Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ankieta  

Strona 1 / 2 Następny
Srebrna
stały bywalec

Cześć!
Dawno mnie tu nie było, przyznaję. Ostatnio mam sporo pracy, czasu mniej, w związku z czym dyskusje z Wami zeszły na dalszy plan. Mam nadzieję, że się nie gniewacie; kto wie, może mnie tu ktoś jeszcze pamięta ;). Przyznaję, że zamiast sprzątać tutaj, przesuwać wątki i kłócić się o prawa nas wszystkich, zajmuję się teraz równie fascynującymi sprawami. Jedną z nich jest pisanie pracy, od której wiele dla mnie zależy. W związku z tym, zwracam się do Was o pomoc. Czy bylibyście skłonni wypełnić dla mnie małą ankietę? Anonimową, rzecz jasna. Jedynie osiem pytań, dotyczących komunikacji niewerbalnej i zależy mi tu na odpowiedziach każdego z Was, inteligentnych ludzi, którzy się od siebie znacznie różnią, nie jakichś ekspertów z dziedziny interakcji międzyludzkich.

Jeśli jesteście skłonni mi pomóc, podajcie mi swoje maile (w tym temacie, albo w wiadomości prywatnej, jak wolicie). Byłabym Wam bardzo, bardzo wdzięczna...

P.S. Mam nadzieję, że wkrótce znajdę więcej czasu, by zaglądać tu częściej, niż tylko wtedy, gdy czegoś potrzebuję 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 3:11 pm
Admin
stały bywalec

Hej 😉
wyslij mi na maila, pomoge z chęcią. Fajna tematyka.

P.S. Mam nadzieję, że wkrótce znajdę więcej czasu, by zaglądać tu częściej, niż tylko wtedy, gdy czegoś potrzebuję 😉

;> ja tez 😛

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 4:54 pm
Natasha
stały bywalec

wiślij mi na:

kluska7@onet.eu 😀

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 4:59 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

jagaf@autograf.pl -chętnie wypełnię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 9:13 pm
lucylu
bywalec

chętnie ci pomogę, lunka.d@wp.pl

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 10:49 pm
Amvaradel
rozmówca

amvaradel@o2.pl
Z tym, że ja jestem psychologiem... ale mogę poprosić o wypełnienie ankiety kilku osób, które nie mają takiej specjalizacji 🙂

http://ekoprzewodnik.pl/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2007 11:20 pm
vegetena
stały bywalec

Chętnie pomogę -
ketsisu@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2007 2:11 am
Deleted
forumowy expert

Ja również się dołącze - zibiprzemek@o2.pl 🙂

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2007 2:41 am
degora
początkujący

degora@o2.pl 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2007 10:18 am
JankeS
bywalec

j.blaz@wp.pl - też postaram się wypełnić 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2007 12:17 pm
Wege-mewka
bywalec

mewa.95@onet.eu pisz, pisz :))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2007 12:20 pm
kamma
stały bywalec

ja też bardzo chętnie, i ja też psycholog. Ale obiecuję, że postaram się nie roztrząsać pytań, tylko odpowiadać szybko i zgodnie z pierwszą myślą 😉

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2007 1:06 pm
Ridareta
bywalec

poturbowana@wp.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2007 1:37 pm
zapapalka
rozmówca

zapapalka@wp.pl

Nie wiem jaka broń zostanie urzyta podczas trzeciej wojny światowej,ale czwarta będzie na maczugi. . .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2007 11:59 pm
moniulekm
bywalec

polecam się do wypełnienia ankiety 😛

moniulekm@poczta.onet.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2007 1:46 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca