Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

.niespanie nocne. nie śpisz choć noc już stara zostaw ślad.  

Strona 4 / 22 Wstecz Następny
e-anandas
bywalec

Koniara** Na twoje pytania odpowiem twierdzaco. Moze i jest wczesnie jednak, duzo siedze na necie bo przebywam ostatnio w trojmiescie i moim zdaniem jest tu nudno jak nigdzie indziej. Nawet na plazy pusto mimo upalow a w weekend bylem w kolobrzegu to ludzi tyle ze na slawnym munciaku to najstarsi gorale nia pamietaja czy w ogole tyle ludzi kiedykolwiek bylo. Net na szcescie potrafi zdzialac cuda.

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2007 4:59 am
Jyoti
rozmówca

Ciemność... widzę ciemność !!!!!!

All living beings are my self

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2007 5:11 am
vegetena
stały bywalec

Nie chcę mi się spać..... E tam 😉 Nudno, nikt nie pisze na forum, to sobie coś potworzę - wiersz, prozę, zdjęcie....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2007 5:41 am
Koniara
stały bywalec

no nudno. tak pusto zawsze o tej porze

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2007 5:57 am
vegetena
stały bywalec

Kurcze.... Spać mi się nie chce i z nudów odgaduję jaki mam kolor oczu 😉 Nigdy bym na to nie wpadła, gdyby nie ta noc 😉 Koniara, napisz coś, hyh

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2007 6:27 am
Koniara
stały bywalec

coś 😀

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2007 6:49 am
vegetena
stały bywalec

Hyhyhy, chyba z nudów walnę się na łóżko. No, jutro będzie lepszy dzień 😉 Dobranoc!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2007 6:53 am
Sima
 Sima
stały bywalec

lubie spac,a ze mam jutro wolne to specjalnie zameczam sie przed kompem tylko po to zeby mi sie przyjemniej zasypialo, ale jednak podziwiam Was kochani, o 2 w nocy to bym padla mordką na klawiature 😀 zaraz smyram w poduchy Zzzzzzzzzz.........

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2007 4:00 am
Likwidator
bywalec

Zasnąć nie mogę bo nie potrafię zatrzymać gonitwy myśli jaka się rozpętała mi w głowie... To chyba insomia się zwie

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2008 4:44 am
Stanisław
weteran forum

Likwidator, a o czym tak intensywnie myślisz ?

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2008 12:46 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Jeszcze nie ma drugiej, ale mam nadzieje ,że założyciel tematu nie będzie miał mi tego za złe.
Widzę Milunia ,że znowu cierpoisz na bezsenność ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2008 2:27 am
Milunia
bywalec

Ja mam tak codziennie 🙂 ale nie zamartwiam sie tym. Widzę jednak, że Tobie też często się zdarza takie siedzenie po nocy.

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2008 2:29 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Ja zazwyczaj o tej porze ...czytam....książki. Teraz boli mnie głowa, więc nie mogę czytać . Zażyłam tabletkę przeciwbólową i czekam aż zadziała. :spryciarz:

Na szczęście nie muszę wstawać o 5 czy 6 , ... 7.00 mi wystarczy... tak się przyzwyczaiłam...

[edytowane 13/3/2008 przez Admin]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2008 2:33 am
Milunia
bywalec

Zazwyczaj spędzam noc na haftowaniu, malowaniu itp. A teraz doszło jeszcze nowe hobby-forumowanie 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2008 2:38 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Wiesz , zaczyna mi przechodzić ból głowy rzecz jasna i nie zasnę jak nie przeczytam kolejnego rozdziału. ....... to fajnie że masz takie hobby, nie znam nikogo kto dzisiaj haftuje , to ciekawe. Dobranoc Milunia ! :angel:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2008 2:44 am
Strona 4 / 22 Wstecz Następny
  
Praca