Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ania  

annflower
forumowicz

Nie chcę robić kilkanaście czasem nawet nie potrzebnych tematów więc zakładam jeden tutaj i jak niczego nie znajdę gdzie indziej to tu będę zadawać swoje pytania lub coś ogłaszaś. Na początek coś ważnego:
Zbieramy karmę dla psów w schroniskach przez cały 2007rok!
Wejdźcie na www.forum.molosy.pl zarejestrujcie się (co mam nadzieję, że was nie zniechęci) rozejżyjcie, przeczytajcie i oddajcie głos. ważne jest żeby uważnie przeczytać o co chodzi bo źle oddany głos jest nie ważny a 1 WAŻNY GŁOS TO 1KG KARMY DLA PIESKÓW!!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2007 12:17 pm
annflower
forumowicz

Wolontariuszka www.viva.org.pl jest chora na rzadką chorobę - autoagresja komórek. Nie miała odłożonych pieniędzy, wszystko co w życiu zarobiła wydawała aby pomagać zwierzętom, o czym można przeczytać na portalu www.vegie.pl. Teraz - o ironio losu - sama potrzebuje pomocy. Jak to w naszym cudownym kraju bywa, pomimo opłaconych składek zdrowotnych, nie może liczyć na pomoc. ZUS stwierdził po prostu, że jej choroby nie ma w "spisie chorób objętych ubezpieczeniem" i dziewczyna jak dla nich może zwyczajnie umrzeć. Dzięki poprzedniej akcji udało się zebrać część kwoty niezbędnej na przeprowadzenie badań w USA, resztę pokryła z kredytu. Obecnie jest na kosztownej (6000 zł / miesięcznie) kuracji, której kosztów ZUS ani myśli pokryć.

Po więcej szczegółów odsyłam do oficjalnego wątku karoliny, który znajduje się tutaj:

vegie.pl/topics60/729.htm

Ważna jest każda pomoc - Viva przez cały czas prowadzi akcję sprzedaży na allegro fantów przysyłanych przez Was, jeśli macie w domu coś niepotrzebnego, wyślijcie zamiast wyrzucać na śmieci - może uratujecie w ten sposób życie wartościowej osobie? Najważniejsze są pieniądze, ale wiadomo że nie każdy ma. Pomagać można na wiele sposobów, na przykład przekazując dalej tą wiadomość, albo nawet, jeśli ktoś ma siłę przebicia, organizując coś we własnym zakresie.
Autor: szalik_

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2007 12:28 pm
  
Praca