Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

papierosy  

Strona 13 / 14 Wstecz Następny
lisek
rozmówca

[color=blue]Jeszcze koszmarniejszym wynalazkiem ciemniejszej strony świata są tzw. e-papierosy, te niby elektroniczne - brrr.[/color]

[url=http://wydaje.pl/e/magia-owocow]ZOBACZ :)[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2010 4:23 pm

Paliłam, paliłam z 5 lat. Lubiłam palić i nagle....rzuciałam. W grudniu, bez żadnych specyfików, ze względów zdrowotnych i finansowych.

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2010 1:06 am
Matryc
początkujący

a ja palę od 10 lat i w tym czasie rzucałem chyba ze sto razy 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2010 11:28 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

ja danwo temu raz zapalialilam jak bylam mniejsza i nigdy wiecej. Prawie sie wtedy zakrztusilam i byl pewien szok dla organizmu i jak tylko mysle ze sama mialabym zapalic to brrr. 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2010 11:40 am
mirecha
rozmówca

jak skończyłam 18 lat to zaczęłam palić bo wydawało mi się, że jestem strasznie dorosła, wyglądam extra, jestem mega zajebista itd. Przeszło mi po jakichś 5 paczkach, kiedy zobaczyłam ile kasy wydałam na to, żeby inni mnie "opalali", a ponieważ jestem skąpa z natury... :rotfl: no to teraz jakbym miała dać 10zł za paczkę to chyba mnie szlag trafił. Wcale się nie czułam dobrze na drugi dzień po wypaleniu kilku papierosów do piwa itd., szybko zrozumiałam, że nie jestem z fajką ani fajniejsza ani lepsza ani ładniejsza ani cudowniejsza ani nie wybiorą mnie na miss świata ani nawet na prezydenta 😀 teraz wydaje mi się, że jak ktoś pali to wygląda bardzo głupio i ogólnie nie jest wolnym człowiekiem, bo co to za "wolność" kiedy musisz co godzina palić smrody?

"wrogowie radia Maryja niech będa przeklęci"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2010 4:34 pm
cyla91
początkujący

Nie palę, chociaż kilka razy w życiu zapaliłam, pod wpływem koleżanki 😛 teraz sądzę, że palenie jest obrzydliwe i osoba z papierosem w buzi wg mnie wygląda bardzo brzydko 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2010 9:00 pm
hipiska
weteran forum

a swoją drogą do "wegetariańskich nastolatków"-nie piszcie, że palicie marichuanę bo policja dziś wiele potrafi.

:rotfl:

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 2:37 am
lisek
rozmówca

Nie palę :hiya:

[url=http://wydaje.pl/e/magia-owocow]ZOBACZ :)[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2010 2:45 pm
n.i.x
stały bywalec

tez nie pale...nigdy mi to w ogóle do głowy nie przyszło żeby spróbować

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2010 3:04 pm
Wege-mewka
bywalec

Ja nie palę... 😀 Nigdy nie zapaliłam papierosa. Mam nadzieję, że nigdy nie spróbuję. Mam nadzieję, że nikt mnie nie skusi. W gimnazjum do którego chodzę conajmniej połowa osób pali...
Dymu papierosowego nienawidzę ! 😡 Dziś np. na klatce schodowej było strasznie zadymione. Miałam do przejścia 3 piętra tylko, ale nie wytrzymywałam. Moi rodzice przez kilkanaście lat strasznie mnie i moje zwierzaki truli paląc W DOMU. Cały czas dom był zadymiony. Nie wiem jak to wytrzymywałam. Teraz jak wyczuję od nich chociaż trochę dymu z fajek to się natychiast odsuwam. I nie wyobrażam sobie palenia w domu.

[edytowane 30/3/2010 przez Wege-mewka]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2010 6:25 pm
Mary_Rose
forumowicz

Nigdy nie paliłam tytoniu i nie rozumiałam po co ludzie go palą. Papierosy nic nie dają, a wręcz mają negatywne efekty przekładające na jakość życia. Dla mnie to tylko jeden ze sposobów autodestrukcji.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2010 7:02 pm
Maq
 Maq
bywalec

Jestem przeciwnikiem palenia, nie lubię jak ktoś chucha we mnie dymem...
Zresztą samemu spróbowałem i moje główne odczucie to to że przez dobre parę dni miałem upośledzone kubki smakowe (wszystko smakowało jakoś tak dziwniej, gorzej), nigdy więcej!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2010 2:22 am

Ćmików nie kurzę ale shishę z jakimś owocowym tytoniem czasem zabucham 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2010 2:34 am
Pacyna
bywalec

Hmm. U mnie to wygląda tak, że odkąd pamiętam moi rodzice i starszy brat palą i wciąż mi się powtarza, że śmierdzę papierosami (a to bardzo dziwne, skoro mam 3 nałogowych palaczy w domu, tjaaaa), tak więc już wiele razy musiałam tłumaczyć, że to smród biernego palacza. Raz ktoś mi uwierzył, że nie palę dopiero jak mu dałam do powąchania moje dłonie, a dłonie palaczy śmierdzą okrutnie zwykle.

Co do cen - ja tam się cieszę, że papierosy wciąż drożeją, 'przyjemność' zwykle kosztuje, proszę państwa.

Co do palenia pod przymusem, presją - haha, cieszę się, że jestem na tyle niezależna w poglądach, że nikt mnie do palenia nigdy nie zmusił, i na pewno nie zmusi.

Otoczenie - moi przyjaciele na szczęście nie palą, no niestety z rodziną - tą bliższą i dalszą troszkę gorzej w tej dziedzinie, no ale żyję.

Co do imprez - nie jestem jakimś mega imprezowym typem, co to co tydzień na imprezie siedzi, ale fakt - zdarzyło się kilka razy zapalić, shisha też była (w zasadzie to nawet w zeszłym tygodniu).
Czy się źle z tym czuję? Sama się nad tym zastanawiam. Nałogowe palenie mi nie grozi, ale zastanawiam się czy takie okazjonalne nie umniejsza mojego szacunku do samej siebie.

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2010 2:36 am
Wege-mewka
bywalec

Zaledwie dwa miesiące po moim wpisie tutaj spróbowałam papierosa... Nawet nie wypaliłam całego, nie potrafiłabym. 😀 Smakował jak dym, którego nienawidzę. xD Zdarzyło się raz, więcej się nie zdarzy. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2010 3:05 am
Strona 13 / 14 Wstecz Następny
  
Praca