Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

papierosy  

Strona 8 / 14 Wstecz Następny
Lily
 Lily
Famed Member

I nic nie szkodzi, że papierosy testuje się na zwierzętach, np. na psach?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2007 6:05 pm
HumanError
początkujący

Witam mój pierwszy post i na ten temat, w życiu bym nie pomyślał że nawet papierosy się testuje na zwierzętach a najgorsze jest że pale...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2007 10:48 pm
Michalina
rozmówca

Droga Lily, widze, że wychodzisz z założenia, że wszyscy wegetarianie nie mogą kożystać np. z podpasek, tamponów, kosmetyków, w tym szminek, lakierów do paznokci, farb do włosów, szamponów, wszystkich mydeł w kostkach, muszą uważać po jakim idą dywanie, nie mogą wsiadać do wszystkich samochodów, słuchać muzyki w której grają na perkusji, używać past do zębów, nie mogą używać leków, a już broń Panie Boże leków w kapsułkach, ponieważ ich produkcja jest związana z cierpieniem zwierzat. Oczywiście, są "bezpieczne" odpowiedniki tych produktów,ale wątpie, czy wszyscy wegetarianie są do tego stopnia uświadomieni, czy czasami nie wolą pójść jednak na łatwiznę i użyć czegoś niewegetariańskiego, czy mają do takich rzeczy dostęp i czy stać ich na podobne produkty.

Po drugie, to jesteś na tym forum osobą bardzo aktywną, posiadającą sporą wiedzę, więc powinnaś wiedzieć również to, że nie wszyscy przechodzą na wegetarianizm z powodu cierpiących zwierząt. Niektórzy mają całkowicie inne powody.

A swoją drogą, to ja również dopiero teraz dowiedziałam się, że papierosy testowane są na zwierzętach. Musze sprawdzić, czy wszystkie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/08/2007 6:38 pm
EvilOne
stały bywalec

Trzymajcie za mnie kciuki!!! Obiecałam sobie ze swoim chłopakiem, że w sierpniu nie przekroczymy magicznej liczby 5 papierosów dziennie, poza jednym małym wykroczeniem trzymam się, a czasami nawet nie palę cały dzien! Po 6 latach kopcenia jak komin uważam, że to już pewien sukces, będę was informować na bierząco:)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2007 3:24 pm
Jakub
bywalec

Silnej woli zatem i skutecznego oswajania nałogu. 🙂

[img]http://i25.photobucket.com/albums/c62/hamletron/priceless.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2007 5:43 pm
moniulekm
bywalec

EvilOne, a gdzie Ty się podziałaś tak w ogóle??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2007 6:08 pm
EvilOne
stały bywalec

Nie miałam komputera i pracowałam jak głupia, robiłam 140 godzin miesięcznie minimum (praca w barze, a więc całe weekendy zawalone:/) ale teraz mówię sobie dość i zamieniam prace w barze na prace we własnym ogrodzie :thumbsup:
Jak narazie mi się udaje! Jutro robię nawet dzień bez papierosa 🙂

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2007 11:55 pm
nova.nike
bywalec

Ja nie palę.
Na studiach miałam chłopaka który palił, strasznie to czuć. Raz spróbowałam i pojęcia nie mam co ludzie widzą w papierosach, są ochydne 😛

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2007 4:09 pm
kumkum
forumowicz

Nie palę i mam to szczęście, że Luby też nie.
Poza tym, w Norwegii (gdzie aktualnie pomieszkuję) palenie we wszystkich pubach, restauracjach i barach jest zabronione!! Nie ma czegoś takiego jak sala dla palących i nie.
Człowiek czuje się super na drugi dzień po imprezce (kac o wiele mniejszy 🙂 ).

kum kum

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2007 2:57 am
Koniara
stały bywalec

nie

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2007 4:59 am
Patrice
bywalec

Też paliłam i to nawet dość sporo. Ale w sumie bardziej dla towarzystwa. Bo frajdy mi to wcale nie sprawiało. A pozatym względy etyczne 🙁 ale procentami nie pogardze 😉 a do palenia to moze być traweczka 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2007 4:30 pm
Stanisław
weteran forum

Hej ! Wegetarianie , przyznać się kto z Was pali papierosy ?
🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2008 7:40 pm
Michalina
rozmówca

Musze się z wami podzielić pewną szczęśliwą nowinką. Otóż... od miesiąca nie pale papierosów. Jestem z siebie niewiarygodnie dumna!!! Jakie to przyjemne, wiedzieć, że nie jest się już niewolnikiem tego świństwa i nie śmierdzieć dymem. A i portfel jest dłużej pełny...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2008 11:49 pm
Stanisław
weteran forum

I tak trzymaj Michalino ! Miesiąc czasu to już coś. A za rok to już nie będziesz pamiętać o papierosach .

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2008 12:07 am
adka
 adka
forumowicz

Ja na szczęście też nigdy:) No cóż, młoda jestem:), ale gimnazjum czasem kusi....Ostatnio gadałam z kolegami i zeszło na temat fajek, ja twardo stwierdziłam, ze nigdy w życiu nie zapaliłam i nie mam zamiaru, a koledzy...byli ze mnie dumni:D chociaż zdziwili się, że ja nigdy jeszcze nawet nie spróbowałam:) A ja była dumna z siebie, ze tak otwarcie się do tego przyznałam:) (no cóż nietolerancja- rzecz powszechna)

Jestem w drugiej gimnazjum, a już kilka osób z mojej klasy na przerwie ląduje w toalecie...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 8:49 pm
Strona 8 / 14 Wstecz Następny
  
Praca