Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nasze hobby i sposób na relax  

Strona 5 / 10 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

😛

Ja znam kilka nieznaczących słówek no i zawsze mogę powiedzieć do psa po japońsku osuwari czyli siad 😉 takie pierdoły pamiętam.... nic znaczącego co pozwoliło by nawiązać jakąś rozmowę 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 11:23 pm
czapla_666
bywalec

Hobby, albo i cos bardziej:) Harcerka przede wszystkim:) To zajmuje mi 80% wolnego czasu:) Pozniej jakies dwa zespoly, wolontariat, konie, jak mam czas to biegam dlugie dystanse:] A sposob na relaks? Sen i tyle:]

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2009 2:31 am
greene
bywalec

Ja kilka dni temu odkryłam pilates. Fantastyczna sprawa. Natrafiłam na dobrą nauczycielkę, która obserwuje uczniów i w razie potrzeby, podejdzie poprawić ustawienie ciała. Po godzinie zajęć- pełen relaks i odprężenie 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2009 4:31 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Pmk, pytałeś jaką sztukę walki uprawiam, a więc prawie dwa lata już trenuję capoeirę. To brazylijska sztuka walki. Głównie praca nogami i akrobacje 😛

Widziałam jakiś czas temu pokaz capoeiry, fantastyczny był, i nie wiem czemu ale faceci byli lepsi w tym 😛

ja nadal przechodzę i ciągle odbijam się jak od ściany...

posłucham trochę gadających japońców, znowu próbuję i znowu się odbijam ... over and over again 😎

Ekhm, ja niby też mam się uczyć 😛 ale przynajmniej CODZIENNIE, dosłownie, oglądam animce i słucham j-rocka/popu więc osłuchiwanie się zaliczam wzorowo, a ile już słówek i zwrotów tylko dzięki temu umiem! Ale wreszcie kupiłam sobie blok techniczny, co by robić fiszki, więc wykręty się skończyły 😛

[edytowane 24/7/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2009 2:28 am
greene
bywalec

"Widziałam jakiś czas temu pokaz capoeiry, fantastyczny był, i nie wiem czemu ale faceci byli lepsi w tym"

Nie da się ukryć- chłopcy są zazwyczaj lepiej rozciągnięci oraz bardziej wysportowani. A przede wszytskim nie brak im odwagi- stąd różne akrobacje na rękach, salta i solidne wykopy. Kobieta kobietą- nie będzie szarżować, ze względu na obawy o swoje życie
😀 Wiadomo- my kobietki dysponujemy raczej większą wyobraźnią, stąd zdrowy rozsądek. Choć przyznam się, że na międzynarodowym festiwalu capoeiry w Warszawie spotkałam parę dziewczyn, które nie miały sobie równych 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2009 3:47 pm
pmk
 pmk
bywalec

Gdzie się podziało wasze feministyczne podejście? 😮

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2009 4:12 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Pmk, Ty się dobrze czujesz? Ja nie jestem feministką, wiec dlaczego miałabym mieć feministyczne podejście? 😮 😮 Wręcz przeciwnie, wkurza mnie takie najeżdżanie na siebie nawzajem kobiet i mężczyzn.

[edytowane 26/7/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2009 5:15 pm
StellaArtois
weteran forum

Lovii nie zwracaj uwagi na posty pmk, szkoda nerwów, ja je ignoruję 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2009 5:24 pm
pmk
 pmk
bywalec

To musisz mieć mało przyjaciół jak tak łatwo ludzi ignorujesz 🙁

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2009 5:27 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Nawet nie zaczynajcie 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2009 8:00 pm
pmk
 pmk
bywalec

To żeby zażegnać spór, szybkie wytłumaczenie dla koleżanki Lois. Chodziło mi oto, że nieprawdziwe jest stwierdzenie iż mężczyźni są bardziej sprawni niż kobiety gdyż tych drugich jest po prostu mniej, przez co jest mniejsza szansa wyłuskania prawdziwego talentu.

The End

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2009 8:10 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Masz rację Fasol, będę go traktować jak powietrze bo szkoda nerwów ale przedtem muszę mieć ostatnie zdanie 😛
PMK, widzisz, my mamy tyle znajomych, że możemy sobie pozwolić na ignorowanie kogoś tak wkurzającego jak Ty bo nic nie tracimy 😛
I nie jestem "Lois" , Ty PCK, kup sobie okulary bo chyba jesteś ślepy na literę 'v'.
I nie ględź tu o nie wiadomo czym bo ja mówiłam, że na tamtym konkretnym pokazie faceci byli lepsi, a Ty wyjeżdżasz z jakimiś ogólnymi stwierdzeniami.
Nie mam już do Ciebie nerwów, od tej pory masz ode mnie permanentnego ignora :>
Jak to mówią: 'Nie wdawaj się w kłótnię z idiotą, najpierw zniży cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem'. 😎

[edytowane 26/7/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2009 12:05 am
pmk
 pmk
bywalec

Na wstępie pragnę przeprosić wszystkie osoby które to będą czytać, gdyż nie jest moim ulubionym zajęciem ocenianie czyichś charakterów (zresztą rzadko to robię publicznie) ale teraz zostałem do tego zmuszony.

Po pierwsze jesteś bardzo dziwną dziewczyną, która nie wie co to jest "smutna anegdotka", która nie wie co to jest "uć" (chociaż tutaj jak w google wklepiemy to znajdziemy), która wielokrotnie czepia się innych forumowiczów.

Po drugie moje zdanie nie było w żaden sposób skierowane do ciebie, nie jesteś pępkiem świata i nie wszystko co piszę odnosi się do ciebie.

Po trzecie chwalenie się że się ma wielu przyjaciół w internecie jest naprawdę godne pochwały, równie dobrze mogę napisać, że jestem premierem Polski a pmk to zmyłka.

Po czwarte dziewczyno zanim zaczniesz kogokolwiek oceniać, poczytaj swoje posty i jakie tam głupoty popisałaś, ja w odróżnieniu od ciebie staram się myśleć o wszystkim co pisze, a nie klepać co mi do głowy przyjdzie, jeśli popełniam błędy to zawsze za nie przepraszam i nigdy ślepo nie brnę w jakieś dziwne kosmiczne argumenty.

Po piąte nienawidzę czegoś takiego jak ignorowanie kogoś. Może mi powiesz jeszcze kogo następnego zignorujesz? Tylko ludzie słabi stosują taką metodę, nie umiejący się pogodzić z rzeczywistością, czy też przekonani o swojej doskonałości ludzie patrzący na innych z góry.

Życzę powodzenia w przyszłym życiu. I mam nadzieje że kiedyś zmądrzejesz, szczerze ci tego życzę.

Pozdrawiam

P.S.

Na tym forum nikogo nie staram się nigdy obrazić, nikogo się nie czepiam itd. itp. Jak ktoś zwraca mi uwagę zawsze przyjmuję ją z szacunkiem i staram się zmienić styl wypowiedzi czy argumentacji. Nigdy jednak nie podobało mi się chamskie czy autorytarne wypowiedzi, których teraz jestem ofiarą i nigdy nie przestanę z nimi walczyć w swojej obronie czy też kogoś innego.

pmk

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2009 12:38 am
xxl
 xxl
weteran forum

No i zaczęliście. Bawcie się na privie, otworzę jak podniecenie opadnie. Niech darują osoby, które chwilowo nie będą mogły się wpisać w tym temacie.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2009 12:49 am

Malowanie obrazów , czytanie książek,słuchanie muzyki i ..samodoskonalenie własnej osoby.
🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2009 2:32 am
Strona 5 / 10 Wstecz Następny
  
Praca