Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kolczykowanie;]  

Strona 3 / 8 Wstecz Następny
Magnolia
forumowicz

Bleks 🙂 pisalam o tym wczesniej 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2007 6:52 pm
Bleks
bywalec

To było krótkie podsumowanie ;P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2007 7:47 pm
Blanka
bywalec

hm...Dobra, wy tam macie swoje zdanie,a ja mam swoje i z wami sie nie zgadzam...:P

Temat zakonczony, powracamy do pointy...
Pisac o kolczykach...
Pozdro:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/07/2007 1:58 am
grenouille22
rozmówca

Jeśli chodzi o kolczyki, to mam prośbę 🙂 Byłabym bardzo wdzięczna za zamieszczenie linków stron internetowych z tymi oto właśnie ozdobami 🙂 Bo kurczę na allegro to nic nie ma, tzn nic co mnie interesuje, a interesuje mnie konkretny kolczyk, który widziałam kiedyś w jednym niemieckim katalogu i teraz bezskutecznie poszukuję czegoś podobnego. Chodzi mi mianowicie o koczyk do ucha przedstawiający jaszczurkę, ale zależy mi na tym, żeby miała co najmniej 1,5 cm, a najlepiej jeszcze ciut więcej 😛

Gdy tylko przebudzi się twój umysł, będziesz każdy dzień rozpoczynał uśmiechem, bo wiesz, jak wielkim darem jest życie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/07/2007 11:10 pm
Bleks
bywalec

na decobazaarze zobacz

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2007 12:37 am
Kasias
początkujący

http://www.wildcat.pl/sklep/

zobacz tutaj-maja dosyc duzy wybór kolczyków.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2007 3:45 am
vegetena
stały bywalec

Chyba sobie przekłuję uszy - chociaż mam mieszane uczucia do tego. W sklepach widzę takie piękne kolczyki, ceny też niczego sobie..... Problem w tym, że nie jestem zdecydowana. Na jednym uchu mam dość duży pieprzyk, który jest w tym miejscu gdzie się uszy przekłuwa. A oprócz tego, to nie wiem jak bym wytrzymała, wiedząc, że mam dziury w uszach. I jakbym chciała zdjąć kolczyki, to będzie widać, że mam przekłute. Heh, ach, te dylematy 😉 Widocznie pozostają mi tylko "sztuczne" kółka, które od czasu do czasu noszę i kolczyki zaciskane lub na magnes. O ile ładne znajdę

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2007 9:19 pm
Bananna
świeżaczek

Ja mam kolczyk w języku i liplowera z boku (warga) no i standardy w uszach które rozciągam powoli na tunele.
W tym lub następnym miesiącu stanę się też posiadaczką septum (przegroda nosowa) i monroe/madonny (a'la pieprzyk) ^-^ później zajmę się uszami - industrial itd. 🙂

jeśli chodzi o klopoty zwiazane z kolczykami to nigdy nikt mnie z tego powodu nie szykanowal 🙂

my eyes are green 'cause i eat a lot of vegetables

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2007 6:05 am
Nantosvelta
forumowy expert

Ja tam mam na razie tylko standardy w uszach, ale marzy mi się gorset na plecach ^^
Za to uważam się za osobę pewną siebie i indywidualistkę, więc powyższe zarzuty uważam za bezpodstawne. Zresztą trochę empatii i zrozumienia powinno załagodzić sprawę 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2007 9:43 pm
Blanka
bywalec

Ja mam kolczyk w języku i liplowera z boku (warga) no i standardy w uszach które rozciągam powoli na tunele.
W tym lub następnym miesiącu stanę się też posiadaczką septum (przegroda nosowa) i monroe/madonny (a'la pieprzyk) ^-^ później zajmę się uszami - industrial itd. 🙂

ja tez zamierzam rozciagac standardy...;] tylko musze zakupic rozychacz....wbijaj do galerii ze swoimi blyskotkami!:P
pozdro;*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2007 11:29 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Ja to się ostatnio zastanawiam. Ponieważ marzy mi się gorset, a większość ludzi jest anty kolczykowanie ciała, a mam zamiar zostać pedagogiem i pracować z małymi dziećmi. I tak jak noszę Maksymiliana (chłopczyka którym się opiekuję) na rękach to jak dziecko by na to zareagowało? On na pewno pełnia zainteresowania 😛 Ale rodzice?? 😮 Koszulka można zakryć, ale nadal czuć że "coś" tam jest :question:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/08/2007 6:45 pm
Michalina
rozmówca

Ja mam po trzy kolczyki w każdym uchu, w takich samych odległościach od siebie. Są to srebrne kulki albo białe perełki, które ułożone są rosnąco. Piękne to dzieło, tymbardziej, że sama jestem jego autorką.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2007 4:12 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Michalina, masz mój pełny podziw. Zrobić samemu kolczyki w tych samych odległościach 😮 MAjstersztyk 😀 Chciałabym to kiedyś zobaczyć 🙂

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2007 10:55 pm
Wilczycaaa
forumowicz

Ja bym chciala drugi kolczyk w jezyku , jden juz mam i tu pytanie- czy przy nastepnym przekluciu jezyk tez puchnie ?
Co do stronek opiercingu to znalazlam cos takiego o piercingu i body modification:>
http://www.bmezine.com/index.html

The forest whispers my name...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2007 11:23 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Och, nie mam zbytnio czasu na przeglądanie stronki. Włączyłam ją tylko, i co zobaczyłąm??
Gorset na nogach 😮 :rotfl:
Och, tego się nie spodziewałam 😮 Boski 😀
Niestety, na moich stópkach to nie wypali :(( Ale plecki 🙄
Jak będę miała czas, to przejrzę. Stronka zapowiada się apetycznie 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2007 11:32 pm
Strona 3 / 8 Wstecz Następny
  
Praca