Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nasze hobby i sposób na relax  

Strona 6 / 10 Wstecz Następny
.Cherry.
rozmówca

Gram na gitarze,słucham muzyki, malowanie obrazów,czytanie, filmy z Johnnym Deppem <3,pisanie pamiętnika...

Łzy są kroplami duszy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 9:50 pm
Doriska
rozmówca

Ogrodnictwo - nie ma to jak babrać się w ziemi 😉 Spacery z psem, zumba, a ostatnio pochłonął mnie decoupage.

Zapraszam do obejrzenia mojego rękodzieła http://srebrnaagrafka.pl/sklep/cottage

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/12/2012 3:42 pm
Fatty
weteran forum

Jak miło, że temat odkopany.

Decoupage powiadasz? Podoba mi się, ale póki co obawiam się swojego słomianego zapału więc na razie trzymam sie na odległość od szukania info co i jak, oraz czym.

Ja parę miesięcy temu wzięłam się za pływanie- albo pruję długości, albo wiszę sobie w wodzie,w zależności od nastroju. Bardzo mi pomaga.

edit. zerknęłam w Twój link- fajne byłoby coś z motywem chabrów i maków oraz zboża- piknie to kolorystycznie wygląda, ale nie wiem czy dopadniesz coś w ten deseń 🙂

[edytowane 20/12/2012 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/12/2012 8:13 pm
OlaS
 OlaS
rozmówca

Uwielbiam czytać, i to mnie relaksuje, kupuję dużo książek, a ich widok również mnie uspokaja 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/12/2012 9:16 pm
tru
 tru
stały bywalec

Ja bym spalił sobie kilka miast dla relaksu. Takie hobby miał Neron. Szac ziom.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2012 2:52 pm
cienkun
rada starszych

A ja bym sobie z kumplami splądrował jakąś wioskę, wymordował mężczyzn i zgwałcił kobiety. Takie hobby mieli wikingowie. 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2012 4:11 pm
eRZet
weteran forum

A ja bym wymordował kobiety i potem je zgwałcił.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2012 5:54 pm
tru
 tru
stały bywalec

Następny zgwałci miejskich wikingów i zrelaksuje wiejskie kobiety ? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2012 6:18 pm
Bellis_perennis
Famed Member

A ja bym sobie z kumplami splądrował jakąś wioskę, wymordował mężczyzn i zgwałcił kobiety. Takie hobby mieli wikingowie. 😎

Gwałcenie to też seks a Ty nie uprawiasz seksu 😎 czyżbyś jadł ostatnio cebulę? :rotfl:

Następny zgwałci miejskich wikingów i zrelaksuje wiejskie kobiety ?

To mi się bardziej podoba 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2012 6:26 pm
StellaArtois
weteran forum

czyżbyś jadł ostatnio cebulę?

i pewnie jeszcze czosnek do tego?
Mnie bardzo relaksuje patrzenie w zimie przez okno, oczywiście, tylko kiedy jest ładna pogoda i świeci słońce 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2012 10:22 pm
VikVeg
bywalec

Cienkun, masz bardzo ciekawe hobby. To ktora gra komputerowa ofeuje tego typu atrakcje? 😉

Moje skromne hobby to zbieractwo grzybow i... silownia.
Nie jest to co prawda w zaden sposob powiazane, ale bardzo dobrze relaksuje zarowno spacer po lecie jak i poniewierka na silce.

Panierowane kotlety z kapeluszy borowikow bezcenne, za cala reszte place karta MasterCard 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2013 12:47 pm
zuzik
forumowicz

Ja najbardziej lubię odprężyć się w saunie albo w jacuzzi. A hobby hmm uwielbiam robić makijaże.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2013 2:23 pm
Samanya
bywalec

hmm..
słuchając kawałków metalliki, dżejms ma kojący głos 😀 😀

[edytowane 4/1/2013 przez Nusiaczek]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2013 9:32 pm
Emili
świeżaczek

U mnie na poprawe humoru najlepiej działa muzyka . Lubie poprostu wrócić do domu , zarzucić słuchawki na uszy i puścić sobie głośno muzyke .Położyć się i słuchać . Zapominam wtedy o problemach i calym świecie . Łatwiej mi tak ogarnąć natłok codzienności .

Emili

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2013 12:18 am
vegesmile
bywalec

Co do hobby to ciężko stwierdzić - pewnie gotowanie i czytanie o właściwościach jedzenia 🙂 A metod relaksu to mam znacznie więcej, zwłaszcza, że stale trzeba je praktykować 😉 Do relaksu także zaliczam gotowanie 😛 i muzykę i dobry film, czasem jaką grę w farmę 🙂 Ale bardzo gorąco polecam aromaterapię! Moje ulubione olejki, które zapewniają ukojenie, ale i energię to ylang ylang, paczuli, bazylia i pomarańcza - super sprawa! 😎

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2013 9:00 pm
Strona 6 / 10 Wstecz Następny
  
Praca