Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

jak jestem naprawde glodny to mam ochote na ....  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny

ja też mam żołądek bez dna... pół chleba albo pół paczki makaronu ze szpinakiem, czosnkiem i fetą nie stanowi dla mnie problemu 😛

[img]http://imagegen.last.fm/pencilauto/recenttracks/luca_rudegirl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2007 5:52 pm
Kretka
bywalec

Trudne pytanie. Jestem wielkim łakomczuchem. Dopiero zaczynam z wege, więc miewam ochotę na mięso:-/ Najbardziej ostatnio na pizzę z wędzonym kurczakiem:-/ A wege? Placki ziemniaczane z kwaśną śmietaną. Jogurt do picia Danone (z ulga odkryłam, że nie ma koszenili) z dużą ilością przygotowanego własnoręcznie musli. I najprostsze "danie" świata- odsmażona na maśle kasza jęcznmienna- uwielbiam to:-)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2007 2:39 pm
bartekd
bywalec

Placki ziemniaczane z kwaśną śmietaną.

Ja nie polecam takiego połączenia. Węglowodany + białko bardzo źle się trawią. Do wegetarianizmu warto dodać jeszcze dietę rozdzielną 🙂

Forum o zdrowiu: http://www.zdroweczko.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2007 5:08 pm
Kretka
bywalec

No, niestety, to akurat nie przejdzie. Jestem za umiarem, także w stosowaniu się do rozmaitych zaleceń żywieniowych. Jeśli zacznę stosować dietę rozdzielną, to czemu nie np. zgodną z grupami krwi? Dlaczego w jakąś mam wierzyć, w inne nie? Założenie wegetarianizmu jest dla mnie jasne, natomiast diety rozdzielnej- nie przemawia do mnie. Jadam węglowodany z białkami od lat i nie narzekam:-) Dzięki za dobre chęci, ale nie jestem skłonna przyjąć tego sposobu myslenia. Jedzenie jest dla mnie, nie ja dla jedzenia. Zresztą przeczytałam dziś na innej stronie wege (w związku z łączeniem aminokwasów egzogennych), że ziemniaki i przetwory mleczne to dozwolone połączenie (www.wegetarianizm.webpark.pl) No i komu tu wierzyć? Ja wierzę najbardziej sobie:-) Pozdrawiam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2007 9:42 pm
melanrz
bywalec

Wlasnie yrobilem sobie miesyanke waryzwna y maselkiem, bulka tarta i pryzprawami.. mniaaam

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2007 8:17 pm

Jak jestem głodna to tez jem całkiem sporo. Teraz wróciłam z ciężkiego szkolenia w górach i tam moje obiady polegały na kartoflach z surówką=\\ Po użeraniu sie z 50 licealistów z pokolenia cropp-makdonald nie było to zbyt dobre dla mojego organizmu. Dobrze, że istnieja suszone owoce dynia i słonecznik bo bym zgineła. Ale do rzeczy. Wrąbałam przed chwila 6 czy 7 kotletów z pieczarek. Pyszne, koszmarnie pyszne. Jak wracam ze szkoły wściekle głodna to zazwyczaj zjadam coś, co sama robię. Ostatnio kasza jaglana z cebulką i suszonymi pomidorami (polecam!!!). A na deser daktyle. Sa tak słodkie, że myśl o czekoladzie przechodzi natychmiast. Własnie wcinam i czuje skrzypiaca fruktoze poz zębami. Wegetarianizm jest taki piekny (:

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2007 12:04 am
aniusia
bywalec

[b].....jak jestem tak bardzo glodna jem wszystko i duzo:) lub robie warzywka gotowane w miedzy czasie podjadajac:P [/b]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2007 2:06 am
EvilOne
stały bywalec

Moja mama kupiła ostatnio taki ciemny chlebek Litwin Dyniowy 🙂 rewelacja, mogę jeść cał czas

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2007 3:39 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Już nie mogę czytać tego wątku :/
Tyle dobrego jedzenia, a trzeba wreszcie schudnąć :/

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2007 4:27 pm
nader_1973
forumowicz

Ja polecam chleb czarny z LOTWY robiony wg starej receptury.Dostepny w sklepie ze zdrowa zywnoscia na terenie auchan na gorczewskiej w warszawie.Bardzo drogi ale warto sprubowac.Nieprawdopodobnie pyszny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2007 10:46 pm
bartekd
bywalec

Jeśli zacznę stosować dietę rozdzielną, to czemu nie np. zgodną z grupami krwi?

Ja stosuję obie na raz i to dopiero daje powera 🙂

Dlaczego w jakąś mam wierzyć, w inne nie?

Ależ to nie jest kwestia wiary.

Założenie wegetarianizmu jest dla mnie jasne, natomiast diety rozdzielnej- nie przemawia do mnie.

Do mnie wręcz przeciwnie. Dieta rozdzielna + zgodna z grupą krwi przemawiają bardziej niż sam wegetarianizm i czyste niejedzenie mięsa "bo tak", "bo nie chcę przyczyniać się do śmierci zwierząt". Zdrowie jest dla mnie ważniejsze.

Jadam węglowodany z białkami od lat i nie narzekam:-)

Jestem w 95% pewny, że gdybyś spróbował to zmienić próbnie na pewien okres czasu, to poczułabyś efekty. Nawet gdy zjesz dużo - czujesz się lekko. Szybko trawisz, łatwiej przyswajasz. Nie żałujesz sobie, a tracisz zbędne kilogramy 😀

Dzięki za dobre chęci

Do usług 🙂

że ziemniaki i przetwory mleczne to dozwolone połączenie (www.wegetarianizm.webpark.pl) No i komu tu wierzyć? Ja wierzę najbardziej sobie:-) Pozdrawiam.

Pierwszy raz z tą opinią się spotykam... I właśnie nie za bardzo wierzę ze względu na brak innych źródeł tej informacji.

Zresztą nie ufam nikomu, kto każe mi zmieniać rozdzielczość ekranu 😡

Forum o zdrowiu: http://www.zdroweczko.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2007 4:26 am
Kretka
bywalec

Może coś jest w tym zmienianiu rozdzielczości;-) A jeśli chodzi o gubienie zbędnych kilogramów, to argument jest nietrafiony w moim przypadku- jestem i tak za chuda, wolałabym raczej przytyć nieco:-)
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź:-)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2007 11:05 am
Lily
 Lily
Famed Member

No cóż, ja np. jestem wege ze względu na zwierzęta, a nie na zdrowie, bo to inna kwestia.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2007 9:08 pm
Surri
bywalec

mmm wega pizza mojej mamy- kukurydza, czarne oliwki, ananas, brokuły, duuużo keczupu i duże piwo. Albo krokieciki z kapustą i grzybkami+ barszczyk czerwony...). Zawsze mam też ocote na jabłuszko, sałate i rzodkiewke. Kurde ja wogóle kooocham jeść. Tylko cemu takam chuda... :O

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2007 9:43 pm
Kendi
początkujący

ja jak jestem bardzo głodna to zawsze mam ochote na leczo z ryżem mmm palce lizać:), a po zjedzeniu dość dużej porcji od razu mi sie humor poprawia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2007 11:39 pm
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca