Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

średnia  

Strona 2 / 2 Wstecz
Ktosiek
stały bywalec

No, to się przyłaczam - na koniec gimnazjum 5,21

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2008 3:26 am
bułek
forumowy expert

Na koniec liceum miałem 3,95 (tak mi się wryło w pamięć, bo bardzo się starałem na 4.0 ale nie wyszło).
Na studiach tu już raczej gorzej, bo uczyć się nie chce 😉

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2008 12:25 pm
fafik
bywalec

ja miałam na koniec liceum 4,3 😀
ha!

a na studiach to tak jak Bułek, gorzej, bo lenistwo straszne mnie ogarnęło 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2008 8:18 pm
Paulineq
początkujący

Ja skonczylam postawowke ze srednią 5,5 😮 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/06/2008 1:04 am
Natasha
stały bywalec

5,13 ^^

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/06/2008 2:28 am
leslie
bywalec

ja mam 4,25 i jestem jedna z lepszych w klasie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/06/2008 6:20 am
st_roach
początkujący

Na koniec LO - 4,3

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2008 8:56 pm
Aga-Ta
rozmówca

Ja już dawno do szkoły nie chodzę, ale za moich czasów 6 to była rzadka ocena, więc raczej nikt średniej powyżej 5 nie miewał. Na koniec LO miałam chyba 4,6, ale to było wieki temu 😉

O ile sie nie myle, to za moich czasów chyba w ogole 6 nie bylo..:P
No i ja nigdy sobie sredniej nie liczylam ;D
Szkola to zawsze byl dla mnie czas przetrwania i nie widzialam w tamtym okresie żadnego sensu istnienia tej instytucji...;)
Wtedy nawet mi do glowy nie przyszlo, ze to co usilowali w nas wtedy wtloczyc, mogloby mi sie kiedys w zyciu przydac..;)
Niech mi ktos powie: do czego potrzebna mi jest teraz wiedza na temat tangensów lub cosinusów ?;]

Moze powinnam wspomniec, ze uwczesne szkolnictwo nie tolerowalo innego sposobu myslenia ani jakichkolwiek wlasnych przemyslen lub wnioskow.
Dobre byly tylko te z gory ustalone jako "jedyne wlasciwe" i poprawne politycznie..;)
Nauka opierala sie głownie na wykuwaniu na pamiec wszelakiej masci regulek, twierdzen i wierszykow.

Mysli biegną zbyt szybko, zeby je zatrzymywac..;]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2008 9:54 pm

Moze powinnam wspomniec, ze uwczesne szkolnictwo nie tolerowalo innego sposobu myslenia ani jakichkolwiek wlasnych przemyslen lub wnioskow.
Dobre byly tylko te z gory ustalone jako "jedyne wlasciwe" i poprawne politycznie..;)
Nauka opierala sie głownie na wykuwaniu na pamiec wszelakiej masci regulek, twierdzen

W takim razie moje LO pozostało w twoich czasach 😛 I też uważam, że większość rzeczy, których nas uczą, nie przyda nam sie w przyszłości. I dlatego uczenie nie sprawia mi już przyjemności. I czuje, że z dnia na dzień coraz bardziej mi się nie chce:) Niestety muszę się wziąć za siebie, bo mam średnią 3,7 po II klasie biol-chemu. I jakkolwiek większość osób zrzuciłoby to na moje lenistwo, ja zrzucę jednak na system szkolnego nauczania:)

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2008 11:01 pm
st_roach
początkujący

Hm, zauważyłam, że już co najmniej kilka osób z forum jest na profilu biol-chem, czy to przypadek czy zainteresowania w kierunku żywności.... ?

U mnie był to przypadek... 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2008 2:25 am
Andros
bywalec

ja też jestem na biol-chemie 😛 u mnie wybór był dużo przed zostaniem wege 😉 ale jakby nie było chce iść na weterynarie, więc nie zamierzam zjadać moich pacjentów 😀

Moze powinnam wspomniec, ze uwczesne szkolnictwo nie tolerowalo innego sposobu myslenia ani jakichkolwiek wlasnych przemyslen lub wnioskow.
Dobre byly tylko te z gory ustalone jako "jedyne wlasciwe" i poprawne politycznie..

nic się od tamtej pory nie zmieniło 😛

[edytowane 6/7/2008 przez Andros]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2008 3:31 am
Aga-Ta
rozmówca

ja też jestem na biol-chemie 😛 u mnie wybór był dużo przed zostaniem wege 😉 ale jakby nie było chce iść na weterynarie, więc nie zamierzam zjadać moich pacjentów 😀

Moze powinnam wspomniec, ze uwczesne szkolnictwo nie tolerowalo innego sposobu myslenia ani jakichkolwiek wlasnych przemyslen lub wnioskow.
Dobre byly tylko te z gory ustalone jako "jedyne wlasciwe" i poprawne politycznie..

nic się od tamtej pory nie zmieniło 😛

[edytowane 6/7/2008 przez Andros]

Mysle, ze cos jednak musialo sie zmienic..:P
Chyba zaczeli juz uwzgledac na historii okres miedzywojenny?;]

Mysli biegną zbyt szybko, zeby je zatrzymywac..;]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2008 5:06 am
Kakaowa
forumowicz

Kakaowa już nam pisała , że ma 12 lat. Myślę - skończyła właśnie 5 klasę podstawówki. 😎 Ale jestem sprytna ........ 😀 Gratuluję Kakaowa takiej średniej !

racja
koniec piętej klasy
po wakacjach klasa szósta
ostatni rok podstawówki

I like fruits!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2008 5:31 pm
hipiska
weteran forum

Oceny to sprawa względna. W niektórych szkołach łatwo mieć dobre, w innych się nie da przeskoczyć pewnego progu.
Ja mam średnią ok. 4.3 - 4.5 . W podstawówce średniej nie liczyłam , a w gimnazjum miałam podobną , tyle, że wtedy nie robiłam praktycznie nic 😎

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2009 1:07 am
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca