

I proszę, nie mów, że Twoje życie jest do dupy. To TWOJE życie i musisz o nie walczyć, nie pozwól, by ten świat i ludzie Ci je zepsuli, bo stracisz na tym tylko i wyłącznie Ty. Wiesz, naprawdę zapadło mi w pamięć to, co pisałaś w temacie "Czym jest szczęście?" i nieraz mi to pomogło. Myślę, że powinnaś ponownie zajrzeć do tego tematu i uwierzyć z powrotem w swoje własne słowa...

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 2:16 am
Stanisław
weteran forum

Natasho, nie wiem z czego wynika Twoja sytuacja życiowa, że nie możesz być razem z tatą ale przecież są telefony. Rozmowa przez telefon bardzo dużo daje i częściowo rekompensuje tęsknotę za najbliższymi.
Głowa do góry. Na pewno wszystko się wyklaruje tylko trzeba w to bardzo wierzyć. :red:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 2:26 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

ech..... serio mi już się wszystkiego odechciewa........... 🙁 mam MASAKRYCZNEGO stresa bo będę jechać do warszawy na miesiąc do taty.........

Natasho ! Tak bardzo chciałabym Cię pocieszyć , uściskać i dodać wiary w lepsze życie.Jest jak jest i na pewne sprawy nie mamy wpływu ,zwłaszcza jeśli dotyczą osobistego życia innych. Wiem co Cię gnębi , czytałam ....................... lepiej się z tym pogodzić. Za parę lat sama sobie ułożysz życie i nie będziesz zapewne chciała by ktoś nim sterował.
A miesiąc spędzony z Tatą to całkiem sporo. Wykorzystaj ten czas dobrze, by przez następny rok było co wspominać. Uszanuj decyzję mamy......................................
😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 3:50 am
daffnia
bywalec

:(jestem smutna i marudna.
:(chce coś zmienić ale nie wiem co.
:(jak już wiem co zmienić, to nie wiem jak się do tego zabrać.
:(jak się zabiorę, to zaraz tracę ochotę.

:(jestem markotna i samotna.
:(chciałabym się do kogoś przytulić, ale nie mam do kogo.
🙁

;)oczywiście kiedyś będzie lepiej, ale teraz......

[edytowane 24/6/2008 przez daffnia]

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 7:33 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Chciałabym mieć uszczelki w moich drzwiach... żebym nie musiała codziennie siedzieć w smrodzie palonego tłuszczu i mięsa, przeciskającym się pod progiem... We własnym pokoju wytrzymać nie mogę, tu po prostu śmierdzi. Wyjść na dwór? Zanim zejdę na dół, przesiąknie mi swądem całe ubranie i włosy. Z resztą, na zewnątrz i tak w co drugim ogrodzie grill.

W zeszłym roku zdarzyło się, że rodzina smażyła kotlety mielone w dniu, kiedy miałam angielski. Wystarczył czas potrzebny do zawiązania butów, żebym cała przeszła smrodem... A potem pytano, skąd ten zapach smażonej cebuli. Ależ ja się wtedy wstydu najadłam...

Marzę o dniu, kiedy się w końcu wyprowadzę z tego domu, od tej rodziny. I będę tylko ja i szczury, nikt więcej.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 9:46 pm
Stanisław
weteran forum

No co Ty Xxl ze szczurami chcesz być tylko ? 🙁
Fasolencjo ja tu jeszcze jestem. Pewnie reszta poszła się opalać albo nad wodę. 🙄

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 10:30 pm
rubia
forumowy expert

Ja też tu ciągle jestem, tylko wracam ostatnio z pracy tak zmęczona (i do tego późno), że nie mam siły za dużo pisać, ale czytam sobie forum codziennie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 11:47 pm
xxl
 xxl
weteran forum

No co Ty Xxl ze szczurami chcesz być tylko ?

No niekoniecznie - inne gryzonie również są mile widziane. Może przygarnę i jakiegoś pieska, jeśli uprzednio zdobędę odpowiednią wiedzę, by zapewnić mu prawidłową wege-dietę.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2008 11:50 pm
xxl
 xxl
weteran forum

xxl, chyba jesteś bardzo wrażliwa na zapachy, biedaku

Naprawdę nie trzeba być wrażliwym, by wyczuć chmurę cuchnącego dymu, wypełniającą calutki dom, za wyjątkiem piwnicy 😛 Bądźmy szczerzy - kto z Was lubi smród palonego tłuszczu i mięsa?
Dzięki za dobre słowo 🙂

[edytowane 24/6/2008 przez xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2008 12:07 am
Natasha
stały bywalec

heh dzięki za pocieszenie... fajnie że ktoś się mną interesuję 🙂 jakoś się już wzięłam w garść. przez telefon jak najbardziej utrzymujemy kontakt, ale przyjeżdzać się częściej nie da po prostu-trzeba jechać 500 km na drugi koniec Polski a moja mama ma sklep na głowie i go zostawić nie może. jak na razie zastanawiam się co załatwić przed wyjazdem... na pewno odświerzyć argumenty o wege, kupić kilka wege mydełek, poszukać adresy eko sklepów w w-wie...

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2008 12:35 am
NatusiaMK
stały bywalec

GG mi nie działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chciałabym poklikać z moim narzeczonym,który jest 35 km ode mnie (niby nie daleko,ale jak się nie ma jak pojechać to kicha...)
Telefony nie działają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wszystko nie tak:(:(:(:(:(

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2008 2:11 am
sysa
 sysa
forumowicz

NatusiaMK, może wejdźcie na jakiś czat i porozmawiajcie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2008 2:43 am
sysa
 sysa
forumowicz

anaitis91, nie chcę się bawić w wyrocznię, ale to wygląda tak, jakby Twój chłopak szukał pretekstu do zerwania. On nigdy nigdzie nie wyjeżdża na dłużej? Przecież 2 tyg. to nie tak długo.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2008 2:34 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

....mój chłopak oznajmił mi, że jeśli jeszcze raz pojadę gdzieś na tak długo (2 tyg.) bez niego to ze mną zerwie...

Szantaż !? To chyba jest chorobliwa zazdrość z jego strony. Skoro tak mówi to bym na Twoim miejscu pojechała do wujka. Rozłąka dobrze wam zrobi a przynajmniej Twojemu chłopakowi.
Kontakt będziecie mieli przez Internet, w dzisiejszych czasach to nie problem....Pozdrawiam Cię anatis 91 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2008 3:18 pm
Natasha
stały bywalec

anaitis91

uważam że to bardzo nie fair ze strony twojego chłopaka... nie ma prawa wymagać od cibie byś nie wyjeżdzała do twojego taty, powinien zrozumieć jak to dla ciebie ważne i że cię w ten sposób rani... muślę że nie powinaś rezygnować z wyjazdu do taty, nie tylko uczucia twojego chłopaka się liczą, inaczej w końcu nie pozwoli ci samej iść do kibla bo będzie zazdrosny... cóż podejmij taką decyzję jaką uważasz za słuszną, trzymam kciuki 😉

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2008 3:28 pm
Strona 41 / 286 Wstecz Następny
  
Praca