Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Postanowienia  

Strona 1 / 3 Następny
Fatty
weteran forum

Czasami człowiek coś zamierza zmienić, zrobić... a łatwiej jest plan wykonać jeżeli się zadeklaruje to przed kimś( w tym przypadku, przed społecznoscią forumową).
Ja postanawiam wziać się za siebie:w sensie duchowym i fizycznym itd, bo się zapuściłam,ze aż niemiło. Zaczęłam od pisania pracy na maturę(mam już napisane gadania na jakieś 7 min-ja, leń patentowany, jestem z siebie dumna 😎 )
Jakieś postanowienia?

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2007 4:06 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Powinnam postanowić, że schudnę, ale nie postanawiam...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2007 4:53 pm
Wiejka
stały bywalec

Już jakis czas temu postanowiłam przejscie na dietke....i od pon.zaczełam..i trzymma sie baardzo dobrze..:D...I na poczatku semstru postanowilam sie wziac za nauke a ni imprezowac cąły czas..i ot tez zaoowocowało 5...:D...Chociaż zaczynaja sie właśnie schody..ale cóż..:D...Postanowień dokonalam...:D
Pozdrawiam:D

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2007 8:10 pm
wrobel
bywalec

Rok temu moim noworocznym postanowieniem było przejście na wegetarianizm i po 15 miesiącach trzymam sie tego i jest mi z tym zajebiscie:)
Hmnm , każdego wieczora kiedy kłade sie spać postanawiam sobie, że jutro nadrobie to czego dzisiaj mi sie nie chciało itp itp. ale i tak nic z tego nie wychodzi:d I tak dzień w dzień:]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 1:18 am
ALchemik
bywalec

a u mnie z postanowieniami to jest tak ze trzymam sie ich tylko z poczatku :p a potem wracam do moich stracyh nieobrych przyzwyczajen 😛 ale kilka postanowien udalo mi sie dorzymac i jestem z tego dumny 😀 a co lepsza to sie nimi nawet pochwale 🙂 wiec postanowielm sobie ze zapuszcze sobie wlosy na dreedy i mimo sprzeciwu spoleczenstwa , ciezkich prob jakie mosialem przejsc jestem teraz szczesliwym posiadaczem dredlokow 🙂 drugim postanowieniem bylo ufundowanie sobie kolczyka i rowniez udalo mi sie 😀 inne moje sukcesy to dotrzymanie postanowienie ze zaczne poprawiac 1 w szkole i jak narazie mozolnie mozolnie ale do celu 😀 🙂 ale zeby nie bylo tak wesolo wiekszosc moich postanowien niestey nie dochodzi do skutku na czym cerpie ja jak i moje zdowir 😛 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 1:08 pm
siwcia
stały bywalec

Mam takie jedno postanowienie , które mam nadzieję uda mi się zrealizować a mianowicie: więcej działać...działać..działać...
Jakoś ostatnio odnoszę wrażenie, że za mało robię, za mało udzielam się w rozmaitych akcjach....trzeba się wziąść w garść i do roboty 😛 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 2:37 pm
Fatty
weteran forum

Powinnam postanowić, że schudnę, ale nie postanawiam...

mam tak samo. Jest ze mnie kawał baby, jednakże gruba nie jestem. Ale to nie zmienia teg faktu,że gdy byłam 12 kg lżejsza to czułam się lepiej. Tylko coś mi to moje odchudzanie wyjść nie chce.

Postanowienie na dziś, to zabrać się zaraz za naukę bo się nie wyrobię.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 4:14 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Ja nie mam nadwagi w teorii, ale ... lepiej byłoby mi, gdybym ważyła mniej. Widocznie nie mam motywacji.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 5:21 pm
EvilOne
stały bywalec

Nie napisze, że nie będę pić alkoholu, bo już kilka razy próbowałam i nic z tego nie wyszło, a nie widzę sensu w postanawianiu czegoś z góry skazanego na porażkę;)

dlatego piszę szczerze i o rzeczach, które mają szansę na realizację:)

1.Będę się uczyć do matury.
2.Do końca przyszłego tygodnia skończę pracę na polski.
3.Codziennie będę robiła jeden dział z english grammar in use.
4. Zacznę regularnie czytać strone bbc czy coś w tym stylu, żeby się trudnych słówek pouczyć:D

hm, może mi się coś jeszcze przypomni?

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 7:27 pm
nader_1973
forumowicz

Ja odzucilem piwo i trzymam sie jusz bez niego 17 miesiecy.Super napoj lecz zdrowia nie dodaje.Po nim to brzuch, zmeczenie,spanie.Zero sil do zycia.Jest to potwornie silny uzalezniacz,zwlaszcza w upalne letnie dni.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 8:45 pm
Owo
 Owo
bywalec

Ja nie za bardzo lubię formułować postanowienia, tak samo jak nie lubię przysięgać, bo nie chcę mieć potem do siebie pretensji, jak by mi się nie udało tego dotrzymać. Dlatego moje "postanowienia" przybierają raczej formę "Chciałabym" niż "Powinnam".
No więc co "chciałabym"?
Po pierwsze, więcej rysować. Nie mogę dopuścić do zmarnowania tak wspaniałego daru, jakim jest talent, jakiejkolwiek jakości by on nie był.
Po drugie, więcej grać na fortepianie i nauczyć się parę konkretnych utworów muzycznych.
Po trzecie, zmienić Windows na Linux 😀
A to, co po czwarte, zostawię jednak dla siebie... 😉

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/03/2007 9:36 am
parasolka
rozmówca

Ja ciagle sobie postanawiam ze zaczne cwiczyc. Niestety nigdy nie udaje mi sie robic tego dluzej niz kilka dni, potem lenistwo bierze gore.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/03/2007 2:44 pm

z ćwiczeniami mam podobnie, zawsze jak zaczne nabawię się takich zakwasów że później nie chce mi się dalej intensywniej trenować, no może oprócz roweru 😛

[img]http://imagegen.last.fm/pencilauto/recenttracks/luca_rudegirl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2007 11:39 pm
Fatty
weteran forum

Postanawiam ponownie spróbować z weganizmem, zobaczymy czy tym razem zostanie on ze mną na stałe 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2007 9:34 pm
Kretka
bywalec

Ciągle postanawiam, że będę ćwiczyć i guzik z tego wychodzi, bo jestem leniem patentowanym:-p
Postanawiam, że wezmę się wreszcie porządnie za pracę magisterską, bo czas ucieka, a ja mam tylko 5 stron...
Postanawiam, że będę jeść więcej owoców. Nie lubię ich, ale chcę sie przemóc.
I jeszcze mam jedno postanowienie, ale takie bardziej sekretne:-)
POZDROOWKI!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2007 11:12 am
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca