Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

reklamy  

Strona 2 / 6 Wstecz Następny
Catinahat
bywalec

Nie mam i nie chce mieć tv, wybiłam mojemu facetowi z głowy pomysł a zakupie cyfry plus, po co komu takie śmiecie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 3:52 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Czy u Was też wyskakuje na forum u góry okna napis reklamowy: [b]Czy p...łeś już dzisiaj trawkę ?!?! [/b] 😡

Ja kliknęłam w ten baner i proszę chodzi o sok z młodego jęczmienia i chlorellę , reklama tych zdrowych produktów 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 4:01 am
Stanisław
weteran forum

A więc o to chodzi 😉 😀
Przepraszam Kudłaczu za niesłuszne oskarżenie 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 4:12 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Na taką trawką chętnie bym się skusiła.Jeszcze nigdy nie próbowałam. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 4:29 am
Cheery
rozmówca

Bardzo wkurzyła mnie reklama kostki rosołowej Knorr ,świeże warzywka z bazaru ,no i facet goniący kurkę po bazarze z taką uśmiechniętą miną "to nic innego jak świeży drób ,warzywa..." a fe ,nienawidzę ,powtarzam nienawidzę tego 😡
Po za tym ,może nie reklama w tv ,ale na bilboardzie ,gdy jestem w mieście ,wielki obrazek uśmiechniętego ,pięknego prosiaczka z napisem "sklep mięsny "Prosiaczek"" :/
Oraz większość reklam z Playa... ,a przede wszystkim reklama "jak oni śpiewają" ,jakie to śmieszne :/ jak wcale...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 4:54 am
StellaArtois
weteran forum

reklamy mobilkinga są faktycznie okrutne, jeszcze nie lubię reklam, w których mamusia gotuje obiad, a cała rodzina czeka przy stole, a jedyną ambicją mamusi jest dogodzic podniebieniom rodzinki

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 2:34 pm
Catinahat
bywalec

Jak sie reklamy ogląda raz na pół roku to wydają się jeszcze głupsze i zdecydowanie odstraszają od kupienia reklamowanych produktów, nawet te niby 'niegłupie' reklamy wydają się koszmarnie zakłamane. Dlatego polecam wszystkim mały odwyk. Dobrze robi na psychikę. Jak w wakacje byłam w Polsce to nie mogłam uwierzyć że takie koszmarne bzdury gadają w tych reklamach i że na ludzi to działa.
Ten mobilking to już w ogóle przeginka ale przecież znajdą się głupole macho którzy dadzą się zmanipulować i będą karmić swoje biedne ego posiadaniem żałosnej sieci. I nawet nie będą wiedzieli że ktoś gra na ich poczuciu własnej wartości. A jeśli znajdą się jakieś panie które zdecydują się 'tylko poprosić' to zapewne będą z gatunku tych które własnego życia nie mają i całą swoją śmieszną egzystencję podporządkowują facetom.

Żenujące.....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 3:19 pm
leslie
bywalec

nie lubie reklam mcdonalda i KFC ale abrdziej KFC albo jorug jogobella-ta reklama jest tak idotyczna...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 12:17 am
Sagamore
stały bywalec

mnie z reklam swego czasu rozwalała ta z kremem(?) na suche i spękane pięty..może to przez płeć albo wiek sam nie wiem 😎

dobrze, że już jej nie puszczają

😉

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 3:14 pm
Nantosvelta
forumowy expert

TV nie oglądam już chyba od lat, praktycznie, ale nie nawidzę reklam Cropp Town. Mam do tej firmy uraz. Raz (cała afera z tego wyszła), był gryzoń, który zamiast pupy i ogona miał kiwi (a później dziwią sie, że dzieciaki znęcają się nad biednymi zwierzaczkami 🙁 ) a później mieli misia sado-maso, który az nawoływał do pedofilii 😡 Co teraz mają, nie mam pojęcia, jak widze z daleka cropp to odwracam wzrok pogardliwie 😡

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2008 5:18 am
Mayka
bywalec

Pamiętam tą reklamę z gryzoniem, była na szybach tego sklepu. To był chyba chomik, przekrojony był na pół i ze środka zamiast krwi wyciekał zielony płyn, bo jego pupa to była połówka kiwi. Coś okropnego 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 8:53 pm
Stanisław
weteran forum

http://pl.youtube.com/watch?v=gg6x8ThUuVk&feature=related

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2008 9:51 pm

W ogóle wszystkie reklamy są głupie.

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2008 7:11 pm
rubia
forumowy expert

Mnie najbardziej irytują reklamy kredytów, bo są tak podawane, jakby tych kredytów nie trzeba było nigdy spłacać (miła pani przychodzi z gotówką do domu, uśmiechnięty pan zapewnia, że potrzebuje tylko naszego dowodu, a wtedy dostaniemy taką gotówkę, że ho ho...). Potem biedni emeryci, którzy się na to złapią, mają same kłopoty. Poza tym złoszczą mnie reklamy funduszy emerytalnych, działające w myśl zasady: płać, naiwny człowieku, a i tak nie masz pewności, czy coś z tego będziesz miał na starość. 😡
Panie gotujące pyszne obiady z proszku lub z puszki dla zachwyconej rodziny też mnie denerwują. 😮
Wizualnie najładniejsze są chyba reklamy kawy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2008 9:54 pm
agata18
bywalec

mnie denerwują prawie wszystkie (oprócz simplusa i allegro)

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2008 1:34 am
Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  
Praca