Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zwięrzeta do jedzenia ?!?!?!?!  

Gugu
 Gugu
forumowicz

OH jestem wkuR....Na !!!!!!!!!!! Mój jakże przeinteligentny ojciec powiedział mi ,że kurczaki są po to by je jeść ...... cholera .... Nie będę się z nim kłócic , bo on i tak nigdy mnie nie słucha .. Ale chciałam to z siebie wyrzucic , no jak on może tak twierdzić ???? No poprostu tym tekstem pokazał klase
AAAAAAAAAAAaaaaaa !!! przecież zwierzęta są tak jak my , po to by żyć ... a nie do jedzenia !!!!!!!!!!!!! kur...wa !!!

miageta yozora no hoshi-tachi no hikari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 8:18 pm

To może zapytaj go o jakiś jeden argument w tej sprawie, na pewno każdy który ci przytoczy będzie logiczny i godny rozważenia:)
A masz zwierzęta jakieś w domu? Jak tak to zapytaj dlaczego ich nie zje.

A teraz na poważnie.
Znam ten ból, lepiej te uwagi puszczać mimo uszu i zaskoczyć wszystkich swoim uporem i konsekwencją w wytrwaniu we własnych poglądach, a nie kłotniami. Ja czekam cierpliwie na moment kiedy będę mieszkać osobno z moją rodzinką i nikt mi nie będzie wkładał nosa do talerza. Ja im nie zaglądam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 9:31 pm
bułek
forumowy expert

Twój ojciec przecież je mięso, więc nie ma się co dziwić, bo większość mięsożernych tak uważa i nie widzi w tym niczego dziwnego. Możesz spróbować z nim pogadać i uświadomić mu żeby więcej takich rzeczy nie mówił, bo to Ci przeszkadza. Jak nie poskutkuje to olewaj to (wiem że czasami ciężko)
Np.

On: kurczaki są po to by je jeść...
Ty: Cisza...Mamo w czym Ci pomóc? (albo co innego) 😉

Jak zobaczy że go olewasz to może mu się znudzi po czasie 😉

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 10:53 pm
xxl
 xxl
weteran forum

No pewnie, że kurczaki są po to, żeby je jeść, tak samo jak czarni ludzie są po to, by służyć a białym, a kobiety po to, by stać przy garach. Nie wiedziałaś?

A tak nawiasem, popracuj na stylem, bo Twój post czyta się okropnie. Ile masz lat, 17? Bo aż zwątpiłam :/

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 11:00 pm
Ktosiek
stały bywalec

Chodziło o podkreślenie emocjonalne posta 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 11:46 pm
  
Praca