Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nasze hobby i sposób na relax  

Strona 2 / 10 Wstecz Następny
velvet
bywalec

Mam dużo sposobów na relaks.
Uspokajająco działają na mnie moje koty, wystarczy chwila głaskania miękkiego futerka, mruczenie i odrazu działa! Już sama obecność napaja mnie dobrą energią. W sumie to nie wyobrażam sobie życia bez tych zwierzaków. Od najmłodszych lat jestem typową "kocią mamą".
Muzyka, ale tylko dlatego że potrafi zagłuszyć to czego nie chcę słyszeć.
Zbyt relaksujaca muzyka potrafi wprowadzić mnie w nastrój melancholi, co nie wróży nic dobrego.
Marzenia, plany... Potrafią czasami podnieść na duchu.

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2008 1:29 pm
kumkum
forumowicz

Na mnie najbardziej działa czytanie książek z kotami - wylegujacymi się na mnie i mruczącymi (mam ich 5 więc jest czego posłuchać:))
Długie spacery i pachnące kąpiele:)

kum kum

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2008 3:39 pm
poison_girl
początkujący

Jedzenie...bo jest sensem mojego zycia 🙂
Muzyka...dobry metal nigdy nie jest zly
Jazda na lyzwach
Plywanie....albo raczej przebywanie w wodzie
Przebywanie z moimi kochanymi swirami..czyli kumpelami ktore zawsze zrozumieja i zaakceptuja
Ostatnio jazda konna...ale nie wiem czy mozna to nazwac jazda czy raczej obijaniem posladkow
Ale tak naprawde i najbardziej to mnie relaksuje przebywanie a schronisku dla bezdomnych zwierzat...jakies 50 mokrych noskow i ogromnych serduszej ktore kochaja bazinteresownie...a za poswiecony im czas potrafia sie pieknie odwdzieczyc(nie to co ludzie). Spacerki z psami i lezenie na jakies polance czy lace z psem u boku

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/02/2008 11:45 pm
Stanisław
weteran forum

Skoro wypłynął ten temat to może i ja coś skrobnę.
Moim sposobem na dobry relax jest jazda rowerem po lesie, rąbanie drzewa aż się zmęczę i ostatnio polubiłem taniec. Taki beztroski w rytm muzyki. Daje mi dużo radości i doskonale mnie odpręża. Właśnie teraz słucham: "W kinie w Lublinie" i mam ochotę zatańczyć. :spryciarz:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2008 12:26 am
Milunia
bywalec

Ciekawy temat...hobby i pasje...Dla mnie wspaniałe są długie spacery i wycieczki piesze bez celu...obcowanie z naturą,wsłuchiwanie się w jej odgłosy...Piękne 🙂
A poza tym uwielbiam haftować,malować witraże,składać różne cudeńka z papieru 🙂
Często słucham dobrej muzyki i tańczę 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2008 1:19 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Zimą to oczywiście narty, w tym roku były to Alpy bo u nas brak śniegu.Relaksu próbowałam z jogą , działa choć teraz nie praktykuję. No a w domu zajmuje mnie uprawa kwiatów i opieka nad pupilem z avatora to papuga-żako , jest dość duża.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2008 2:52 am
Stanisław
weteran forum

Ale pieeeeękna jest ta papużka. Taką masz w domu ? 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2008 2:24 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Tak mam ją w domu od 8 lat. Ona ma jakieś 11 lat, ale takie papugi żyja około 60. Umie gadać .....dużo gada, jest świetna i absorbująca.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2008 2:35 pm
nova.nike
bywalec

Moje hobby to dłubanie 😎 he he.... czyli tzw rękodzieło. Teraz mam okres scrapowania, czyli albumy na zdjęcia i kartki. Ale przewinęło się w moim życiu sporo tego, wyszywanie, wydmuszki, domki dla ptaków, doniczki i korki, obklejanie serwetkami różnych sprzętów i wiele innych 😛 Ale niestety nie mam juz tak jak kiedyś dużo czasu na to 🙁 Zwłaszcza że jest tyle innych ciekawych rzeczy do robienia. Uwielbiam bowiem czytać, chyba najbardziej kryminały. Przy spokojnej muzyczce z ciepłym kakao 🙂 Przy szybszej muzyce to lubie troche potańczyć, niestety nie za często, bo w klubach jest sporo dymu, którego nie znoszę. Oh... czekam tylko na te ustawę o zakazie palenia w miejscach publicznych 😉 Lubię też jeździć na rowerze, latem gdy jest ciepło, po różnych szlakach wokół Poznania, nad jeziorem... W ogóle bardzo lubie wodę i wszelkie sporty wodne. Pływanie, nurkowanie, żeglarstwo... Ciepłe powietrze i wiatr we włosach. I jest cudownie 😛
A gdy jestem zdenerwowana to rozpręża mnie pieczenie, a zwłaszcza pieczenie chleba 😎

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2008 2:38 pm
Mayka
bywalec

Mnie relaksują spacery z psem, chociaż nie mogą być zbyt długie, bo psina ma prawie 13 lat, bardzo chore serducho i problemy ze stawami. Oprócz tego lubię jeździć na rowerze, słuchać muzyki, jeść czekoladę, wylegiwać się na plaży i pływać w morzu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2008 6:54 pm

Mnie relaksują spacery z psem, chociaż nie mogą być zbyt długie, bo psina ma prawie 13 lat,

Ja też kocham sacery z psem tylko, że moja psina ma 3 lata i muszą byc długie! Mieszkamy w mieście, ale na całe szczęście na obrzeżach i mam pola niedaleko. Poza tym uwielbiam się z nim bawić=szarpać, tańczyć (też z psem) i... składać meble 😎 Niedawno nawet kupiłam nową komodę, ale jak mi ją przywieźli, to się okazało, że była już złożona 😡 Musiałam przeboleć...
Lubię też czytać i czytam kiedy tylko mam czas=pies mi pozwala mieć czas dla siebie samej:) Pozdrowienia dla wszystkich, którym posiadanie psa zajmuje 24/24 h!

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2008 9:11 pm
StellaArtois
weteran forum

oczywiście, spacery są zawsze na pierwszym miejscu, a jako że przebywam z dala od domu, nie mogę spacerowac z moim czworonogiem tak często jak bym chciała, poza tym też rysowanie, gotowanie( to takie przyziemne zajęcie, ale też potrafi dac wiele satysfakcji), jednak poza tym wiele czasu marnotrawię przed komputerem, udając, że coś robię...chodzenie ze znajomymi do klubów i na koncerty,albo po prostu piwko na świeżym powietrzu nad jeziorkiemXD

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2008 11:03 pm
Wegej
początkujący

Muzyka. Ostatnio tylko chorwacka i rosyjska.

A co masz konkretnie z tej chorwackiej muzyki? Bo możę byśmy sie czyms przehandlowali? 🙂

pozdrav! 😉

ПЕДЕРИ СУ ЧУДНИ! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2008 3:28 am
noe
 noe
rozmówca

Ale temat się zakurzył 😛

W wolnym czasie w tygodniu rowerek.. gdzieś skoczyć, po czymś zjechać..
W wolne, świąteczne dni jazda rowerkiem z aparatem [url= http://picasaweb.google.pl/krolik.p]tutaj jakieś moje fotki 😉 [/url]
W weekendy często wypady w Jurę Krakowsko-Częstochowską celem wspinaczki (tylko sportowej), ewentualnie jakieś niskie góry (np, Tatry)..
Na urlop to koniecznie wyjazd w (wysokie) góry, zazwyczaj w Alpy w celu lekkiej wspinaczki, hikkingu..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2009 1:54 am
Dyzio
stały bywalec

Świetnie się relaksuję gdy mogę się tutaj z Wami pośmiać i pożartować 😀 Lubię też wypady rowerowe do lasu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2009 2:03 am
Strona 2 / 10 Wstecz Następny
  
Praca