Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 93 / 286 Wstecz Następny
Natasha
stały bywalec

Jaga:

j zawsze piję herbatkę z majeranku 🙂 dwie łyżeczki majeranku zalewam szklanką wrzącej wody, rewelacyjna (w smaku nie, ale w skuteczności)

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2009 8:05 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

no niestety nie tłuszczak 🙁 w sobotę zabieg a później trzeba czekać na wyniki...

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2009 11:45 pm

Szkoda suni 🙁 Daj znać po zabiegu i jak się czuje. Będę trzymać za was kciuki 😉

[edytowane 11/1/2009 przez zWiErZaKoMaNkA]

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2009 11:56 pm
krysia
bywalec

no niestety nie tłuszczak 🙁 w sobotę zabieg a później trzeba czekać na wyniki...

Trzymam kciuki za Twoją sunię,wiem co to znaczy ,gdy pies jest chory - moja suczka ma cukrzycę i żyje tylko dlatego ,że przestrzegam diety/bije mnie to po kieszeni/,ale dla niej zrobię wszystko choć bym sama miała nie zjeść,zasługuje na to,ma silną wolę życia i chyba jest szczęśliwa,bo jest wesoła i mimo swojego wieku/12lat/czasem zachowuje się jak szczeniak.Ma też guzka na sutku,ale obecnie operacja nie wchodzi w grę,bo żle reaguje na narkozę.
Trzymaj się Jazz,będzie dobrze.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/01/2009 10:18 am
Bellis_perennis
Famed Member

Mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Pies to ogromne szczęście.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/01/2009 8:20 pm
Bellis_perennis
Famed Member

System Eliminacji Studentów Jest Aktywny to chyba wystarczający powód do narzekania.
Na dodatek dowiedziałam się że podobno jestem w posiadaniu pytań na jeden z egzaminów i nie chce się podzielić.... Nie wiem kto wymyślił ten news 😮 ludziom w czasie tych mrozów chyba pozamarzały osłonki mielinowe...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2009 10:17 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Ech, to dość bolesne, kiedy dziadek nie rozpoznaje już swojej wnuczki, nie kojarzy imienia... I tak zawsze będzie dla mnie wzorem.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2009 10:44 pm
velvet
bywalec

Jakoś dziś marudno, szarawo, mglisto... to wszystko nie nastraja optymistycznie. Dziś jeszcze mam jazdy, zmęczona jestem strasznie w tym tygodniu. Ostatnio pogorszyła mi sie cera i nie moge zacząć jakoś dbać o zdrowie. Postanowienia noworoczne poszły do lamusa...

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2009 2:09 pm
lucylu
bywalec

Jakoś dziś marudno, szarawo, mglisto... to wszystko nie nastraja optymistycznie. Dziś jeszcze mam jazdy, zmęczona jestem strasznie w tym tygodniu. Ostatnio pogorszyła mi sie cera i nie moge zacząć jakoś dbać o zdrowie. Postanowienia noworoczne poszły do lamusa...

dokładnie.... mam w pon egazmin cieżki, ale zero weny do nauki...:(((

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2009 2:22 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Choroba mnie męczy, a konkretniej kaszel.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2009 3:43 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Choroba mnie męczy, a konkretniej kaszel.

Biedactwo, łączę się z Tobą w bólu. Z dnia na dzień coraz trudniej jest mi znaleźć osoby zdrowe 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2009 4:15 pm
xGetBoredx
bywalec

Też się czuję gorzej i chyba na ferie będę chorował :/
Dziś półmetek, a ja jestem cholernie wkurzony i nawet nie mam nastroju na imprezowanie. Fatalna organizacja, nawet miejsc brakuje dla całej klasy... Eh...

No, ale żebym tylko takie problemy miał 😉

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2009 5:17 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

a ja mam DEPRESJĘ!!!! nie jakąś chandrę , czy brak nastroju.
prawdziwą DEPRESJĘ!!! i nie potrafię sobie z nią poradzić :((

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2009 5:24 pm
xGetBoredx
bywalec

Wydaje mi się, że najważniejsze to nie dopuszczać do siebie myśli, że się ją ma. Wiadomo, że jak człowiek się zamartwia to jest mu jeszcze gorzej.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2009 5:54 pm
pawel747
bywalec

a ja mam DEPRESJĘ!!!! nie jakąś chandrę , czy brak nastroju.
prawdziwą DEPRESJĘ!!! i nie potrafię sobie z nią poradzić :((

Trzeba spróbować odganiać złe myśli jak tylko się pojawiają... Spotykaj się jak najwięcej z ludźmi, siedź jak najmniej w domu... Jeśli chciałabyś się wygadać komuś nieznajomemu, mój numerek gg znajdziesz w profilu.
Nigdy się nie poddawaj.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2009 8:23 pm
Strona 93 / 286 Wstecz Następny
  
Praca