Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Złote mysli  

Strona 1 / 2 Następny

Byc i zyc w zgodzie z natura a przede wszystkim z samym soba ....to najwazniejsze.Pozdrawiam wszystkich wege...Buziaczki dla Was 😉

[edytowane 6/12/2005 od Aniolek]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2005 11:40 am
Justyna:)
bywalec

bardzo złota myśl 🙂 : "Miauczenie jest srebrem a mruczenie złotem" 😉

Życie jest marzeniem, urzeczywistnij je.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2005 7:39 pm

🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2005 11:25 am
Weronika
bywalec

dzis przeczytałam na dyplomie gartulacyjnym dla koła łowieckiego z okazji 55-lecia istnienia cytat, niestety nie pamietam już dokładnie, ale mniej więcej: ..nie ma bardziej szlachetnego, poetycznego, wzniosłego działania dla prawdziwego Polaka i ziemianina niż myślistwo, korzystanie z dobropdziejstw jakie natura nam użycza, przez to wyraża się szacunek dla natury..i inne tym podobne bzdury 😮 :casstet: (niestety autora nie podano),
Wcześniej w radiu była krótka rozmowa z prezesem tego stowarzyszenia i kiedy zapytano go co myśli o przeciwnikach polowań, o stronie etycznej tego "sportu", odpowiedział, ze jest to piękna wieloletnia tradycja, że odpoczywa chodząc po lesie korzystając z pięknej pogody i na zakończenie pochwalił się, że wczoraj był w lesie i nie zabił zadnego zwierzęcia! chociaż kilka widział!!..hoho panie prezesie!! doprawdy chylę czoła!

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/08/2006 10:41 pm
IZQ
 IZQ
forumowicz

równie podone bzdury gadał jakiś myśliwy ostatnio w wiadomościach w tv:/
a temat był o zmniejszającej się liczbie zajęcy w POLSCE,a ten palant się chwalił ile mógł wcześniej zabijać i,że teraz musi z tym poczekać,bo jest ich za mało....i że jako myśliwy kocha te zwierzaczki,ale oczywiście pochwalił jakie pyszne są na talerzu 😮 :casstet:
to ja się nie dziwię że te zające nam zanikają!! 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2006 1:24 pm
Srebrna
stały bywalec

"Mój pierwszy wiersz? Byłem dzieckiem, gdy zapytałem: - Dlaczego jabłko ma tylko głowę?"

Tomasz Jastrun

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2006 1:50 pm
Jędruś
stały bywalec

Nie pytaj mnie o nic. Bo mógłbym powiedzieć ci prawdę.
Bob Dylan

Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty.
:yltype:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2006 2:30 pm
EvilOne
stały bywalec

"zyj i daj zyć innym";) mogliby to sobie niektorzy wziąść do serca

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2006 2:39 pm
heidi
bywalec

[i]Jestem głosem tych, które nie mówią. Dzięki mnie będą mogłu przemówić. A uszych głuchego świata usłyszą. O krzywdzie, jaka się dzieje słabszym, którzy nie znają słów. To ja jestem obrońcą mych braci. I będe za nich walczyć. I wymawiać słowa w imieniu zwierząt i ptaków. Aż świat naprawi ten stan rzeczy. [/i] [b] Ella Wheeler Wilcox [/b]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2006 3:07 pm
Nantosvelta
forumowy expert

A mnie w tej chwili przychodzi na myśl najprostsza sentencja:

"Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe..."

Głębokie, co nie??

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2006 8:52 pm
Reiha
stały bywalec

Nie pójdzie się do przodu bez schylenia karku - przysłowie japońskie

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2006 9:09 pm
IZQ
 IZQ
forumowicz

"Nie myśl o szczęściu.Nie przyjdzie-nie zrobi zawodu.Przyjdzie-zrobi niespodziankę"

i jeszcze jedno:
"Najszczęśliwiej czuję się ten,kto ma najwięcej złudzeń" -troszkę przykre,ale jakże prawdziwe... 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2006 12:51 am
Weronika
bywalec

"gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cedendo" - kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstym spadaniem

"Człowiek, który w głębi siebie nie kryje niespodzianki, z reguły nie bywa interesujący" M. Bułhakow

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2006 1:30 am
Asia
 Asia
bywalec

"Si ad naturam vives,numquam eris pauper" - Jesli żyć będziesz zgodnie z naturą,nigdy nie będziesz ubogi
"Natura optima dux" - Natura jest najlepsza przewodniczką(należy życ w zgodzie z naturą)
"Carpe Diem" 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2006 2:54 am
kadra
bywalec

"Nie wierz nikomu po 30-stce" 🙂 stara hipisowska zasada 😛

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła."

"Dzieci są mądrzejsze od dorosłych; dziecko czuje, że w każdym człowieku jest to, co w nim, i nie ceni tytułów, lecz jedynie to, co tkwi w każdym."

"Najgłupszy argument - jeśli nie można osiągnąć ideału, lepiej nic nie robić."

To już był Tołstoj (może jednak NIEKTÓRYM po 30-stce można wierzyć...)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2006 3:07 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca