Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Amway  

Strona 1 / 2 Następny
waszakicia
stały bywalec

Amway- firma produkująca m.in. środki czystości takie jak odplamiacze i proszki do prania. Ekologiczna pod względem składników. Produkty są 100% roślinne. Podobno produkty są niezwykle skuteczne i bardzo wydajne. Moja siostra jest tym zachwycona. Podobno składniki są tak bezpieczne że nawet gdyby ktoś napił się jakiegoś z produktów to nic by się nie stalo. Niestety nie wiem czy nie testują na zwierzętach ale napiszę do nich maila jesli nie zapomnę. Podobno świetna firma. Być może że się mylę, piszę to co usłyszalam od siostry. Oto strona tej firmy http://www.amway.pl
Jesli ktoś zna te firmę to niech napisze o nich kilka słów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2007 3:02 am
Jakub
bywalec

Z tego co kojarzę, to Amway był jedną z pierwszych wielkich firm, które przestały testować na zwierzętach w 1989 roku. Wydaje mi się, że pisał o tym Singer w "Wyzwoleniu zwierząt" w uaktualnionym wydaniu, ale jak ktoś ma tę książkę pod ręką, niech sprawdzi. Poza tym w internecie jest to: 🙂
http://query.nytimes.com/gst/fullpage.html?res=950DE7D6103AF931A1575BC0A96F948260

[img]http://i25.photobucket.com/albums/c62/hamletron/priceless.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2007 3:21 am

Skoro roślinne, to po co testowac na zwierzetach.... Sadze, ze sa bezpieczne (: Ale zapytać warto.

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2007 3:56 am
Nantosvelta
forumowy expert

Hmm
Przejrzałam stronkę i muszę przyznać, że nie znalazłam najważniejszych informacji. Otóż są podane kosmetyki, ale np. szampon jest oczyszczający (do jakiego rodzaju włosów?!) Chyba nawet przemknęły mi przed oczami dwie (rzekomo) rózne odżywki, które miały taką samą "nazwę" 🙁
No i nie znalazłam cennika. Napisałam do nich maila. Być może się okaże, że za mało sukcesywnie szukałam 😛 Chociaż wpisywałam w wyszukiwarkę i nic mi nie znalazło 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2007 5:20 pm
katrinko
stały bywalec

A ja się dziwię, że Amway działa jeszcze na polskim rynku, bo o ile z 10 lat temu i więcej było o nim bardzo głośno i wiele osób kupowało ich produkty, to już od dawna nic o nich nie slyszałam. Kiedyś koleżanka próbowala mnie namówić do zapisania się, ale zniechęciła mnie presja sukcesu, że tak powiem, która tam panowała. Wtedy już słyszałam że ich produkty są naturalne, opakowania przyjazne dla środowiśka itd itp, ale o testach nic.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2007 5:33 pm
waszakicia
stały bywalec

To jest firma prowadząca sprzedaż bezpośrednią. Z tego co wiem moja ciotka (z którą nie mam zbyt dobrego kontaktu) jest w tej firmie konsultantką. Mogę podpytać siostrę która u niej kupuje jak to tam jest z tymi cenami.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2007 5:33 pm
tru
 tru
stały bywalec

miałem szampon+odzywka+intensywna odżywka cotygodniowa
miałem wtedy długie włosy - to prawda co reklamują najlepszy szampon świata, ale weźcie pod uwagę że oni sprzedają głownie produkty luksusowe, nie pamiętam ile to trio kosztowało, nie chcę wprowadzic w błąd ale jakiś kosmos, pewnie cały zestaw podejdzie coś pod 80 - 100 zł

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2007 6:38 pm
waszakicia
stały bywalec

No słyszałam ze drogo ale podobno sa warte swojej ceny

Tru nie wiem czemu mi się ciągle wydaje że Ty jesteś dziewczyną...??!? ehehhe 😛

[edytowane 10/8/2007 od waszakicia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2007 7:39 pm
tru
 tru
stały bywalec

nie wiem czemu, może przez mój awatar, ale miś colargol to mężczyzna i to jaki ! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2007 9:13 pm
waszakicia
stały bywalec

Napisałam do nich maila ale nie raczyli odpisać...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2007 2:26 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Tru, tez czekam parę dni i bez odpowiedzi...

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2007 8:35 pm
tru
 tru
stały bywalec

Może tutaj spróbuj:
http://www.amway.pl/visitor_contact_form?process=visitor_contact_form

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2007 8:53 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Dzięki, już wysłałam 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2007 8:56 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Szok 😮
Parę minut temu zadzwoniła do mnei kobieta z Amway.
Ma mi wysłać katalog i cennik 😀
Jakby ktoś był zainteresowany, to zeskanuję i będę mogła porozsyłać mailem (czy to nie będzie plagiat 😮 ??)

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/08/2007 6:47 pm
Krzysiek
rozmówca

Skoro sekta to chyba tam pasuje 🙂 Wydaje mi się że mają wysokiej jakości produkty dla wegetarian ( niestety nie jest ich wiele), zainteresowało mnie żelazo dla wegan, i chyba zaczne suplementować. Może ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą jeśli chodzi o suplementacje?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2008 3:18 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca