Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

reklamy  

Strona 1 / 6 Następny
mandolina
forumowicz

Czy widzieliście jakieś reklamy które was wnerwiają?? Ja ostatnio widziałam reklamę Morlin i mnie szlag trafia jak to widzę! Nie wiem co mnie tak porusza ale chyba głupkowate hasło "morliny radości nigdy dość" hehe. Czy tylko mnie telewizor potrafi doprowadzić do szału!!??

~~

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2007 11:42 pm
vegetena
stały bywalec

Był taki temat jak nie więcej, jak to się mówi, korzystaj z forumowej wyszukiwarki 😉 Pierwszy raz widząc tą reklamę, jeszcze nie do końca, myślałam, że będzie o czym innym, bo treść mi się spodobała, ale patem, to brak słów. O wiele bardziej wolę tą Plus gsm o dzieleniu się 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2007 11:45 pm
e-anandas
bywalec

Reklamy sa dla okreslonej czesci spoleczenstwa, ktora nie wie czego chce i mozna im wszystko "wcisnac". Nie ogladam TV wiec nie wiem jaka to radosc. Wiem ze to wielka strata czasu i wole tracic czas w necie 😉

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2007 2:23 am
Lilith81
bywalec

Reklamę wzmiankowanej firmy widziałam jedynie na bilboardzie-jezioro, krajobraz anielski prawie i materac dmuchany.... z parówek :thumbdown:
Nie oglądam reklam (i w ogóle tv). Przestały być informacją o produkcie, a stały się "ogłupiaczami" nadmiernie rozbudzającymi potrzeby wcześniej nie istniejące.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2007 1:46 pm
e-anandas
bywalec

Tych parowek naprawde nie widzialem. Ostatnio pojawily sie ciekawe reklamy z haslami: OSZCZERSTWA, POGARDA... i te mi sie podobaja 🙂

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/09/2007 7:16 pm
Lilith81
bywalec

Widziałam tę reklamę (play "Kucharz") po raz pierwszy w kinie przed seansem filmu "Ratatuj" (reklamowanego nawiasem mówiąc jako film familijny), więc nie wiem, być może była już komentowana i omawiana na forum...Jestem ciekawa co o niej sądzicie...Ja byłam w szoku...
http://pl.youtube.com/watch?v=OrhZ8qQwMPY

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2007 1:05 am
xxl
 xxl
weteran forum

Szczerze, to dopiero dzisiaj zakapowałam o co w ogóle w tej reklamie chodzi :p ale nadal uważam, że jest kompletnie bezsensowna i nie mam pojęcia, co autor miał na myśli i czemu to ma służyć. Szkoda, że znowu wykorzystuje się zwierzęta do wywoływania śmiechu :/ Toż to wypiera ze współczucia. Pies we wrzącej zupie? Przez głupią panią? Odganiany nogą? Do mnie to nie przemawia. Tak samo reklamy Sprite - czysty niesmak.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2007 1:43 am
Denis
bywalec

nie lubie reklamy Jogobeli nie wiem dlaczego...
a z takich nie wege to reklama keczupu w ktorej hamburger spiewa jak on to lubi byc jedzony z tym keczupem
ale nie stety nie pamietam nawy 🙁

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2007 6:45 pm
Stanisław
weteran forum

Czy u Was też wyskakuje na forum u góry okna napis reklamowy: [b]Czy p...łeś już dzisiaj trawkę ?!?! [/b] 😡

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 2:10 am
hipiska
weteran forum

U mnie nie Stanisławie 🙂

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 2:30 am
Stanisław
weteran forum

Hipisko, ja nie żartuję. Mówię poważnie. Zastanawialem się, czy to nie robata Kudłacza ale przecież Admin by nie pozwolil na takie rzeczy 🙁

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 2:40 am
StellaArtois
weteran forum

u mnie też

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 2:41 am
Likwidator
bywalec

zdecydowanie gorsze są reklamy od google (te na samym dole) - czasem trafiają się art. mięsne/myśliwskie 😮

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 3:06 am
jazz
 jazz
stały bywalec

może ociupinkę nie na temat ale nie będę tworzyć nowego o reklamach. czy podoba wam sie jesienna ramówka tvn? muzyka w tej ramówce jest niesamowita 🙂 Imogen Heap - Just for Now

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 3:15 am
leslie
bywalec

Czy u Was też wyskakuje na forum u góry okna napis reklamowy: [b]Czy p...łeś już dzisiaj trawkę ?!?! [/b] 😡

u mnie tak

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 3:50 am
Strona 1 / 6 Następny
  
Praca