Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

zdziwilam się 🙂  

Strona 1 / 2 Następny
Wege-Aneta
forumowy expert

a ja narzekalam na rodzicow o_O rodzice mi kupili smai z siebie blender do mielenia owocow zboz i warzyw 😮 😮 jestem pod wrazeniem 😀 😀 😀 😮 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 10:01 pm
Ktosiek
stały bywalec

Życia sobie bez niego nie wyobrażam 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 10:43 pm
Stanisław
weteran forum

a ja narzekalam na rodzicow o_O rodzice mi kupili smai z siebie blender do mielenia owocow zboz i warzyw 😮 😮 jestem pod wrazeniem 😀 😀 😀 😮 😮

Aneto, może ktoś Twoich rodziców przekonał stamtąd, że to dla Ciebie bardzo pożyteczna maszynka. Wiesz skąd ? 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 10:52 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

Lovisa mila odmiana od zaczepek do mojego wegetarianizmu. Stanislaw nie wiem skad 😮 chyba ze mowisz o astralu hehe Ktosiek ja sobie wyobrazalam bo przez 2 lata bez niego zylam i jakos i wiem ze niezbedny to on nie jest, ale zawsze sie przyda 🙂 uwielbiam koktajle z owocow 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 11:19 pm
Stanisław
weteran forum

Aneto co chcesz to sobie myśl i możesz się nawet śmiać ale ja uważam, że byty stamtąd mają wpływ na myśli człowieka żyjącgo Tu i decyzje przez niego podejmowane. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 11:44 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

Tez w to wierze i uznaje i dosiwadczam 🙂 tak sie skalda ze zajmuje sie siwatem duchowym i ezoteryka jesli chcesz pogadac to 5978443 😀

[edytowane 20/4/2008 przez Wege-Aneta]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 11:48 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

a ja narzekalam na rodzicow o_O rodzice mi kupili smai z siebie blender do mielenia owocow zboz i warzyw 😮 😮 jestem pod wrazeniem 😀 😀 😀 😮 😮

Taki gest oznacza bardzo dużo , Oni powiedzieli Ci , że zaakceptowali do końca Twoją decyzję i nie będą Cię od niej odwodzić . 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 2:47 am
Adi2012
początkujący

I ja sie dolacze do..hmm, gratulacji 🙂 ale tez i zgodze sie ze mogla to byc "interwencja" stamtad 😛 Tez dodam ze "siedze" w temacie 😉 no i...tez zapraszam do pogadulenia jak ktos chce, end maj namber yz 3814950 😎

Tfuu, edycja byla bo zle numer napisalem, ale ze mnie zakret 😛

[edytowane 20/4/2008 przez Adi2012]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 4:11 am
Milunia
bywalec

Masz wspaniałych rodziców, którzy docenili to co robisz 🙂 A wszystko to z miłości do Ciebie 🙂 Gratuluję 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 4:30 am
Wege-Aneta
forumowy expert

Tak chyba zaakceptowali choiaz chialbym by jeszcze mi nie docinali jak jestesmy przy rodzinie publicznie... z powodu wege. wtedy byloby wspaniale

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 1:43 pm
Milunia
bywalec

Tak chyba zaakceptowali choiaz chialbym by jeszcze mi nie docinali jak jestesmy przy rodzinie publicznie... z powodu wege. wtedy byloby wspaniale

Z czasem Twoi rodzice i to zrozumieją.Bądź dobrej myśli, zrobili już mały krok w tym kerunku...będzie lepiej, tylko musisz jeszcze cierpliwie poczekać 🙂 Z całego serca życzę Ci aby tak właśnie się stało 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 1:51 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

Nie mogę się doczekać w pelni tej chwili 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 7:07 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Tak chyba zaakceptowali choiaz chialbym by jeszcze mi nie docinali jak jestesmy przy rodzinie publicznie... z powodu wege. wtedy byloby wspaniale

Teraz to już pewnie taka sytuacja się nie powtórzy , tak myślę. A jeśli już coś powiedzą , to lepiej obróć to w żart i nie obrażać się na nich. A najlepiej to zawczasu powiedz rodzicom ,że jest Ci przykro gdy tak przy stole publicznie wypominają Ci Twoją dietę .Powodzenia. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 11:11 pm
adka
 adka
forumowicz

Nie tylko Twoi rodzice potrafią w ten sposób zadziwić:D Ja dostałam na urodziny książkę pt. ,,Kuchnia wegetariańska":) I jak tu Ich nie kochać?:)

A na docinki to chyba najlepiej reagować śmiechem:) Chociaż wiem, ze to czasem boli.
Mnie na imieninach cioci porównano do mojego kuzyna, który jest gejem i nazwano ,,następną nienormalną". No i co ja mam na to poradzić? Tylko się pośmiać:D

Pozdrawiam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 11:54 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

gratulacje adka 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2008 1:16 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca