Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

nasza-klasa  

Strona 2 / 5 Wstecz Następny
sabinq
rozmówca

zalogowałam się ale jakoś się zbytnio tym nie podniecałam 😉
a tu nagle po jakimś czasie odezwała się do mnie koleżanka, nie z klasy ale taka z którą byłam na kolonii jakieś 5 lat temu, potem pisałyśmy listy przez kawał czasu, a potem nauka, robota...blablabla, i kontakt się urwał...
poważnie to strasznie się ucieszyłąm 🙂
a zdrugiej strony to często dostaje zaproszenia od osób które kiedyś tam minełam na korytarzu cy coś ...i ani nazwiska nie kojarze, zdjęcia tesh nie wiele mi mówią... nie no porażka

nara hari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2008 10:57 am
nova.nike
bywalec

Mnie namawiali już chyba wszyscy znajomi, abym sie tam zapisała. Jednakże w ogóle nie mam na to ochoty. Liceum to był akurat czas gdy zaczynałam być wegetarianką. Ludzie dorośli, którzy powinni rozumieć kogoś "innego" tego nie rozumieli, a co dopiero dzieciaki, tak więc ja tamtego okresu nie przeżywałam najprzyjemniej. Na naszą klasę weszłam z konta koleżanki, poczytałam, również głupie opinie na temat szalonej wegetarianki i więcej tam nie zaglądam. Swoje konto mam tu. Tu pisze o sobie, tu mam swoją galerię zdjęć, tu chcę poznać fajnych znajomych i bratnią duszę płci przeciwnej 😉

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/02/2008 9:03 pm
Stanisław
weteran forum

Ja zarejestrowałem się w naszej klasie 1 stycznia. Założyłem konto klasowe bo nie było mojej klasy i czekam . W swoim profilu napisałem, że jestem wegetarianinem i jakoś nikt mnie się nie czepia.Do tej pory zapisała się tylko jedna osoba. Może nie mają dostępu do internetu. A było nas w klasie 32 osoby. Może powymierali. Bo przecież uczyliśmy się już tak dawno, przeszło 28 lat temu. 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/02/2008 10:28 pm
xxl
 xxl
weteran forum

A może po prostu nie lubią/nie chcą/nie widzą sensu/nie mają powodu, by się zalogować 😉 Z mojej klasy tylko ja jestem niezarejestrowana, ale jeszcze żyję 😉

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/02/2008 10:50 pm
Stanisław
weteran forum

Myślę, że jednak warto spotkać się po wielu latach i powspominać dawne wydarzenia.
Ma to swój specyficzny urok.
Przedewszystkim zobaczyć jak kto wygląda: Komu urósł brzuszek, kto bardziej osiwiał albo wyłysiał, komu się porobiły zmarszczki, kto utył a kto schudł itd . Nie ma się czego wstydzić bo czas robi swoje i niektóre rzeczy tak czy inaczej trzeba zaakceptować.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/02/2008 11:30 pm
Reiha
stały bywalec

Ja owszem zarejestrowałam się na NK, ale jakoś nie rozumiem chyba jaj "magii". NIe potrafię spędzać wielu godzin na tym portalu, nie wymieniam z dawnym kolegami/koleżankami ze szkolnych ław kilometrowych maili, nudzą mnie tamtejsze fora. Poza tym zauważyłam, że ludzie którzy kiedyś w latach szkolnych podkładali mi "świnie" teraz chcą sobie nabić licznik i dodają mnie do znajomych, choć na ulicy na mój widok nie potrafią się zdobyć nawet na "cześć". Zresztą odkąd na allegro można kupić sobie przyjaciela ro cała ta impreza zaczyna tracić sesn i jest jedynie nabijaniem liczników.

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2008 2:58 pm
Stanisław
weteran forum

Reiha, jak na allegro można sobie kupić przyjaciela ?? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2008 3:23 pm
Milunia
bywalec

Na portalu nasz klasa zalogowałam się za namową córki. Założyłam konto klasowe.bo go jeszcze nie było. Obecnie jest nas tylko troje. Zauważyłam, że wiele osób jest na portalu lecz z różnych względów nie chcą się zapisać do swojej klasy. Znalazłam tam wspaniałych ludzi,z którymi kiedyś wiele mnie łączyło.
Niestety prawda jest też taka,że większość osób idzie na ilość a nie na jakość. Przekonałam się o tym,jak dostałam zaproszenie od mojego największego wroga..okropność. Odrzuciłam zaproszenie i już nie bywam tam często.

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2008 4:08 pm
dirty.macaque
forumowicz

ja nie jestem zalogowana i jakoś mnie nie ciągnie na razie.
wole inne portale jak choćby ten, playmobile czy bebo.

http://ludzie.playmobile.pl/blog#menuTabs

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2008 8:00 pm
Aucik
forumowicz

Dobre bo dzieki forom klasowym wiem kiedy jakis sprawdzian. 🙂
Moja siostra klocila sie z Vicky Beckham...Dziwne O.o

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2008 2:57 pm

hej ludzie, zapisujcie sie do klasy wegetarianskiej:)
http://nasza-klasa.pl/school/187146/1
narazie jest 380 osob (o ile pszczolke maje i wielkie joł mozna uznac za autentycznych wegetarian) , ale gdy wiecej wege bedzie wiedzialo to kto wie-liczba moze urosnie do 1000 😉

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2008 1:39 pm
Stanisław
weteran forum

A jest takie coś jak "Wegetariańska klasa ? 😮
Czego tam uczą . 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2008 3:11 pm
fafik
bywalec

ha! 😛 jestem zapisana do tej klasy 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2008 5:31 pm
Luu
 Luu
początkujący

hej ludzie, zapisujcie sie do klasy wegetarianskiej:)
http://nasza-klasa.pl/school/187146/1
narazie jest 380 osob (o ile pszczolke maje i wielkie joł mozna uznac za autentycznych wegetarian) , ale gdy wiecej wege bedzie wiedzialo to kto wie-liczba moze urosnie do 1000 😉

Ok,zapisuje się...(:

A co do mojej n-k.. Konto zalozone ot tak..Raczej mam kontakt z prawie wszystkimi, nie jest mi potrzebna do poszukiwania starych znajomych..
Jak patrzę na Ojca, który znajduje swoich kumpli z licealnej lawki to wtedy mysle,ze to fajny portal...(::

' Myślę, więc jestem wegetarianinem.' (((:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2008 7:56 pm
StellaArtois
weteran forum

znalazłam Jagę i Stanisława 😉 ja się ostatnio zastanawiam nad naszoklasowym samobójstwem 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2008 6:34 pm
Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  
Praca