Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Życzenia świąteczne dla Was kochani!!!  

Strona 1 / 4 Następny
marcelinka
bywalec

Świętgo w kominie, prezezntów po szyję, zielonej choinki, prezezntów trzy skrzynki, zimnego szampana i Sylwka do rana z racji zblkiżających się Świąt życzę ja 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2005 12:35 pm
Zarathos
bywalec

To i ja sie dolacze do zyczen. Poniewaz zyczyc smacznej rybki tutaj bylo by lekka perwersja...

zeycze wszystkim aby udalow wam sie przekonac do wszego swiatopogladu wszystkich ludzi na swiecie

"Jastrambij. Que babatum intus cruce, ornatum in campo celestino,et in galea accipitrem defert." - Jan Długosz, kronikarz i sekretarz biskupa krakowskiego Zbigniewa Oleśnickiego

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2005 1:37 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Piękne życzenia Zarathosie:)
Ja równiez życze Wam wszystkim spokojnych,spędzonych w śnieżnobiałej,magicznej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia i wielu niezwykłych chwil w Nowym Roku oraz spełnienia najskrytszych marzen i tego abyście zawsze dążyli do celu i próbowali realizowac swoje,nawet najbardziej szalone, pragnienia.
Udanego Sylwestra...ja mam nadzieję,że w tym roku będzie on dla mnie wreszcie wesoły(jade do Mediolanu na spotkanie młodziezy:))
Całuje

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2005 1:43 pm
MoJ
 MoJ
początkujący

Ja lubie innosc, lubie ludzi, bez wzgledu na to czy sa wegetarianami czy nie.kazdy ma swoje zycie i swoj wybor, nie chcialabym nikogo przekonywac do mojego swiatopogladu.
Zycze wszystkim, usmiechu i szczescia i zrozumienia dla drugiego czlowieka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2005 8:27 pm
owieczka26
forumowicz

A ja życze wszystkim: forumowiczom i nie, wegetarianom i mięsożercom: wesołych Świąt i żebyście przeżyli je w sposób jaki da Wam najwięcej radości i satysfakcji, zgodnie z Waszą wolna wola, poglądami i uczuciami oraz dla dobra Waszego i wszystkich istot.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2005 8:40 pm
matylda
rozmówca

Ja tez zycze wszystkim najlepszego......

matylda

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2005 8:48 pm
KleryK
forumowicz

Ja życzę wam wszystkiego najlepszego ! Dużo uśmiechów, zdrowia, szczęścia w rodzinie, wielkich prezentów 🙂 , dobrego jedzonka wege na wigilie ( ja troche przedobrzyłem z bigosem wege) , dużo wolnego czasu i rozwijania waszych pasji !

życzy

KleryK

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2005 10:28 pm
ester
początkujący

😎 Wesołych Świąt.....wszystkim, życzy Ester
:present::present::present:

Kto myśli tylko o sobie, ten traci z oczu świat. Karol Čapek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2005 2:56 am
Jędruś
stały bywalec

ŻYCZĘ DUŻO UŚMIECHU I WIĘCEJ POTRAW WITARIAŃSKICH NA WIGILIJNY STÓŁ.

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:angel: :angel: :angel:
:yltype:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2005 5:27 am

Zdrowia wszystkim życzę!!! 🙂 🙂 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2005 12:36 pm
mokuso
bywalec

Usmiechu na twarzy i spokoju w sercu, bialego sniegu na dworze, cieplej rodzinnej atmosfery... Szczescia, szczescia i jeszcze raz szczescia, i zdrowia 🙂
Zycze ja Mokuso.

I believe in angels

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2005 1:24 pm
ester
początkujący

😎
Przepięknych, Białych Świąt Bożego Narodzenia z Płatkami Szczęścia,Otulonych Magią Miłości,Przykrytych Kołderką
Spełnionych Snów z Płomyczkami Pogody w Oczach życzą Blanka,Mirek,Adam,Dorotka,Filipek,Adelka i Esterka......
:hiya::present:

Kto myśli tylko o sobie, ten traci z oczu świat. Karol Čapek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2005 2:43 pm
Trop
 Trop
rozmówca

Ja też wszystkim życzę wszystkiego najlepszego:)
[url] http://www.peta.org/AutomatedCards/CardFiles/Pages/PreviewFlash.asp?CardID=veg34 [/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2005 4:31 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Temat stary- sprzed 3 lat, wielu spośród tych osób już dawno nie ma na naszym forum.
A odgrzebałam ten temat dlatego, że chciałam Wam już dziś (potem nie będę już mieć okazji) złożyć życzenia Świąteczne. 🙂
Chciałabym życzyć każdemu z Was, niezależnie od wiary i od tego jaki wymiar mają dla Was te Święta, radości, pokoju ducha, prawdziwych przyjaciół, odwagi w realizacji marzeń i samych wegeludków wokół. Całusy :*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2008 2:22 pm
Stanisław
weteran forum

Dziękuję. Tobie i Januszowi życzę świąt radosnych, pełnych miłości i zrozumienia. :red:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2008 2:52 pm
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca