Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

odchodzę  

annflower
forumowicz

odchodzę z tego forum. oczywiście jeśli będę miała problem będę pamiętać o tej stronie. postanowiłam dzisiaj odejść ze wszystkich stron na jakich najwięcej pisałam. internet to strata czasu chyba że szuka się czegoś konkretnie a ja chcę jak najwięcej czasu spędzić pomagając zwierzakom a siedząc tu rzadnemu nie pomogę. serdecznie zapraszam na mojego bloga: www.japonia-zwierzeta-moja-pasja.blog.onet.pl to jeszcze jedyne miejsce gdzie mam ochotę pisać. mam nadzieję że o mnie nie zapomnicie. napisać do mnie można na annflower@poczta.onet.eu pozdrawiam was wszystkich. pa.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/08/2007 4:27 pm
e-anandas
bywalec

Internet strata czasu?? Na szczescie uwazam zupelnie inaczej. W internecie mozna znlaezc wszystko, ktos kiedys powiedzial ze jesli czegos nie ma w internecie to gdzie indziej tez tego nie znajdziesz. Zalezy jak i do czego go wykorzystujesz. Wszystko co mi potrzebne do zycia, pracy i nauki znajduje w necie. Zwierzakom tez mozna pomoc korzystajac z netu i mysle ze bardzo skutecznie. Jest to najszybsza forma komunikacji i dociera do najwiekszej liczby ludzi, wiec trzeba to wykorzystac.

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2007 10:25 pm
waszakicia
stały bywalec

No jeśli internet lub komputer to strata czasu to ja nie wiem co ja tu robię. Mam być informatykiem...całe życie będę miała styczność z internetem i komputerami. Annflower nie musisz spędzać przy kompie całego swojego czasu. Internet jest pomocny w wielu sprawach, jak pomagać zwierzetom też mozna się tu dowiedzieć, wiele stron internetowych pomaga schroniskom dla zwierząt. Super jeśli chcesz pomagać zwierzakom ale nie musisz przez to rezygnować z przyjemność i jako takiej skarbnicy wiedzy. 😉 Twój wybór, ale odpoczynek od komputera też dobrze robi. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2007 10:32 pm
  
Praca