Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

.niespanie nocne. nie śpisz choć noc już stara zostaw ślad.  

Strona 16 / 22 Wstecz Następny
Likwidator
bywalec

do tego czasu moje miasto (depresja polski) bedzie na dnie wieeelkiego oceanu, a więc nie zobaczę ;(

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 11:13 am
Andros
bywalec

e słabe to zaćmienie 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 4:28 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

No ale zawsze coś 😛

[edytowane 27/11/2008 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 4:33 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

jest strasznie duszno i nie mogę sie zmusić do snu 😉 ( a zaćmienie kiepściutkie :o)

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 4:36 am
Sima
 Sima
stały bywalec

Też nie moglam usnąć tej nocy...z boku na bok normalnie....

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 10:44 pm
Milunia
bywalec

Dla podtrzymania tradycji postanowiłam się wpisać. Wszak i tak nie śpię. Czuję się tak pełna werwy, że nie muszę się kłaść :rotfl:

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 6:00 am
Deleted
forumowy expert

Przez dwie godziny owijałem książki i zeszyty... no, ale przynajmniej mam to za sobą. Ciekawe zajęcie o tej porze, prawda? 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2008 7:02 am
Psubrat
bywalec

Przeważnie chodzę trochę wcześniej spać, ale dziś jakoś mi się przeeeeeeeeeeciągnęło. Zaraz jednak się kładę, bo niedługo chyba będzie świtać. Choć z drugiej strony nieczęsto mogę oglądać świt:)...

www.evergreen.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 9:01 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

ja wieczny śpioch wstałam, wolę powłóczyć się po necie niż leżeć bezsennie w łóżku, jeszcze znowu zaczęłabym płakać. Mam już dosyć włażenia innych z buciorami w moje życie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2008 9:12 am
Stanisław
weteran forum

Musisz im dać jasno do zrozumienia, że nie życzysz sobie aby ingerowali w Twoje życie.
Jeśli to nie pomoże to izoluj się od wścibskich ludzi na ile to możliwe bo zawsze sie tacy znajdą i staraj sie jak najmniej przejmować tym co mówią. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2008 2:29 pm
JankeS
bywalec

Wolał bym się tu dziś nie wpisywać, ale cóż...nie mam na to wpływu...
Ogólnie rzecz ujmując, wszystkie psy wokół (za wyjątkiem mojego własnego) urządziły sobie tej nocy jakiś wieczór pogaduszek, a że mieszkam teraz na wsi, to uzbierało się ich z 9 (tyle odróżniam) i szczekają jak najęte już kilka godzin :/ Może zacznę słuchać jakiejś muzyki?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 7:09 am
doma-mika
rozmówca

jeszcze wczesnie,ale mnie dzis czeka bezsenna noc. wlasciwie od kilku godzin powinnam siedziec i uczyc sie historii.! ale juz postanowilam,ze o 1 napewno zaczne!;D a narazie trzeba sie zrelaksowac i posiedziec na wegetarianie.pl ;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 1:31 am
xxl
 xxl
weteran forum

Popieram, historia nie zając, lepiej pobądź tu z nami 😉 Też tak najczęściej kończę. Ale robię postępy, właśnie zabrałam się za słówka z niemieckiego.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 1:46 am
adamrozew
stały bywalec

Coż a ja w pracy 🙁 od 8 rana do jutra. Raczej nie wygląda abym sie dzisiaj zdrzemnał choc na chwilę

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 1:57 am
xxl
 xxl
weteran forum

Jak to możliwe, że tak długo pracujesz?

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 2:11 am
Strona 16 / 22 Wstecz Następny
  
Praca