Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kolczykowanie;]  

Strona 6 / 8 Wstecz Następny
Nantosvelta
forumowy expert

Gdzieś na Youtubie widziałam filmik, jak chłopakowi przekłuwali penisa. Wiadomo, że większość kolczyków boli jak sie je robi, ale nie wyglądał, żeby go to wybitnie bolało 😀
Znam dziewczynę, która ma kolczyki w sutkach i jest z nich zadowolona, dodatkowo muszę nadmienić, że zrobiła sobie również w najbardziej intymnym miejscu 2 i jest z nich chyba najbardziej zadowolona. Na początku nie mogła zbyt szybko chodzić, ale ogólnie nie bolało jak je robiła i się ładnie zagoiły. Miała parę lat temu na karku, ale jej się nie przyjęły. Pamiętam, że przeżywała, bo ogólnie uwielbia się kolczykować i zależy jej na każdym kolczyku. Ile w sumie ma kolczyków nie mam pojęcia 😀
Wiem jeszcze tyle, że w przyszłości chciałaby się zajmować piercingiem :rotfl:
Osobiście z jej wszystkich kolczyków to chyba najbardziej lubię Martynkę 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2008 4:58 pm

Ja mam 3 dziurki w uszach, ale rzadko noszę tam kolczyki. W dolnej wardze na środku i w prawym sutku. Chciałabym jeszcze kark, ale trochę się boję, że włosy za bardzo będą mi przeszkadzały. Miałam kiedyś w języku, ale już mi się nie podoba. Ogólnie to uważam, że piercing to sztuka. A no i w pępku mam jeszcze.

[edytowane 22/6/2009 od Aleksandran]

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2008 6:13 pm
agata18
bywalec

Właśnie się przymierzam to tuneli 😉

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2008 6:25 pm
fafik
bywalec

ja mam tunele. małe, bo 8 mm tylko, ale zawsze ;]
poza tym 3x helix, 2 x anti helix, industrial, conch i jeden standard w płatku ucha. no i jeszcze w nosie.

tyle ;P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2008 10:11 pm
Lelula
początkujący

mam pytanie dotyczace kolczyka w nosie

mam ciagly katar. Praktycznie non stop

czy to jest jakies przeciwwskazanie do kolczyka w nosie?

pozdrawiam slicznie!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2008 1:51 pm
agata18
bywalec

i tunele zrobione 😀
małe bo 4mm ale zawsze można powiększyć 🙂

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2009 4:14 pm
Morelcaa
świeżaczek

w uszach 8-10 i i w peku aktualnie a za soba mam nos brew i nad ustami madonne:D:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2009 8:56 pm
Psubrat
bywalec

rany, a co to jest nad ustami madonna?

www.evergreen.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2009 9:56 pm

A ja się zadowoliłam kolczykiem w języku:P

NIEAKTUALNE;)

[edytowane 21/11/2010 przez Paulina160587]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 4:17 pm
ImJustCool
forumowicz

Ehh.. a ja miałam w planach kolczyk w wardze, ale teraz to takie bardzo charakterystyczne dla EMO (a ja za nimi nie przepadam), więc zrobiłam sobie kolca w języku.
A ktoś tu pisał że ma kolca w brodzie, mam kilka pytań.
1. Czym przekłuwany ? Jak i czy "na żywca" ;D ?
2. Nie paprało się, ?
3. Jak pielęgnować, a dokładniej czym przemywać ? (roztworem szałwii jak w języku ;>?)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2009 2:56 pm
Nantosvelta
forumowy expert

ImJustCool
Najlepiej przekłuwać w salonie, więc jak się tam przejdziesz, to udzielą Ci wszelkich konkretnych informacji 😉
Z tego co się ogólnie orientuję, to lepiej na żywca, bo igła lepiej wchodzi 😉

To może ja się w końcu pochwalę 😀
Od ponad miesiąca szczęśliwa właścicielka industriala w lewym uchu 😀 (to jest ta Martynka, o której pisałam w zeszłym roku xD)
Kolczyk posiadam dzięki temu, że znajoma robiła kurs na piercing i w ramach egzaminu potrzebowała osób. Ja to zawsze miałam myśli, że pracuję z dziećmi ;/ Ale stwierdziłam w końcu, że czas pomyśleć o sobie i za dychę miałam przekłucie z kolczykiem 😀 Jeszcze nie jest do końca zagojony, ale już w miarę mogę na nim spać i ogólnie nawet jak mnie dziecko jakoś pociągnie w pracy, to już bólu nie odczuwam.
Kolczyka robiłam 'na żywca', bo po co znieczulenie? 😉 Bardziej bolał dźwięk pękanej chrząstki niż samo pękniecie 😛
Najzabawniejsze było, jak zeszłam z fotela. Poszłam na chwilkę do toalety i wychodząc poczułam, jak coś mi leci po twarzy xD macam, a tam krew leci xD Ciśnienie jest super ^^
Najlepsza była moja siostra (przebijała sobie nos, więc akurat była w okolicy), która jak się dowiedziała o moim największym marzeniu odnośnie piercingu, to stwierdziła, że jak sobie to zrobię to mnie ubezwłasnowolni :rotfl: A marzy mi się pełen artyzmu gorset <3 I nie omieszkałam się zapytać, czy byłaby u niej możliwość, w dalekiej przyszłości, zrobienia takiego 😀

Paulina160587, z tym efektem motyla to się zgodzę xD U mnie najpierw było, żeby zrobić sobie gorset xD Ale na to trzeba mieć odpowiednie fundusze oraz osobę, która by o nie dbała xD
Jak moja przyjaciółka zrobiła sobie industriala, to się zakochałam w industrialu, który już mam xD A pomiędzy industrialem, chcę jeszcze jeden kolczyk w chrząstce, żeby z industrialem utworzyły trójkąt. I jeszcze chciałabym kajdanki, ale to już w drugim uchu i się zastanawiam nad brwią 😉 Póki co i tak kasy brak ;/

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2009 2:42 am
rubia
forumowy expert

Moje doświadczenie w tym temacie jest bardzo skromne, bo dopiero przedwczoraj po raz pierwszy w życiu przekłułam sobie uszy (a w wieku jestem, no cóż... zaawansowanym). Po prostu zachciało mi się zwykłych kolczyków, a i kolega małżonek namawiał mnie od jakiegoś czasu do tego desperackiego kroku 😉 . Przekłuwałam w UK, igłą, bez znieczulenia (nawet nie wiedziałam, że można znieczulać!)- ból porównywalny do ukłucia przy pobieraniu krwi. No, może odrobinkę silniejszy...Na razie- odpukać- nic mi się z uszami nie dzieje. Miałam opoiry gł. ze strachu przed jakimś zakażeniem, ale od razu zobaczyłam, że mam do czynienia z profesjonalistą: dwie kartki formularzy do wypełnienia (w tym pytanie o datę urodzenia, bo poniżej 18. nikt uszu nastolatkowi nie przekłuje, chyba, że ten przyjdzie z rodzicem, co akurat mi się podoba), do każdego ucha nowa igła. Teraz mam miesiąc na znalezienie sobie jakichś fajnych kolczyków.
P.S. Nan, co to jest industrial? Pytam z ciekawości, bo raczej poprzestanę na tych dwóch dziurkach 😛

[edytowane 29/11/2009 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2009 11:23 am
ImJustCool
forumowicz

Nantosvelta : miałam industriala przez dwa lata jak miałam krótkie włosy, rzeczywiście mega-fajnie wyglada, ale wyjechałam na wakację i zapomniałam o kolczyku zarosłó tak szybko jak się wygoiło o.O Po powrocie do domku próbowałam go zainstalować, ale tępym kolczykiem na chama przebijać.. "troszkę" bolesne... I później zrezygnowałam... 😀

Własnie chyba się przejdę dzis do koleżanki może mi zainstaluję jakieś nowe maleństwo ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2009 2:04 pm
StellaArtois
weteran forum

Własnie chyba się przejdę dzis do koleżanki może mi zainstaluję jakieś nowe maleństwo

Samoróbki? Bez sprzętu i niesterylnymi narzędziami? Powodzenia. 😎
Rubio, industrial:

Po powrocie do domku próbowałam go zainstalować, ale tępym kolczykiem na chama przebijać.. "troszkę" bolesne...

przede wszystkim niebezpieczne

[edytowane 29/11/2009 od fasolencja]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2009 7:37 pm
rubia
forumowy expert

Fasol, dzięki za info 🙂 Teraz już wiem na pewno, że w kwestii kolczyków poprzestanę na tym, co mam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2009 8:11 pm
Strona 6 / 8 Wstecz Następny
  
Praca