Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

charakter pisma.   

Strona 4 / 4 Wstecz
Stanisław
weteran forum

Dziękuję Mayko za odpowiedź i za namiary. Ja myślałem, że jest taki program komputerowy za pomocą którego będę mógł ożywić choć trochę mojego kotka. Ale chyba raczej nie. Nie zamierzam zmieniać avataru, chyba że kotu jeszcze trochę uszy wydłużę, żeby lepiej słyszał 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2008 9:51 pm
verufer
bywalec

Ja myślałem, że jest taki program komputerowy za pomocą którego będę mógł ożywić choć trochę mojego kotka. Ale chyba raczej nie.

Jest taki program komputerowy 🙂 Wystarczy troche bardziej rozwiniety program graficzny (np. calkiem darmowy GIMP) Jedynie musisz miec pare zdjec swojego kotka w formacie gif (oczywiscie, te zdjecia nie powinny sie zbytnio od siebie roznic by efekt byl zadowalajacy 😉 ) 🙂 Pozdrawiam

[edytowane 16/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2008 12:08 am
Stanisław
weteran forum

Słuchaj Verufer ja mam GIMPA 2 zainstalowanego w komputerze. Użytkuję go już około 6 miesięcy ale nie dopatrzyłem się w nim opcji tworzenia animacji obrazów. Możesz mi coś na ten temat coś powiedzieć. Może nas nie objadą, że w tym temacie rozmawiamy o czym innym. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2008 12:19 am
vegetena
stały bywalec

Stanisławie - zobacz tu - http://www.gimp.signs.pl/tutoriale2/001_gimp.shtml
I pamiętaj, że Google wie wszystko 🙂

A żeby nie było offtopu, to jutro zamieszczę na forum próbkę swojego tekstu, Staniu. Ciekawa jestem co w tej książce napisali. Jest ona może dostępna w formacie ebook na komputer?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2008 12:25 am
verufer
bywalec

Powinienes miec gdzies opcje zapisywania w formie animowanego gif-a... Niestety, nie jestem na biezaco z roznymi wersjami GIMPA, kiedys sie nim bawilem i byla taka opcja 🙂 Najlatwiej chyba wgrac inny animowany obrazek i jesli to sie uda zastapic jego klatki swoimi 🙂 Wtedy powinien automatycznie zapisac w takim formacie... Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2008 12:28 am
Stanisław
weteran forum

Dzięki Vegetenko za link.
Google wie wszystko tylko trzeba wiedzieć co w niego wpisać 🙂

Dzięki Verufer za odpowiedź. Popatrzę w opcjach GIMP-a. Może znajdę możliwość
animacji obrazów. 😎

ps. Nie wiem czy ta książka jest dostępna w necie. Jest to stare wydanie 1990 roku.
Chętnie spojrzę Vegetenko w Twoje ręczne pismo i spróbuję znaleźć charakterystyczne cechy. 😎

[edytowane 16/4/2008 przez Stanisław]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2008 12:33 am
verufer
bywalec

Dzięki Verufer za odpowiedź. Popatrzę w opcjach GIMP-a. Może znajdę możliwość animacji obrazów. 😎

Wlaczylem wlasnie GIMPA wersja Mint, ktorego mam pod reka 🙂 Gdy wlaczysz opcje zapisz jako -> select filetype (wybierz typ pliku) jest opcja zapisu jako animated gif czyli gih... Tylko pisze, ze aby zapisac w tym formacie musza byc dodane do obrazka kanaly alpha, co jesli masz juz animowanego gotowca powinno byc zrobione 🙂 Pozdrawiam
Odpowiedz na posta ponizej 😉 Nie ma za co 🙂 Mam nadzieje, ze Ci sie uda 🙂

[edytowane 16/4/2008 przez verufer]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2008 12:41 am
Stanisław
weteran forum

Ok! Dzięki Veruferku za pomoc. Czuję, że będę dzisiaj siedzał całą noc przed kompiuterem 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2008 12:58 am
verufer
bywalec

I jak poszlo z tym gifem? Udalo Ci sie? I zeby nie bylo offtopic, ja bazgrole tak, ze nie moge sie rozczytac i musze pozyczac notatki od innych 🙁 Ile bym dal, zeby to zmienic...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2008 4:44 pm
Stanisław
weteran forum

Cześć Verufer. Otwórz swoją pocztę to przeczytasz co Ci napisałem.
Wydaje mi się ,że maja wersja Gimpa jest zbyt prymitywna do tworzenia animacji albo brakuje jej rozszerzeń. Ściągam w tej chwili wersję 2.4.5. 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2008 7:42 pm
Strona 4 / 4 Wstecz

Praca