Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 48 / 286 Wstecz Następny

pieprzeni rodzice, przed chwilą usłyszałem że przez to niejedzenie mięsa straciłem rozum i jestem nienormalny...

o rany, to samo slysze i ja co jakis czas 😡 ojciec jeszcze sie nie wtraca do garow, czasem jak widzi moj obiad to mowi, ze przydal by sie schabowy do tego, ale nie jest to zlosliwe, lecz od tak sobie, zreszta kiedys sam zauwazyl, ze nie choruje, a wiec widzi pozytywne efekty wegetarianizmu. Najgorzej jest wlasnie z mama, niedawno pokazalam jej jezyk, bo mnie wkurzyla, wmawiajac, ze wyjde jak Zablocki na mydle i nie bede miala sily do pracy, to calkiem mnie zjechala, ze mi odbilo i sama sie obrazila na 2 dni;) jakby malo jeszcze bylo, sprzataczka w pracy powiedziala jej (glupie babsko, zamiast pracowac, to popycha pierdoly) ze dziewczyna z jej bloku byla wegetarianka i poronila ciaze i teraz mama nie daje mi spokoju, wszystkim to mowi 😡 a ile jest miesozernych kobiet, ktore tez nie moga utrzymac ciazy??!!! ale w takich przypadkach cala wine zwala sie na wegetarianizm, moze dziewczyna ogolnie nie dbala o siebie, palila, pila alkohol, malo jadla, wszystko jest mozliwe. Chocby to byl 1 przypadek na 1000, to i tak bedzie uwazany za rzecz godna rozglosu. Az chcialabym zajsc w ciaze i pokazac jej, ze moje dziecko urodzi sie cale i zdrowe. Ale na razie poczekam, najlepiej nie odpowiadac, to przestanie gderac

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 7:51 pm
Andros
bywalec

no właśnie, najbardziej mnie wpienia, że oni muszą całemu światu obwieścić, że jesteśmy wege, najlepiej po to żeby spotkać się ze współczuciem i jakąś opinią jaki to weg(anizm)etarianizm jest zły i niebezpieczny, ja nikomu nie mówiłem, że jestem wege a w cudowny sposób wie już połowa rodziny

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 10:14 pm
Stanisław
weteran forum

Może rozszfrowali Ciebie pod jakim nickiem ukrywasz się na forum. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 10:27 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

to cudownie Rubio słyszeć,że jest lepiej. Myślę o Was wciąż ciepło.

Andros-powiem Ci na pocieszenie,że kiedyś myślałam, że z czasem rodzicą pzechodzą takie gadki. teraz wiem, że często są to tylko marzenia. A nam pozostaje robić swoje, pokazywać swoim postępowaniem, smacznymi posiłkami, zdrowiem, że to co robimy jest naszym świadomym i dobrym wyborem za który bierzemy odypowiedzialność

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 2:21 am
mary
 mary
rozmówca

Moje dzisiejsze powody do marudzenia: pol dnia stralam sie opalic bom blada jak corka mlynarza i wszystko na nic jak bylam blada jak trup tak jestem. Ugotowalam pycha pomidorowa, ktorej moj ojciec nie raczyl nawet tkac bo ponoc czasu nie mial. Ugryzl mnie komar a raczej komarzyca? i swedzi mnie to diabelsko. Jutro zwalaja sie do mnie goscie ktorych nie cierpie a ponadto jutro zaczynamy zniwa z prawdziwego zdarzenie czyli bedzie niezly zapieprz (za przeproszeniem).Wrrrr jak sie chrzani to na calej lini.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 2:33 am
Andros
bywalec

kolejny powód do narzekania, moje małe zwierzątka mi się jakimś cudem rozpierzchły po pokoju i nie wiem czy wszystkie złapałem

mary, to wiesz trzeba udawać jakąś tam astmę czy coś 😛

aktualizacja

przeczytałem właśnie menu weselne mojego brata, tylu rodzajów mięsa to ja jeszcze nie widziałem :/

[edytowane 1/8/2008 przez Andros]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 3:29 am
verufer
bywalec

Is there anyone who is kind enough to kill me? Thank you...
P.S. Pozdrawiam wszystkich po krotkiej nieobecnosci przed nieobecnoscia troche dluzsza...

[edytowane 1/8/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 12:54 am
Stanisław
weteran forum

Ciesze się, że wrócileś i mam nadzieję, że nie odejdziesz tak prędko 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 2:39 am
jazz
 jazz
stały bywalec

muszę sobie pomarudzić czuje się cholernie samotna nie wiem dlaczego 🙁 i tylko tyle mam nadzieję że ten stan nie utrzyma się długo 🙁

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2008 3:42 am
Patrice
bywalec

muszę sobie pomarudzić czuje się cholernie samotna nie wiem dlaczego 🙁 i tylko tyle mam nadzieję że ten stan nie utrzyma się długo 🙁

nie martw się, to zawyczaj jest stan przejsciowy, pomysl o czyms miłym, o jakis miłych miejscach, osobach i bedzie lepiej, głowa do góry... nie mozna sie temu poddac , czasami jak nachodza mnie takie głupie mysli, jakies leki najczesciej pozna pora , to az sie sama siebie boje, trzeba walczyc z samotnościa i z samymi myslami o samotnosci

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2008 3:56 am
jazz
 jazz
stały bywalec

dzieki patrice 🙁 tylko jak walczyć ze samotnością?

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2008 4:23 am
Patrice
bywalec

poprostu nie mozna sprawic by myslało sie tylko o tym, jesli juz jest się samotnym, to trzeba miec takie zainteresowania, i cele w zyciu, ktore beda zaprzatac mysli, otaczac sie np. zwierzakami, szukac dobrych ludzi , wychodzic na zewnatrz az w koncu przełamie się ta fizyczna samotnosc

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2008 4:34 am
hipiska
weteran forum

Też ostatnio mam ten prolem, że czuję się samotna.... 🙁 Umarł mój piesek, a konkretniej suczka, która strasznie kochałam, przyjaciele jakoś mniej sie mną interesują ostatnio....Rodzice pracują, a poza tym oni nie zawsze potrafią mnie zrozumieć.....
Czuję się często samotna i jest to wg.mnie najgorzse uczucie. Czasami lubię pobyć sama, nie jestem tzw. "duszą towarzystwa", ale czasem bycie sam na sam tylko z sobą totalnie mnie dobija....Jak np. dzisiaj.... 🙁
Eh, idę się wziąść za coś, bo takie rozczulanie się nad sobą raczej mi nie pomoże 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2008 6:44 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

trzymaj się hipiska jeszcze będzie dobrze 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2008 6:50 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Hipisko to odezwij się do znajomych pierwsza. Wiesz to zwykle działa w dwie strony. Wyciągnij ich gdzieś. Nie czekaj na pierwszy ruch 🙂 co do psiaka mój ma 10 latek i mam już powoli poczucie tego, że jego odejście jest coraz bliżej. Moja rada to weź sobie kundelka ze schroniska. Zrobisz coś naprawdę dobrego. Tam jest wiele piesków, które czekają na dom.

Ja ostatnio mam wrażenie, że mam zły sen. Chcę się obudzić i nie mogę... Poznałam mężczyznę-moją bratnią duszę. Kogoś kto stał mi się bardzo bliski. Poznała nas moja przyjaciółka. Wtedy on się w niej kochał. Ona miała go dosłownie gdzieś. I podkreślała to na każdym kroku. Gdy ja zaczęłam coś do niego czuć i czynić odpowiednie działania w tym kierunku to moja przyjaciółka wyskoczyła z tym, że go KOCHA! Tak z dnia na dzień... Trzeba dodać, że sama pchała nas w ramiona... Przyjaźnimy się kilkanaście lat... I nie wiem co on czuje... 🙁 i co ja mam zrobić? 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2008 9:32 pm
Strona 48 / 286 Wstecz Następny
  
Praca