Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

reklamy  

Strona 6 / 6 Wstecz
Anonim
bywalec

Ale też nie jestem jedyną, która na nią wpadła. [url] http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/141141,reklama-piccolo-szkodliwa-dla-dzieci.html [/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2011 8:46 pm
eRZet
weteran forum

Ktoś zrobił coś, co ja powinienem już dawno 😛

THE ILLUSION OF CHOICE:

[url] [/url] [img] [/img]

[edytowane 11/5/2012 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2012 2:34 pm
Szpicelek
forumowicz

Ale ja nie wmawiam nikomu i sie nie wyklocam ze jedzenie z mc jest zdrowe i w ogóle. Wiem ze to totalne gówno. Jem bo to jedna z niewielu rzeczy jakie mi smakuja. A czasem chce zjesc cos smacznego.

bardzo mi przykro, że gotowanie dań wegetariańskich czy poszukanie jakichś alternatywnych miejsc na mieście, w których można smacznie zjeść Cię przerasta.
no fakt, nie każdy jest mistrzem w kuch, ale żeby całą tablicę mendelejewa zjadać
pytanie zatem- co tu robisz na forum wege?

a co do reklam to wkurzają mnie już wymienione dania z torebki; suplementy diety, jak to trzeba brać witaminy a szczególnie magnez, bo nam tak strasznie wszystkiego brakuje, i przede wszystkim te stereotypowe reklamy proszków do prania, płynów do naczyń, środków czystości, zmywarek, żelazek etc a ponoć jest równuprawnienie
współczuje w tym momencie mężczyznom, którzy są zmuszeni zostać w domu, zajmować się domem a ich kobiety pracują- biedni Ci mężczyźni, bo zostają w tym momencie wykastrowani

[edytowane 11/5/2012 przez Szpicelek]

Szpiceluś

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2012 6:27 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Kropla Beskidu to też Coca Cola. Cappy też. Tego tam brakuje. Pewnie wielu lokalnych "marek".

[edytowane 11/5/2012 przez Lily]

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2012 6:28 pm
eRZet
weteran forum

No tak, przydałaby się również i polska wersja. Trzeba by się za to zabrać 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2012 6:35 pm
cienkun
rada starszych

Szlag mnie trafia przez fakt, że na youtubie pojawiły się reklamy. I tak jak widzę na pasku że wpierw będzie reklama, to wyłączam szybko dźwięk i odwracam wzrok.
Niech ich szlag trafi, przestaję lubić youtuba. 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2012 3:35 pm
eRZet
weteran forum

Mam podobne odczucia. Odśwież stronę, bo one pojawiają się losowo i przeważnie pomaga.
Przynajmniej pomagało do niedawna.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2012 4:40 pm
Strona 6 / 6 Wstecz
  
Praca