Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nasze hobby i sposób na relax  

Strona 3 / 10 Wstecz Następny
pmk
 pmk
bywalec

A ja uwielbiam jeździć na rowerze jak jestem umysłowo zmęczony 🙂 i dyskusje filozoficzne kiedy jestem fizycznie zmęczony 😛 ...

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2009 2:10 am
ankaopolanka
początkujący

Oczywiście relaks to tylko poza domem 🙂
Jazda konna, wycieczki poza miasto (Jura + Bieszczady + Sudety) i leżakowanie na łonie natury.
Ciszaaaa i spokój...
🙂 Ale się rozmarzyłam...

Anka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2009 2:41 am
Fatty
weteran forum

Zawsze najlepiej odstresowywało mnie jedzenie ;), ostatnimi czasy zamieniłam to na bieganie.
Relaksuje mnie też wgapianie się w moje ryby 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2009 10:06 pm
Katinka
bywalec

przede wszystkim aktywność fizyczna -joga, ale jeśli praktukuję po to by się zrelaksować to raczej w dynamicznej formie.
ostatnio gotowanie mnie relaksuje (i jedzenie 😉 ) na szczęście niskokalorycznych rzeczy, więc bez negatywnych skutków.
no i niezawodny kobiecy sposób -zakupy odzieżowo-kosmetyczne 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2009 2:11 am
noe
 noe
rozmówca

ja dziś delektowałem się burzą...

http://picasaweb.google.pl/krolik.p/Burza#

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 3:55 am
pmk
 pmk
bywalec

noe super zdjęcia:cool:, na żywo też to świetnie wyglądało:P i jeszcze to uczucie jakby ktoś chciał nasze miastko zmieść z powierzchni ziemi:scared: ...

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 12:31 pm
noe
 noe
rozmówca

uczucie jakby ktoś chciał nasze miastko zmieść z powierzchni ziemi:scared: ...

[url= http://picasaweb.google.pl/krolik.p/CumulonimbusArcus]tutaj masz bardziej dramatyczne z Pabianic[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 1:36 am
pmk
 pmk
bywalec

No tak ja mieszkam na wielkim bokowisku, więc jakoś to przeszło, ale na luźniejszych obszarach to musiał być niezły huragan :scared: :scared: brrrr

Jedno co mnie zdziwiło, to to, że miałem prąd :P, bo zawsze nawet przy mniejszych błyskach, piorun trafiał w to co nie trzeba 🙁

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 1:52 am
rubia
forumowy expert

jak zwykle: chodzenie i pisanie 😀 i duużo dobrej muzyki i literatury 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 1:59 am
xGetBoredx
bywalec

Mnie jako tako relaksuje muzyka i ciekawa literatura. Do tego najlepiej gdzieś w otoczeniu zieleni. Dosłownie mógłbym spędzić w ten sposób całe wakacje - zamieszkać w lesie ze stertą książek i ogromną ilością nut.
Z hobby to deskorolka i gitara elektryczna. Chociaż rzadko kiedy można się zrelaksować, zwłaszcza przy tym pierwszym. Częściej jednak mam powody do irytowania się.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 4:06 am
greene
bywalec

Mnóstwo rzeczy. Ale największą siłą jak dla mnie jest sport. Podczas aerobicu, jazdy na rowerze, pływania czy uprawiania sztuk walki wzrasta u mnie poziom endorfin 🙂 Po solidnym wysiłku, jest zmęczenie. Dobre zmęczenie, takie po którym śpi się błogo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2009 8:07 pm
pmk
 pmk
bywalec

jakie sztuki walki ćwiczysz ?

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2009 10:58 pm
Mayka
bywalec

Do mojej wcześniejszej wypowiedzi dorzucę jeszcze czytanie książek i fotografię. Ja i aparat jesteśmy od jakiegoś czasu nierozłączni, a fotografuję najchętniej krajobrazy, kwiaty i zwierzęta.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2009 6:34 pm
Mayrah
początkujący

pasja, hobby .. dla mnie to fotografia architektury oraz urbex .. uwielbiam odwiedzać miejsca inne i niesamowite - niecodzienne... i zupełnie nowe ... niedawno byłam na Islandii a za jakiś czas zamierzam solidniej zacząć studiować zasady harmonii i równowagi umysłu i ciała ... uwielbiam jazdę na rowerze i kupować albumy fotograficzne.. no i czy wspomniałam o przyprawach? mam świra na punkcie zbierania oryginalnych przypraw i ubarwianiu nimi najzwyczajniejszych posiłków.. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2009 11:47 pm
mika24
forumowicz

Mnie ostatnio najbardziej relaksuje wylegiwanie się na trawie w promieniach słonecznych przy dŸwiękach ulubionej muzyczki 🙂 Czasami mało trzeba do szczęœcia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2009 12:32 am
Strona 3 / 10 Wstecz Następny
  
Praca