Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

(Nie)śmieszne reklamy..  

elis99
bywalec

Wiem to reklama tuńczyka ale tak mnie rozśmieszyła ,że ...a zresztą sami zobaczcie 😀 http://www.maxior.pl/?p=index&id=46228&18 Z drugiej strony taka ''fajna'' reklama pewnie nieźle przekonuje do jedzenia tuńczyka.Widziałam tez ostatnio reklame parówek''jedynki'' (że niby zawsze możesz mieć przy sobie parówke) albo parówki ''bobaski'' czy wędliny, które sugerują że przeznaczone są dla dzieci.Czym one sie niby róznią od tych dla dorosłych..... 😮

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/03/2007 4:44 pm
karotka
rozmówca

Nie lepiej było by ten temat umieścić w dziale "różności"? 😛

[edytowane 30/6/2007 przez karotka]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2007 11:18 pm
vegetena
stały bywalec

Dla mnie ta reklama się niezbyt spodobała.
Czym się różnią te parówki.... Może w jednej firmie jest więcej konserwantów i szkodliwych dodatków, a w drugiej mniej, albo jeszcze więcej.....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2007 12:46 am
aniusia
bywalec

chodzi o to ze dla dzieci sa male paroweczki a dla doroslego duze, wielka filozofia
w dodatku atrakcyjniej zapakowane maja powodowac ze dzieci naciagna rodzicow na te paroweczki lub rodzice zauroczeni ich wymiarami i opakowaniem kupia je dziecku. Mozliwe ze bedzie to dziecko ktore miesa nie lubi a taki rodzic bedzie liczyl na to ze taka specjalna parowke jednak zje.

[edytowane 1/7/2007 przez Aniusia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2007 2:57 am

no co tu dużo mówić parówkowe łakocie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2007 8:52 pm
Denis
bywalec

Ta reklama to nic specjalnego 😉 A tak z innej beczki jak można umieści obrazek koło tych gwiazdek . chodzi o to, że jak pisze (Anusia
****
i tu obrazek ) Proszę o jakieś instrukcję:)

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 1:56 am
Nantosvelta
forumowy expert

Ostatnio widziałam reklamę przekrojonego na pół zwierzątka, już nie pamiętam jakiego. Drugą połową było kiwi. To było obrzydliwe :casstet:

Denis, podczas rejestracji można wybrać sobie awatara, czyli taki obrazek, to nic trudnego. Tylko wejdź w Twój profil.

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 2:57 am
Denis
bywalec

Dzięki 🙂

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 4:10 am
e-anandas
bywalec

Hmmm no coz mnie w ogole nei rozsmieszyla. Kwestia gustu moze a moze poczucia humoru. Ponoc jestem bardzo wesolym czlowiekiem, jednak tu nic smiesznego nie widze 😛

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 4:14 am
marcyha
początkujący

Mnie przerażają reklamy sprite'a. szczególnie ta z ubrankiem szytym z mięsa :casstet: :casstet: :casstet: A chyba pomyślana jako "śmieszna"? Brrrrrrr!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2007 5:23 am
czarna
bywalec

Ja osobiscie jesli chodzi o rekramy to zawsze sie wglebiam w ich tematyke jak motaja ludzkie umysly juz nie potrafie patrzec na lekrame jak na lekrame mysle ze kazdy z nas powinien w sobie to ukształtowac...A jesli chodzi o lekramy z uzyciem w niej zwierzat bez ich zgody zacznijmy od tego to nie do pomyslenia.A juz w ogóle to wymiekam jak widze na witrynach tych trupiarni swinke ktora glaska sie po brzuszku i usmiecha jak szalona... 😡 😡 😡 😡

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2007 7:02 pm
  
Praca