Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 96 / 286 Wstecz Następny
rubia
forumowy expert

a dobra wiadomość jest taka, że opuszczam to forum
😀
papa 😉

Fasolko, nie żartuj!! :(( Mam nadzieję, że to tylko przerwa strudzonej studentki przed nowym semestrem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 5:42 pm
StellaArtois
weteran forum

nie wiem jeszcze, może tylko na jakiś czas, poza tym jestem już właściwie po sesji
moja wolność słowa nie jest tu mile widziana 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 5:48 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Fasol, no wiesz co :(! Nie przejmuj się opiniami innych : )

[edytowane 29/1/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 6:09 pm
rubia
forumowy expert

Oj, Fasolko! Rude Wredzioszki z charakterem są na tym forum jak najbardziej mile widziane, podobnie jak wolnośc słowa. (W każdym razie przeze mnie na pewno). Fasol, kochamy Cię, nie odchodź!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 6:17 pm
Natasha
stały bywalec

nie no nie możesz sobie pójść 😮 bez Ciebie to już nie będzie to samo forum!

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 6:39 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Tej a z kim ja będę teraz dyskutować? :oo:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 8:35 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Już nie mogę, już nie mogę, już nie mogę!!! ;( Jaka moja matka jest po**, kurrrr...de!! patrzy na wszystko przez ten swój cholerny katastroficzny, czarno-przeszłościowy pryzmat, miesza się do mojego życia, do mojego związku, zatruwa mi życie!! Tam, gdzie On zwraca się do mnie ciepło, ona słyszy pobłażliwość o.O (trzymajcie mnie!), najeżdża na mnie że nigdzie nie wyjadę na ferie , "oczywiście" też przez Niego bo on nie ma pieniędzy na wyjazd teraz, wkłada mi w usta słowa, których nie powiedziałam, jest koszmarna!!! I nie piszcie mi o żadnych rozmówkach, dawno już zaniechałam ROZMÓW, to się mija z celem przy tak ciemnej osobie z klapkami na oczach, która nikogo nie słucha, chce jedynie przecisnąć swoje "racje"... Królestwo za pieniądze na wyprowadzkę!!! :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 1:03 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Staram się, ale czasem już czuję, że moje biedne nerwy ledwo to wytrzymują o.O

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 11:24 am
Sagamore
stały bywalec

Tacy już są rodzice - nie potrafią się z tym pogodzić, kiedy okazuje się, że ich dzieci są inne od nich samych

he na szczęście nie każdy rodzic jest taki. Chociaż ja swoją wolność osobistą musiałem sobie wyrąbać maczetą to potem poznałem kilka fajnych rodzin gdzie relacje rodzic -dziecko były jak najbardziej zdrowe. Czym szybciej matka lub ojciec zrozumieją , że dziecko to nie ich własność tym lepiej...

dlatego Loviisa-chan ja też rozumiem i też trzymam kciuki 😉

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 12:17 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

doskonale Cię rozumiem Loviiso. U mnie w domu jest tak samo-jest dobrze, jeśli w żaden sposób nie narażam się swoimi decyzjami, poglądami. A jak chcę cokolwiek zrobić inaczej niż oni sobie wymyślili to jest III wojna światowa. Na pewno pamiętasz co było przed naszym ślubem 😡
Nie możesz się dać nerwom, bo jeśli mocno je nadwyrężysz to będzie Ci potem ciężko wrócić do równowagi psychicznej i każde najmniejsze niepowodzenie będzie Cię dobijać- niestety piszę do z doświadczenia. Dbaj o swoje dobre samopoczucie psychiczne. Rozmów nie będę polecać- sama wiem, że można być spokojnym,kulturalnym, mieć rzeczowe argumenty a rodzice i tak Cię nie zrozumieją i jeszcze usłyszysz " doprowadzasz mnie do grobowej deski".
Ślę ciepłe uściski 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 1:14 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Lovii, masz przepiękny podpis pod postami :rotfl:

Hej ale przecież od razu zmieniłam go na starego o.O bo zobaczyłam, że tu się nie da piętrowych podpisów dawać (szkoda... -.-')

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 1:15 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Kochana ja się ciagle kłócę z rodzicami ale powiem Ci jedno... Twoja mama to co robi, robi z miłości. Może i nie ma racji czasem też pewnie ją ma. A najgorsze jest to, że my też takie kiedyś będziemy 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 1:46 pm
pawel747
bywalec

Hej ale przecież od razu zmieniłam go na starego o.O bo zobaczyłam, że tu się nie da piętrowych podpisów dawać

Kiedy pisałem poprzedniego posta, wyświetlał mi się jeszcze ten podpis z króliczkiem. Dobry był, możesz go jakoś przearanżować 😉

A najgorsze jest to, że my też takie kiedyś będziemy 😛

A Wasze dzieci będą na Was psioczyć na forach internetowych za Waszymi plecami :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 2:07 pm
Sagamore
stały bywalec

ktoś tu ma fazę na bunnies jak widzę ehhee

podpis był cool Loviisa-chan - wrzuć go znowu po korekcie oczywiście 🙂

A najgorsze jest to, że my też takie kiedyś będziemy

to chyba raczej czarny scenariusz 😮

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 2:12 pm
rubia
forumowy expert

Dr hab. od "wyrąbywania maczetą" się kłania. Miałam (i cały czas tak mam) z mamą, mimo, że 35-letnie ze mnie dziewczę- wiek tu nie ma żadnego znaczenia. Tata był inny, zawsze rozumiał, że dorosły człowiek ma prawo do autonomii i samostanowienia.. Loviiku, mają rację ci, którzy radzą, żeby nie bawić się w rozmowy. Próbowałam milion razy i to nie przynosi efektu. W moim przypadku njlepiej sprawdziła się, niestety, metoda odsuwania mamy od moich spraw, informowania tylko o rzeczach niezbędnych i twarde "nie", kiedy podjęłam jakąś decyzję niezgodną z jej oczekiwaniami. W końcu zrozumiała, że pewnych granic nie wolno jej przekroczyć. Zdaję sobie sprawę, że musiało ją to zaboleć- dorosła córka odsuwa ją od swojego życia i swoich spraw. Nie ukrywam, że mnie też to boli, ale w pewnych sytuacjach po prostu nie da się inaczej. W końcu, kto jest dla Ciebie najważniejszą osobą na świecie? Ty sama! I tego się trzymaj. Całuski

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 3:01 pm
Strona 96 / 286 Wstecz Następny
  
Praca