Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

stopem do indi....  

Strona 2 / 2 Wstecz
MEDeah
bywalec

e, mozna zostawić.
wczoraj poznałam towarzysz podróży mojego znajomego. on był na psychologii rok, rzucił szkołę i wyjechał.

kurcze...wyjeżdżają bodajże w czwartek. jeden deklaruje się na jakieś 3 lata drogi , drugi po prostu nic nie planuje, nie wie kiedy wróci (no ale jadą razem).

mayinko, w listopazie oni będą pewno w Turcji siedzieć. ponoć trudno się stamtąd wydostać, bo ludzie są "zbyt" gościnni 🙂 więc nie da mi się was złączyć w brygadę, ale może się gdzieś spotkacie.
jakbyś zobaczyła gdzieś polaka co wygląda jak hipis, to go pozdrów od medei;)

będziesz w miarę mozliwości gdzieś w necie opisywac gdzie jestes itp?

MED is not so bad as they say]:>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2007 12:30 pm
mayinka
forumowicz

😀 indie wciąż aktualne aaaaaaaaaaaa!!!!!!! :hiya:

''Jestem wielkie dziecko słońca, nitk mnie nigdy nie rozumie do końca. Chodze zawsze własną droga i wspóczuje tym co tak niemogą'' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2007 4:36 pm
Ktosiek
stały bywalec

Zgłoszę sie za jakies 4 lata 😉 A tymczasem powodzenia. Jazda stopem super sprawa, jak juz ktos powiedział.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2007 4:59 pm
czarna
bywalec

Ja pikole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ja myslalam ze nie ma takich ludzi...bojku ja zawsze chcialam tak zyc i jeszcze nigdy w zyciu nie jechalam stopem...marzewnia masz piekne i sa piekniejsze od wszystkich innych bo sie spelniaja ja mam w ty roku mature i jak tu siedze i klikam to jak bum cyk,cyk robie sobie przerwe w nauce i jade w swiat tylko jedno mnie martwi skad ty masz na to kase przeciez no tak czy inaczej trzeba jesc,za cos zyc itp...

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2007 6:08 pm
MEDeah
bywalec

trza trochę pieniędzy. ja bym sprzedawała jakieś robótki ręczne z koralików, Hipis robił za zywy pomnik, poza tym, jak sam mówi-ludzie dają jedzenie 🙂 tam jest INACZEJ niż u nas.

tutaj jak będa mieć dostęp do netu będą chłopaki dawać info co się dzieje, gdzie sa.

www.dygresja.blogspot.com

[edytowane 24/7/2007 przez MEDeah]

[edytowane 24/7/2007 przez MEDeah]

MED is not so bad as they say]:>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2007 6:22 pm
mayinka
forumowicz

stopuje przez bardzo tanie kraje no moze z wyjatkie turcji, ale iran, pakistan, indie, nepal sa tanie grosze na jedzenie, ciapongi tez spac bede u ludzi z hospitality club 😛 bo na tym wlasnie polega zycie by marzyć i realizować, w moją wyprawe do maroko nikt nie wierzył a stopnełam :hiya: ludzie nie bojcie sie zycia!!!!!!! tylko jedno sie ma!!!!!! 😀 żyjcie chwilą!!!!!!!

''Jestem wielkie dziecko słońca, nitk mnie nigdy nie rozumie do końca. Chodze zawsze własną droga i wspóczuje tym co tak niemogą'' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2007 8:26 pm
Jyoti
rozmówca

Jeśli jesteś dzieckiem słońca to powinnaś się nazywać Surya 🙂
Wpisz mnie na te Indie !!!! I skontaktuj się ze mną pls, mam wiele pytań.
gg 9789857

All living beings are my self

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2007 5:00 am
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca