Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Mniejszosci seksualne.  

Strona 3 / 3 Wstecz

ciekawe od kiedy natura jest wyznacznikiem moralnego i godnego postępowania od kiedy odkrywa istotę rzeczy jaka jest dusza. poki co zabojstwa mieszają sie tam z miloscią.

od kiedy to prokreacja jest wyznacznikiem wartosci związku i przepustką by stworzyc go?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2007 7:45 pm
Ireth
bywalec

Zgadzam się z luca_rudegirl
Jeśli homoseksualizm jest naturalny, to niech geje i lesbijki pozyskują dzieci zgodnie z naturą...ale to może być trudne.

Nie jest. Wystarczy, ze zagryza zeby i w imie tego, zeby miec dziecko, przespi sie gej z lesbijka.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2007 10:49 pm

cytat: A co do adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Ja chciałabym mieć taka kochającą rodzine niz nie mieć przez pół zycia nikogo, kto by sie mna interesował. Oczywiście nie kazdy nadaje sie do wychowywania dzieci, ale to dotyczy wszystkich ludzi, bez względu na orientacje seksualna. Niestety, Polska jest 50-60 lat za Europa zachodnia jeśli chodzi o mniejszości seksualne i raczej musimy sie z tym liczyc. Jednak mam nadzieje, ze z czasem się to zmieni. chociaz jak tak dalej pójdzie to wywala nas z UE za dyskryminacje. Nie zdziwiłabym się bardzo.

teżsiezgadzam, wolałabym być dzieckiem homoseksualistów niż alkoholików,
zreszta nie ma co mówić-nasz kraj jest tak nietolerancyjny jak mało który;/ zaczynając jużod tego jak moi rodzice postrzegają homoseksualistów(chorzy ludzie których trzeba wybic bo to niebezpieczeństwo dla społeczeństwa) a kończąc na tym jak postrzega to kościół czyli choroba i trzeba im pomóc....smutne

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2007 11:52 pm

cytat z Bibli:
(1) Dalej Pan powiedział do Mojżesza: (2) (....) (13) Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. (Kpł 20,13). .

Bez sensu jest porównywanie rodzin patologicznych do rodzin złożonych z dwóch osób homoseksualnych, bo obie sytuacje są chore.
Jeżeli chodzi o sytuacje dzieci w drugim przypadku, to chyba nie zdajecie sobie sprawy jakie dzieci maja tendencje do szykanowania inności, myślę że takie dziecko może przeżywać piekło chociażby z tego powodu.
Nie wiem na jakiej podstawie twierdzicie że życia dziecka w kochającej się "rodzinie" homoseksualistów jest tak kolorowe, jakby homoseksualiści byli lepsi od reszty o_O.

Relatywizm moralny rozumiem poprzez przeczenie prawom Boskim 😛
Prawda jest jedna, przykro mi.

Bóg nakazuje miłość i szacunek do bliźniego i uważam że homoseksualiści nie podlegają wyjątkowi, ale grzechem jest również nie potępienie grzechu(nie opieram sie na naukach kościoła bo do żadnego kościoła, partii[nie mam pogladów typowo prawicowych-dla jasności] ani niczego w tym stylu nie należę, opieram sie na Biblii). Uważam homoseksualizm za niewłaściwy, nie mam zamiaru nikogo prześladować z powodu orientacji, ale nie wymagajcie ode mnie żebym pochwalała coś, co jest sprzeczne z moimi wartościami i postrzeganiem świata.

[img]http://imagegen.last.fm/pencilauto/recenttracks/luca_rudegirl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2007 7:56 pm
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca