Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 57 / 286 Wstecz Następny
leslie
bywalec

wg mnie to ze na pcozaktu nie skomentowałam to nie powod do zbanowania, co Ty chcesz tu dyktature wprowadzić xxl ❓

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 4:42 am
Milunia
bywalec

Fasolencją....lepiej nie kop sobie dołka. Będzie lepiej zobaczysz....tego Ci życzę.

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 5:49 am
patusiek16
stały bywalec

Myśl pozytywnie fasolko ,co się stało tak w ogóle zawsze jest jakieś wyjście .
Załamywanie się nic nie da życie jest po to by się nim cieszyć trzeba szukać sposobów by dostrzec w nim piękno.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 2:00 pm
Stanisław
weteran forum

idę sobie kopac dołek :((

Brzmi to zlowieszczo i niepokojąco :crash:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 2:52 pm
xxl
 xxl
weteran forum

wg mnie to ze na pcozaktu nie skomentowałam to nie powod do zbanowania, co Ty chcesz tu dyktature wprowadzić xxl ❓

Spytaj Admina, czy Ci otworzy 🙂 I co to jest ban.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 2:53 pm
leslie
bywalec

wiem co to jest ban i jestem ciekawa czy teraz pozamykasz wszystkie tmatyukazujące tylko artykuły bez komentarza teog co zakładał bo jest takich na tym forum troche i jakos nie widze aby były zamkniete bo nie ma komentarza zalozyciela forum

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 4:34 pm
gregorw
rozmówca

Dzisiaj nie czuję się najlepiej. Bolą mnie oczy, bo spałem z a długo. Czuję się jak z krzyża zdjęty. Pogoda nie napawa mnie optymizmem. Normalnie nie przeszkadza mi nic, ale dzisiaj wszystko. Jadę na ślub i wesele oczywiście, powinienem się cieszyć, ale nie za specjalnie. Czuje sie słabo, poza tym nie będzie nic do jedzenia dla mnie. Wiadomo. Mięsożerni mają nas ludzi "o delikatnych" podniebieniach z drugiej strony układu trawiennego. Tak więc nic ująć nic dodać. Mięso, mięso ponad wszystko. Im więcej zabijemy, tym więcej jego zjemy. Tak więc jest do bani. Po następne. Nie piję alkoholu. Wszyscy będą la w "siup w ten dziób", a ja tylko słup. Tak więc weselisko nie napawa mnie optymizmem. Ale popisałem sobie i już mi trochę ulżyło. Może jednak nie będzie, aż tak źle. Zawsze jest woda mineralna (niegazowana) którą można popijać sałatkę warzywna.
😎

Sai Ram, Om Sai Ram

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 4:55 pm
Ktosiek
stały bywalec

Ostatnie 7 dni palenia :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 5:00 pm
Admin
stały bywalec

XXl zablokowała temat bez powodu :/ ten o telekinezie

[b] Leslie[/b], nie wykorzystuj forum do rozgrywek personalnych. Wyglada na to, że wybrałaś "Marudnik" byś nie zostala posadzona o offtop, ale wyszedl offtop. To nie jest własciwe miejsce na tego typu dialogi.
Poza tym rzecz wygląda jasno. XXL jako moderator pilnuje tutaj przestrzegania porzadku i zasad forum, Ty je łamałaś wielokrotnie. Nie jedyny raz była Ci zwracana uwaga. Temat do którego sie odnosisz został zamknięty z powodów, o których takze i ja pisałem upominając Cię już wcześniej. Moderator wystepuje tu z mojego ramienia, czyli założyciela forum. Masz prosty wybór - albo się do tych zasad dostosować i pozostac na forum, albo zwyczajnie poszukac sobie innego miejsca w sieci. Bo ja nie daje przyzwolenia na zamienianie w utarczki każdego tematu, w którym piszesz i będziesz miała zamiar pisać.
Niniejszym zapracowałaś sobie na 2 ostrzeżenie, masz zatem jeszcze jedna szansę. Czy ja wykorzystasz, Twoja sprawa.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 6:41 pm
rubia
forumowy expert

Kochani! Ciężko mi o tym mówić, ale znikam z portalu wegetarianie.pl. Dziękuję za możliwość poszerzenia wiedzy o wegetarianizmie, a przede wszystkim za Waszą życzliwość. Ostatnio większość postów (także tych żartobliwych w tonie) pisałam przez zaciśnięte zęby. To dla mnie zły czas: potrzebuję wyciszenia i samotności. Na pewno do Was wrócę, tylko nie wiem kiedy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2008 5:01 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Czekamy na TWój powrót Rubio. Życzę Ci błogiej ciszy i samotności, która ukoi Twoją duszę.
Trzymaj się :heartpump:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2008 1:17 pm
Stanisław
weteran forum

Przykro mi Rubio z powodu decyzji jaką podjęłaś, ale jest to Twoja decyzja i należy ją uszanować. Przyzwyczaiłem się do Ciebie i do Twoich mądrych, rzeczowych postów i będzie mi ich teraz brakować. Mam tylko nadzieję, że Twoja nieobecność na forum nie będzie zbyt długa i szybko do nas wrócisz. Pozdrawiam Cie serdecznie. :heartpump:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2008 4:02 pm
vegetena
stały bywalec

Co się ze mną dzieje?!

Mówią, że niektórzy już tak mają. Co ma powiedzieć osoba, która jednocześnie wierzy, że tak nie musi być?

Czyli czytam nowe posty, próbuję się obeznać z teraźniejszą atmosferą forum, tylko coś mi nie idzie. Tfu, nie Wasza wina.

Mówiłam, że ze mną coś nie tak

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 12:08 am
Ktosiek
stały bywalec

Coś się zmienia 🙂
Nie jest się już początkującym użytkownikiem, ma się inne pytania i więcej odpowiedzi, przychodzą też nowi i wprowadzają na forum coś swojego. Czas płynie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 12:29 am
vegetena
stały bywalec

Prawda. Tylko mi podobnie ze wszystkim

To nic. Miło sobie do marudnika wrócić

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 12:43 am
Strona 57 / 286 Wstecz Następny
  
Praca